HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ay bunları dikkate almayın lütfen🫣 çocuk yapmayı bir kenara koyalım cinsellik sadece bu amaç için olmaz ki zaten, sağlığımız yerinde olduğu sürece eşlerimizle bu anı paylaşmak her zaman çok güzel bir şey hem psikolojik hem fizyolojik olarak ❤️
Sizin gönlünüzden geçtiği gibi olsun inşallah dim

Ay bunları dikkate almayın lütfen🫣 çocuk yapmayı bir kenara koyalım cinsellik sadece bu amaç için olmaz ki zaten, sağlığımız yerinde olduğu sürece eşlerimizle bu anı paylaşmak her zaman çok güzel bir şey hem psikolojik hem fizyolojik olarak ❤️
Sizin gönlünüzden geçtiği gibi olsun inşallah 🙏🏼
Canım almak istemiyorum da çıban gibi heryerden çıkıp kulağına fisildiyorlar sanki.

Amin canım amin.sukur iyi bir özel egitimle%80 yasitlarini yakaladık yorucu ve stresli bir surecti ama şükür bugünlere geldik.aslinda oğlumla ilgilenemem aksatirim eğitimini maddi manevi olarak diye hep erteledim ama bu sene oğlum çok istiyor kardeşim olsun diye secdeye durmuş dua ediyor kuzum.ben altını temizlerim mamasini veririm sen yemek yaparsın işleri yaparsin anne diyor😂😂 ah kuzum çocuk bir şekilde buyur manevi doyumu saglamak lazım.Rabbim gönlümüzdeki mi hayırlı ve kolay eylesin.cumlemize inşallah.
kıyamam ona ya rabbim hayırlısıyla evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin

Kizlar bir çok forum okudum k kendimden birşeyler bulabilmek için kimi yorumlar karamsarlığa itti kimi yorumlar cesaretlendirdi.benim oğlum var Allah canıni sağ etsin 10 yaşında calisma hayatı oğlumun dehb ve disleksi oluşu eğitimi vs derken treni kaçırdık biraz.geldik 40 yaşına.samimi olarak cewap vermenizi istiyorum bu yaşta bebek istemek oğluma kardeş istemek gelecek çocuğa haksızlık mı? İleriki yaşlarında kuşak farkı sağlık sorunları vs.problemler.yapmamak oğluma haksızlık mı? Çok arada kaldım .yaşlı bir annem var derse.ona son demlerim kalirsa gibi.kafam o kadar karışık ki çok istiyorum bir yandan bir yandan da yüreğim korkuyla doluyor.
Aaa niye oyle dusunuyosunuz ki. Icinizdeki annelik duygusu emin olun herseyle bas etmeye yeter yeterki rabbim can sagligi versin.inanin cevremdeki herkes kirkli yaslarinda herkes teknoloji bilen bu caga ayak uydur8n anneler. Eminimki sizde oylesinizdir. Hem kirk yas gec bi yaş da degil.

Ya kizlar birde ovulasyon testi yapıyorum 3 gündür testmi bozuk.anlamadim tamam yumurtlama çizgisi silik ama digeride öle kanlı canlı bir kırmızı değil bikactane yaptım hepsi aynı normalde kırımızı olması gerekmiyor mu?bir gebenin günlüğünden almistim

