HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Canım var mı sende belirti🤭
Yok denecek kadar az belirtim var canım. Tek belirti hafif göğüs hassasiyeti o da kızım üstüme atlayınca fark ediyorum. Ara sıra bazı yerlerim ağrıyor ama bunun sebebi her şey olabilir o yüzden ümitlenmiyorum. 28ini bekliyorum test için. Belki sen de tekrar yaparsın 28’inde. Bu defa da Şubat annesi olalımmm🙏😍

Offf sorma vicdan yapıyorum. haksızlık diyorum yanliz bırakmak bencillik diyorum.sonra ya korktuğum şeyler olursa diyorum. Ya yetemezsem çocuğuma ya eksik kalırsam ya benden razı olmazsa diye.sonra diyorum saçmalama rabbim bunu her yaşta yasatabilir 20 yaşında da olsa sağlıkla sinanabilirsin. Benim çok yakın arkadaşımın babası vefat etti kardeş gibiyiz o kadar yakın oğlum elinde büyüdü beraber büyüttük can yoldaşım.o sırada biz sehirdisindaydik oğlum duydu anne hemen gidelim orda ağlıyordur dedi.yanliz orda teyzem korkar dedi.arkadasimda memlekentiydi zaten.yok annecim o memleketinde zaten abisi ablası annesi yanında dedim .düşünceye daldı aradan 10 dak geçti anne siz olduğunuz zaman benim yanımda kim olucak dedi.kuzenlerim kacgun kalır ki yanımda dedi.an beynimden vurulmusa döndüm.biryeri düzeltirken biryerlerdeb eksik bırakmışım çocuğumu can yoldaşı lazım hem ona hem bize dedim korunmayi bıraktım. 3 ay sonra hamile kaldım ama malesef kürtaj oldum.en azından oluyor onu gördük.
Evet bir kez olmuş yine olur bu defa sağlıkla ilerler inşallah canım 🙏🙏 Anlattığın şeyi ben yaşadım. Komşumuzun kızıyla aynı yaştaydık. Birkaç ay arayla hem annesi hem babası vefat etmişti. Ben de annemlere siz ölürseniz ben ne yapacağım onun en azından abisi ablası var demiştim. Annemler de çok üzülmüştü. Annem tabi babama kızmıştı çünkü o istememiş başka çocuk. Şükür hayattalar halâ🙏 Ha bu arada hayatımın başka bir döneminde hiç kardeş eksikliği de hissetmedim kardeşim olsaydı da demedim. Kardeşten öte arkadaşlar olabiliyor. O yüzden herkesin illa kardeşi olmasına gerek olduğunu da düşünmüyorum. Allah biliyor en hayırlısını🙏☺️

Kızlar merhaba lütfen bana yardımcı olur musunuz? Nereye yazacağımı kimden yardım isteyeceğimi şaşırdım.venöz yetmezlik teşhisi konuldu 2.bebeği planlıyordum ama tehlikeli dediler pıhtı atabilirmiş bana ya da bebeğe bir şey olabilirmiş venöz yetmezlik yaşayıp bir hamilelik geçiren varsa aranızda lütfen yardımcı olabilir misiniz
Merhaba bir arkadaşımda hamileyken pıhtı attığı için erken doğum oldu. Çocuğu bu yüzden serebral palsi oldu. Onun problemi venöz yetmezlik mi başka bir şey mi bilemiyorum. Allah korusun pıhtı atması çok tehlikeli bir şey. Doktorunuzu dinleyin bu konuda. İnşallah geçici bir şeydir, acil kalıcı şifalar diliyorum🤲

Kızlar benden de bir soruuu şimdi benim doktorum 10 gün gecikme olursa test yap negatifse dulhaston başla döngünün 3. Günü gel yumurta takibi yapacagız demişti geçen ay yapamadık bayramdan dolayı bi önceki ayda yumurta takıbınde yumurtlama olmadı pcostan dolayı bu ayda ben ilk kez testte yumurtlama gördüm fakat geç bir yumurtlamaydı döngü başlamayımca duphaston basladım test negatif olunca duphaston bittikten 3. Günü benim dongum baslardı bugün 4. Gün biteli hala başlamadı pazartesiye kadar başlamazsa doktoruma gideceğim ama neden başlamaz ki gerçi 1-7 gün arası diyor ama benim hep 3. Günü başlardı????
benimde ilk başlarda 3.gün sonunda olurdu ama sonra değişiklikler oldu stres falan etkiliyor olabilir. 1 hafta içinde olur muhakak arkadasın 10 gün sonra olmuştu mesela

Kızlar benim bu ay da olmadı. Bat 28 ama bir iki gün erken ya da geç olabiliyor. Bu sabah hafif bi sancıyla uyandım test yaptım varsa çıkar diye tertemiz negatif😑

benimde ilk başlarda 3.gün sonunda olurdu ama sonra değişiklikler oldu stres falan etkiliyor olabilir. 1 hafta içinde olur muhakak arkadasın 10 gün sonra olmuştu mesela
Hiç sorma ya bende tasınıyorum herhalde o yüzden dün buraya yazdım ofis dısına çıkacaktım lavaboya gideyim dedim olanlar olmus bide şaka gibi basladıgı günü bir sayarak üçüncü günü kontrole çağırıyor doktorum benım 3 pazar 😂 tabi yazdım hemen doktora pazartesi goruselim dedi ben pazar evi tasıyorum falan ev yerleşecek bilmem ne bu ayı sakın geçiririm diyordum ama inşaat şirketi bana gol attı kaldım yıne telaşlı zamanlara 😏

