HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Merhaba kızlar Nisan Mayıs Ayı planlarımız grubu birçok arkadaşımıza aşırı uğurlu geldi belki bu başlıkta birçoğumuza uğur getirir ben nisan mayıs tablosunda bat'ı haziran ve mayıs sonu olanları ekliyorum listede adını göremeyenler beni etiketleyerek sat bat yazabilir...

🪻İSİM🪻🩶SAT🩶🩵BAT🩷
@senosderler25 Nisan22 Mayıs
A amyjegga 28 Nisan24 Mayıs
@Pamlok30 Nisan25 Mayıs
@duruasya28 Nisan25 Mayıs
@gardenya2124 Nisan26 Mayıs
@nazemaydin30 Nisan26 Mayıs
@Crpe26 Nisan26 Mayıs
@bzcxa27 Nisan26 Mayıs
@burrrr133127 Nisan27 Mayıs
Bahar esinti Bahar esinti 29 Nisan27 Mayıs
@kendihalince29 Nisan27 Mayıs
cookiep cookiep 2 Mayıs28 Mayıs
@halolita28 Nisan28 Mayıs
@bef4530 Nisan28 Mayıs
@aalesya3 Mayıs28 Mayıs
@bestemilka25 Nisan30 Mayıs
@Umutlubiri1227 Nisan31 Mayıs
duskapani duskapani 5 Mayıs31 Mayıs
@annelik yolunda7 Mayıs1 Haziran
@kanguruf7 Mayıs3 Haziran
@prensesannesi329 Mayıs3 Haziran
@Childdevelopment10 Mayıs4 Haziran
@Benoower6 Mayıs4 Haziran
@dripbade9 Mayıs4 Haziran
@Evelynn9 Mayıs5 Haziran
@sonsuzlugunyanks4 Mayıs5 Haziran
@CerkesMaria13 Mayıs6 Haziran
@Burcinouz11 Mayıs7 Haziran
@eliflevent7 Mayıs7 Haziran
@defne959 Mayıs8 Haziran
@nisan9712 Mayıs8 Haziran
@semocann15 Mayıs10 Haziran
@Mehtap77714 Mayıs11 Haziran
@sifa198615 Mayıs11 Haziran
@vanilya8512 Mayıs12 Haziran
@tosbalak16 Mayıs13 Haziran
@Fatoss0619 Mayıs14 Haziran
@Mercan2416 Mayıs14 Haziran
ecutos ecutos 16 Mayıs15 Haziran
@Sadeizm18 Mayıs16 Haziran
@aysesngul20 Mayıs19 Haziran
@Candy777720 Mayıs20 Haziran
@Hah6120 Mayıs21 Haziran
@aceleciaycicegi21 Mayıs22 Haziran
@beyazmanolya6622 Mayıs22 Haziran
sdaak sdaak sat 29 Nisan
Bat 26 mayis

Kızlar ovitrelle iğneyi vurulduğum gün dahil 13. Günüm. Beta HCG kanda <2 çıktı negatif yani. Burdan döner mi sizce? Var mı bugunlerde negatif görüp sonradan pozitif olan? Bat 26 mayis daha 4 günüm var

Kızlar ovitrelle iğneyi vurulduğum gün dahil 13. Günüm. Beta HCG kanda <2 çıktı negatif yani. Burdan döner mi sizce? Var mı bugunlerde negatif görüp sonradan pozitif olan? Bat 26 mayis daha 4 günüm var
Ben bi düşük yaptım. Onda adetten 4 gün önce 0.08’di değerim, gecikmenin üçüncü günü kaset testte net çıkmıştı.

Canım flo bende dha yumurtlamaya 3 gün var yaptı derece gırınce. Kafadan sallıyor ya. Isım düştü çıktı malum belırtler de vardı. Ona pek itibar etmemk lazmmglb duskapani duskapani
Canım ben yıllardır kullandığım için uygulamanın algoritması beni tanıdı artık😄 O yüzden hiç şaşmaz. 6 yıldır kullanıyorum🙈 Ben çok memnunum o yüzden😄

Kızlar reglime 2 gün var erken gebelik testim negatif. Bugün kahverengi çok az lekelenme gibi birşey geldi erken regli oldum diye ped taktım ama devamı yok peçete ile siliyorum şu an yine birşey yok ilk kahverengi lekelenmem geldiği zaman sildiğimde peçeteye de çok açık pembe renginde birşey gelmişti yerleşme kanaması değildir demi öyle olsa erken gebelik pozitif çıkmaz mıydı böyle bi durum yaşayan varsa lütfen yazabilir mi