Kizlar bir çok forum okudum k kendimden birşeyler bulabilmek için kimi yorumlar karamsarlığa itti kimi yorumlar cesaretlendirdi.benim oğlum var Allah canıni sağ etsin 10 yaşında calisma hayatı oğlumun dehb ve disleksi oluşu eğitimi vs derken treni kaçırdık biraz.geldik 40 yaşına.samimi olarak cewap vermenizi istiyorum bu yaşta bebek istemek oğluma kardeş istemek gelecek çocuğa haksızlık mı? İleriki yaşlarında kuşak farkı sağlık sorunları vs.problemler.yapmamak oğluma haksızlık mı? Çok arada kaldım .yaşlı bir annem var derse.ona son demlerim kalirsa gibi.kafam o kadar karışık ki çok istiyorum bir yandan bir yandan da yüreğim korkuyla doluyor.
Ah sonda yazdığın gel gitleri çok iyi anlıyorum. Uzun süre 2. çocuk istemedim kızım 1 yıldan fazladır her gün kardeş istiyor en sonunda dayanamadık. Bazen kardeşi olmasa çok üzülür mü acaba, ya da olsa aynı özenle bakabilir miyim acaba vs vs düşünceler gelip gidiyor. Nasibi varsa elbette gelecek bir bebek daha. Çok düşünmekle de elimize bir şey geçmiyor sadece stres oluyor. 40 yaş konusuna gelirsek asla geç değil, benim 40 yaşında ilk çocuğunu doğuran da 3.çocuğunu doğuran da çok arkadaşım var. Hatta ilk çalıştığım ilde 40 yaşta çocuk doğurmak vücudu yeniler filan derlerdi arkadaşlar :) Oradaki arkadaşlardan 35 altı doğum yapan yoktu:)
Bu arada insan en çok da sağlık için endişeleniyor içten içe özellikle sağlıkla sınanınca çok iyi anlıyorum ve o risk her yaş için var. Allahım sağlıklı hayırlı evlatlar versin hepimize inşallah🤲🌸

Ya kizlar birde ovulasyon testi yapıyorum 3 gündür testmi bozuk.anlamadim tamam yumurtlama çizgisi silik ama digeride öle kanlı canlı bir kırmızı değil bikactane yaptım hepsi aynı normalde kırımızı olması gerekmiyor mu?bir gebenin günlüğünden almistim
Evet az önce gördüm testini neden kontrol çizgisi de silik hiç anlamadım🤔 Bozuk olabilir bence gerçi hiç kullanmadım o markayı ama

Aaa niye oyle dusunuyosunuz ki. Icinizdeki annelik duygusu emin olun herseyle bas etmeye yeter yeterki rabbim can sagligi versin.inanin cevremdeki herkes kirkli yaslarinda herkes teknoloji bilen bu caga ayak uydur8n anneler. Eminimki sizde oylesinizdir. Hem kirk yas gec bi yaş da degil.
Ya bide oglumdan ekstra deneyimliyim özel bir çocuk. belki 5 kat fazla bilgi ile donaniyorsun psikolojik anlamda. Gittiğin eğitimler okuduğun kitaplar hepsi sende yeni bir bakış açısı geliştiriyor.ben hatta kendimi şanslı hissediyorum çok rafine zevkleri olan çok farklı olağandışı bir çocukla yaşıyorum.evet Cok hızlı bir hayat yaşatıyor bize zorlukları yok mu tabiki var ama verene şükürler olsun

Ah sonda yazdığın gel gitleri çok iyi anlıyorum. Uzun süre 2. çocuk istemedim kızım 1 yıldan fazladır her gün kardeş istiyor en sonunda dayanamadık. Bazen kardeşi olmasa çok üzülür mü acaba, ya da olsa aynı özenle bakabilir miyim acaba vs vs düşünceler gelip gidiyor. Nasibi varsa elbette gelecek bir bebek daha. Çok düşünmekle de elimize bir şey geçmiyor sadece stres oluyor. 40 yaş konusuna gelirsek asla geç değil, benim 40 yaşında ilk çocuğunu doğuran da 3.çocuğunu doğuran da çok arkadaşım var. Hatta ilk çalıştığım ilde 40 yaşta çocuk doğurmak vücudu yeniler filan derlerdi arkadaşlar :) Oradaki arkadaşlardan 35 altı doğum yapan yoktu:)
Bu arada insan en çok da sağlık için endişeleniyor içten içe özellikle sağlıkla sınanınca çok iyi anlıyorum ve o risk her yaş için var. Allahım sağlıklı hayırlı evlatlar versin hepimize inşallah🤲🌸
Canım var mı sende belirti🤭