Yok denecek kadar az belirtim var canım. Tek belirti hafif göğüs hassasiyeti o da kızım üstüme atlayınca fark ediyorum. Ara sıra bazı yerlerim ağrıyor ama bunun sebebi her şey olabilir o yüzden ümitlenmiyorum. 28ini bekliyorum test için. Belki sen de tekrar yaparsın 28’inde. Bu defa da Şubat annesi olalımmm🙏😍
Evet canım 28 inde yaparım test ben de. Aynen inşallah şubat annesi olalımmm 🥰🥰🥰

Benimde tek belirtim yok denecek kadar az bir gögüs hassasiyeti bat bugün ya da yarın. Bende 28inde yapmayı planlıyorum testi 😍 29una doktor randevusu aldım, hamilelik yoksa bile kontrole gitmek istiyorum geçen ay kan tahlili vermiştim onları da göstereceğim 😊 hakkımızda hayırlısı olsun 🫶🏻

Benimde tek belirtim yok denecek kadar az bir gögüs hassasiyeti bat bugün ya da yarın. Bende 28inde yapmayı planlıyorum testi 😍 29una doktor randevusu aldım, hamilelik yoksa bile kontrole gitmek istiyorum geçen ay kan tahlili vermiştim onları da göstereceğim 😊 hakkımızda hayırlısı olsun 🫶🏻
Aa harika! 28’inde çift çizgili testler atarız o zaman inşallah buraya😍😍 Benim bata daha 1 hafta var🙈 Bat gelmeden yapacağım testi 😅

kızlar yumurtlama testi konusunda tecrübem yok bir arkadaşım var 1 senedir deniyorlar onlarda, hiç çıkmamıştı yumurtlama çizgisi bu şekilde ilk defa gördü sabah test yapmış. Uygulamaya göre yarın yumurtlama tarihi gösteriyor sizce nasıl?

Eklentiler

• 9d6a5550-df8f-4ac5-b738-2545c20e8fee.jpeg
    9d6a5550-df8f-4ac5-b738-2545c20e8fee.jpeg
    35 KB · Görüntüleme: 29
kızlar yumurtlama testi konusunda tecrübem yok bir arkadaşım var 1 senedir deniyorlar onlarda, hiç çıkmamıştı yumurtlama çizgisi bu şekilde ilk defa gördü sabah test yapmış. Uygulamaya göre yarın yumurtlama tarihi gösteriyor sizce nasıl?
Bu degişik bir test miş bazı besler yumurtlama varsa ikinci çizgiyi gösteriyor bazıları ise koyuluga göre anlıyorsun bu kullandıgınız testin özelliği ne yani yazıyoedur mutlaka koyuluğa göre mi çizgiye göre mi ona göre sonuç degişir eğer kıyuluga gıreyse günde iki kez testi yapmaya devam etsin bence cızgı belirgin gibi diğer testlerinde hıc cızgi yok bunda varsa zaten peak demektir ☺

Bu degişik bir test miş bazı besler yumurtlama varsa ikinci çizgiyi gösteriyor bazıları ise koyuluga göre anlıyorsun bu kullandıgınız testin özelliği ne yani yazıyoedur mutlaka koyuluğa göre mi çizgiye göre mi ona göre sonuç degişir eğer kıyuluga gıreyse günde iki kez testi yapmaya devam etsin bence cızgı belirgin gibi diğer testlerinde hıc cızgi yok bunda varsa zaten peak demektir ☺
Bu koyduğum da geçen ay attığı testlerden biri Burda daha silik yurtdışında yaşıyoruz biz o yüzden farklı gelmiştir ☺️ bugün yaptığı gibi hiç görmemişti bende sabah akşam değerlendirin 3 gün boyunca dedim. Yani çizgi vardı ama hep silik ti bu şekilde. Sanki yarın ya da gece Peak olacak gibi duruyor

Eklentiler

• dfc334e2-6c79-4190-8f1a-f5e61ecbee23.jpeg
    dfc334e2-6c79-4190-8f1a-f5e61ecbee23.jpeg
    52,1 KB · Görüntüleme: 27
Bu koyduğum da geçen ay attığı testlerden biri Burda daha silik yurtdışında yaşıyoruz biz o yüzden farklı gelmiştir ☺️ bugün yaptığı gibi hiç görmemişti bende sabah akşam değerlendirin 3 gün boyunca dedim. Yani çizgi vardı ama hep silik ti bu şekilde. Sanki yarın ya da gece Peak olacak gibi duruyor
O zaman evet çizgi koyulasmasına göre ben koyulasma olduğunu farkedince sabah akşam yapıyorum testi ☺

Ay benim de eski hesabım vardı. Nasıl yaptın canım onu
Aslında eski hesabıma dönmek istemedim ama biraz mecbur kaldım mevcudu iptal ettim prenses annesini yani yeni hesap açmaya çalıştım dün akşam aynı e-posta ile en eski hesabım vardı yeni hesap için bir türlü e-posta gelmeyince 2018 yılındaki ile birleştirelim dediler birleştirmişler vallahi

X