Ben bi düşük yaptım. Onda adetten 4 gün önce 0.08’di değerim, gecikmenin üçüncü günü kaset testte net çıkmıştı.
Adet olmadıkça umut var tabi. Bende şu an kasıklarımda ağırlık gerginlik hissi var arada hafif sızılar giriyor. Belim bir ağrıyor bı geçiyorum.gogus uclarim çok hassas. Ben de bu belirtilere güvenerek gittim kan verdim bugün ama hayal kırıklığı oldu

E senın 19.gün göstermiş demstin benm neden yanls cıkardı acaba
19.gün değil canım 19 Mayıs demek istedim. O da 15.gün oluyor ama vücut sıcaklığını girince her iki uygulama da 19 Mayıs’a çekti normalde 16 Mayıs gösteriyordu ikisi de. Ama ben 16’sında yumurtlama belirtisi yaşamadım hiç. 17-18 Mayıs’tan biri olabilir diye düşünüyorum çok emin olmamakla birlikte. İlk defa vücut sıcaklığı ölçtüm benim de kafam karıştı zaten🙈

19.gün değil canım 19 Mayıs demek istedim. O da 15.gün oluyor ama vücut sıcaklığını girince her iki uygulama da 19 Mayıs’a çekti normalde 16 Mayıs gösteriyordu ikisi de. Ama ben 16’sında yumurtlama belirtisi yaşamadım hiç. 17-18 Mayıs’tan biri olabilir diye düşünüyorum çok emin olmamakla birlikte. İlk defa vücut sıcaklığı ölçtüm benim de kafam karıştı zaten🙈
Ben 19. Gün sanmısım pardon canım😍

Kızlar selam, hsg deneyimimi ve sonucumu paylaşayım sizinle;
3-4 dakika kadar sürdü. İçeriye sıvı veriliyor, tüplerime sıvı geldiğinde çok şiddetli regl ağrısı gibi bir ağrı girdi bi anda. Bitti bitecek derken içimden çıkarınca o sıvı verilen aleti hemen o ağrı geçti ama gerçekten zorlu bir 1 dakika oldu.

Rahmim normal görünümdeymiş, şekli şemali iyiymiş, sağa yatıkmış. Tüplerin açık dedi (ama bu kadar ağrı neden oldu tüplerim açıksa anlamadım) rahim girişim biraz darmış ve o aradaki yol normalden biraz daha uzunmuş. Hamileliğe engel değil dedi. Bu yorumları hsgyi çeken radyolog yaptı bu arada. Kendi doktoruma sonucu gönderdim gayet iyi bir sorun yok dedi. Haziran sonu randevum var, orada daha detaylı konuşurum.

Size bir soru; radyasyondan dolayı bu ay korunmalı mıyız? hsg çektiren arkadaşlarım sizi nasıl yönlendirdi doktorunuz? Yumurtlama önemine giricem haftasonu.

Kızlar selam, hsg deneyimimi ve sonucumu paylaşayım sizinle;
3-4 dakika kadar sürdü. İçeriye sıvı veriliyor, tüplerime sıvı geldiğinde çok şiddetli regl ağrısı gibi bir ağrı girdi bi anda. Bitti bitecek derken içimden çıkarınca o sıvı verilen aleti hemen o ağrı geçti ama gerçekten zorlu bir 1 dakika oldu.

Rahmim normal görünümdeymiş, şekli şemali iyiymiş, sağa yatıkmış. Tüplerin açık dedi (ama bu kadar ağrı neden oldu tüplerim açıksa anlamadım) rahim girişim biraz darmış ve o aradaki yol normalden biraz daha uzunmuş. Hamileliğe engel değil dedi. Bu yorumları hsgyi çeken radyolog yaptı bu arada. Kendi doktoruma sonucu gönderdim gayet iyi bir sorun yok dedi. Haziran sonu randevum var, orada daha detaylı konuşurum.

Size bir soru; radyasyondan dolayı bu ay korunmalı mıyız? hsg çektiren arkadaşlarım sizi nasıl yönlendirdi doktorunuz? Yumurtlama önemine giricem haftasonu.
Benim doktorum bir ay eş geçin dedi Korunun dedi yani ama bazı doktorlar 1 hafta yeter korunma için diyorlarmış ama rahim radyasyon alıyor ben demeseydi de korktugum için korunur duman zaten geçmiş olsun

Arkadaşlar dün sabahtan beri sağ topugumda agrım var uyuşuyor ayagm. Dr.a gıtmek ıstıyorum ama gıdemiyorum kesın röntgen vs ısteyecekler diye kalakaldım ya. Parolden baska ılac ıcıleblr mı acaba aranızda bilen var mı.kas gevsetici kremler de dokunur dıye düşünüyorum ilaç emilimi olur malum Ne olur ne olmaz radyasyon almak ıstemyrm🥺

X