Offf sorma vicdan yapıyorum. haksızlık diyorum yanliz bırakmak bencillik diyorum.sonra ya korktuğum şeyler olursa diyorum. Ya yetemezsem çocuğuma ya eksik kalırsam ya benden razı olmazsa diye.sonra diyorum saçmalama rabbim bunu her yaşta yasatabilir 20 yaşında da olsa sağlıkla sinanabilirsin. Benim çok yakın arkadaşımın babası vefat etti kardeş gibiyiz o kadar yakın oğlum elinde büyüdü beraber büyüttük can yoldaşım.o sırada biz sehirdisindaydik oğlum duydu anne hemen gidelim orda ağlıyordur dedi.yanliz orda teyzem korkar dedi.arkadasimda memlekentiydi zaten.yok annecim o memleketinde zaten abisi ablası annesi yanında dedim .düşünceye daldı aradan 10 dak geçti anne siz olduğunuz zaman benim yanımda kim olucak dedi.kuzenlerim kacgun kalır ki yanımda dedi.an beynimden vurulmusa döndüm.biryeri düzeltirken biryerlerdeb eksik bırakmışım çocuğumu can yoldaşı lazım hem ona hem bize dedim korunmayi bıraktım. 3 ay sonra hamile kaldım ama malesef kürtaj oldum.en azından oluyor onu gördük.

Bir forum okudum Allah sizi inandirsin dedim ki bizim Torun yaşımız gelmiş gibi davraniyorsunuz ama öyle bir yazmışlar ki ayıp olacak ama bu yaşta bırakın çocuğu cinsellik bile yaşamayın yuhh demeye getirmişler.😂😂insan ister istemez yanlış mı yapıyorum diye düşünüyor.
Yani siz siz okumayın öyle şeyler yapmayın allah aşkına devir degişti bu devirde okulu bitir mesleği eline al 28-29 evlen 30 evlilik oturacak insanlar aynı eve girince değişiyor evliliğe yeni düzene birbirine alıs derken yok çocuk oldu olmadı dertleri yaş 35 oluyor zaten ilk çocukta hemde siz ikinci çocuğunuzu düşünüyorsunuz birde. Bırakın bu geri görüşlü insanların laflarını siz kendinize eşinize evladınıza bakın siz istediniz mi geri kalan kendine baksın.

Merhaba kızlar Nisan Mayıs Ayı planlarımız grubu birçok arkadaşımıza aşırı uğurlu geldi belki bu başlıkta birçoğumuza uğur getirir ben nisan mayıs tablosunda bat'ı haziran ve mayıs sonu olanları ekliyorum listede adını göremeyenler beni etiketleyerek sat bat yazabilir...

🪻İSİM🪻🩶SAT🩶🩵BAT🩷
@senosderler25 Nisan22 Mayıs
@amyjegga28 Nisan24 Mayıs
Pamlok Pamlok 30 Nisan25 Mayıs
@duruasya28 Nisan25 Mayıs
@gardenya2124 Nisan26 Mayıs
@nazemaydin30 Nisan26 Mayıs
@Crpe26 Nisan26 Mayıs
bzcxa bzcxa 27 Nisan26 Mayıs
@zlmtnz29 Nisan26 Mayıs
@burrrr133127 Nisan27 Mayıs
@Bahar esinti29 Nisan27 Mayıs
@kendihalince29 Nisan27 Mayıs
@cookiep2 Mayıs28 Mayıs
halolita halolita 28 Nisan28 Mayıs
@bef4530 Nisan28 Mayıs
aalesya aalesya 3 Mayıs28 Mayıs
@bestemilka25 Nisan30 Mayıs
@Umutlubiri1227 Nisan31 Mayıs
duskapani duskapani 5 Mayıs31 Mayıs
@kanguruf7 Mayıs3 Haziran
@prensesannesi329 Mayıs3 Haziran
@Childdevelopment10 Mayıs4 Haziran
@Benoower6 Mayıs4 Haziran
@dripbade9 Mayıs4 Haziran
@Evelynn9 Mayıs5 Haziran
@sonsuzlugunyanks4 Mayıs5 Haziran
@muendizleydiniz9 Mayıs6 Haziran
@CerkesMaria13 Mayıs6 Haziran
@elay8913 Mayıs7 Haziran
@annelik yolunda7 Mayıs7 Haziran
@Burcinouz11 Mayıs7 Haziran
@eliflevent7 Mayıs7 Haziran
@merve000111 Mayıs8 Haziran
@defne959 Mayıs8 Haziran
@nisan9712 Mayıs8 Haziran
@laylsari9 Mayıs9 Haziran
@semocann15 Mayıs10 Haziran
@Mehtap77714 Mayıs11 Haziran
sifa1986 sifa1986 15 Mayıs11 Haziran
@vanilya8512 Mayıs12 Haziran
@tosbalak16 Mayıs13 Haziran
@Ozlenenhanim13 Mayıs14 Haziran
@Fatoss0619 Mayıs14 Haziran
@Mercan2416 Mayıs14 Haziran
@ecutos16 Mayıs15 Haziran
@Sadeizm18 Mayıs16 Haziran
@aysesngul20 Mayıs19 Haziran
@Candy777720 Mayıs20 Haziran
@beray123 Mayıs21 Haziran
@Ozlac21 Mayıs21 Haziran
@Hah6120 Mayıs21 Haziran
@aceleciaycicegi21 Mayıs22 Haziran
@beyazmanolya6622 Mayıs22 Haziran
Kızlar merhaba lütfen bana yardımcı olur musunuz? Nereye yazacağımı kimden yardım isteyeceğimi şaşırdım.venöz yetmezlik teşhisi konuldu 2.bebeği planlıyordum ama tehlikeli dediler pıhtı atabilirmiş bana ya da bebeğe bir şey olabilirmiş venöz yetmezlik yaşayıp bir hamilelik geçiren varsa aranızda lütfen yardımcı olabilir misiniz

Yani siz siz okumayın öyle şeyler yapmayın allah aşkına devir degişti bu devirde okulu bitir mesleği eline al 28-29 evlen 30 evlilik oturacak insanlar aynı eve girince değişiyor evliliğe yeni düzene birbirine alıs derken yok çocuk oldu olmadı dertleri yaş 35 oluyor zaten ilk çocukta hemde siz ikinci çocuğunuzu düşünüyorsunuz birde. Bırakın bu geri görüşlü insanların laflarını siz kendinize eşinize evladınıza bakın siz istediniz mi geri kalan kendine baksın.
Çok sağol canım benim moral verdiniz bana hepiniz .dediğiniz gibi takmamaya calisiyorum elimden geldigince ama bazen o girdaba düşüyoruz malesef.Rabbim Ol derse olur.ben niyetimi istegimi duamı gönderdim huzuruna ona hicbirsey zor değil.duasi kabul olanlardan eylesin hepimizi.Ama bir Hz Meryem değilim ki adam devirdi yattı .kaldım sap gibi ortada.😂😂😂

Kızlar merhaba lütfen bana yardımcı olur musunuz? Nereye yazacağımı kimden yardım isteyeceğimi şaşırdım.venöz yetmezlik teşhisi konuldu 2.bebeği planlıyordum ama tehlikeli dediler pıhtı atabilirmiş bana ya da bebeğe bir şey olabilirmiş venöz yetmezlik yaşayıp bir hamilelik geçiren varsa aranızda lütfen yardımcı olabilir misiniz
Canımcok geçmiş olsun.Rabbim şifa versin inşallah.Hicbir bilgim yok.doktorin tavsiyesinden çıkma riske atma kendini.tedavini ol sonra yine olur inşallah.once kendi sağlığın birtane evladın var olana kalabilmek için önce tedavi sonra rabbim nasip eder inşallah ikinci çocuğu.dualarim seninle.

Canımcok geçmiş olsun.Rabbim şifa versin inşallah.Hicbir bilgim yok.doktorin tavsiyesinden çıkma riske atma kendini.tedavini ol sonra yine olur inşallah.once kendi sağlığın birtane evladın var olana kalabilmek için önce tedavi sonra rabbim nasip eder inşallah ikinci çocuğu.dualarim seninle

X