HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Aslında eski hesabıma dönmek istemedim ama biraz mecbur kaldım mevcudu iptal ettim prenses annesini yani yeni hesap açmaya çalıştım dün akşam aynı e-posta ile en eski hesabım vardı yeni hesap için bir türlü e-posta gelmeyince 2018 yılındaki ile birleştirelim dediler birleştirmişler vallahi
Anladım canım nereye yazıyoruz bende yazayım 2012 den beri kullanıyordum o hesabımı ben

Hafta sonu da hiç geçmiyor ya hafta içi en azından iş güç geçiyordu bi şekilde vakit🙈 Yumurtlama günümü ileriye atmasaydı uygulama 6 günüm kalmış olacaktı yarın yapardım test dayanamayıp ama şimdi çıkmaz diye yapamıyorum da. Düşünmemek de hiç kolay değil valla sınava girmişim de sonucunu bekliyorum sanki😅

Kızlar birsey sorucam 20 mayısda adet oldum 2 gun önce bitti ve adetin 2 gununden beri yanı bugunle birlikte 5 gundur avakado hayıt+civanperçemi+aslan pencesi içiyorum ve bugun uzayan akıntı gördüm böyle birşey bu kadar erken yumurtlama olabilirmi

Hafta sonu da hiç geçmiyor ya hafta içi en azından iş güç geçiyordu bi şekilde vakit🙈 Yumurtlama günümü ileriye atmasaydı uygulama 6 günüm kalmış olacaktı yarın yapardım test dayanamayıp ama şimdi çıkmaz diye yapamıyorum da. Düşünmemek de hiç kolay değil valla sınava girmişim de sonucunu bekliyorum sanki😅
Bende predictor early sipariş etmiştim onlar geldi yapsam mı dedim sonra vazgeçtim 😅 28ine kadar bekleyeceğim

Hiç sorma ya bende tasınıyorum herhalde o yüzden dün buraya yazdım ofis dısına çıkacaktım lavaboya gideyim dedim olanlar olmus bide şaka gibi basladıgı günü bir sayarak üçüncü günü kontrole çağırıyor doktorum benım 3 pazar 😂 tabi yazdım hemen doktora pazartesi goruselim dedi ben pazar evi tasıyorum falan ev yerleşecek bilmem ne bu ayı sakın geçiririm diyordum ama inşaat şirketi bana gol attı kaldım yıne telaşlı zamanlara 😏
Sat 1 mayıs bat 1 haziran ekler misin canim

Evet canım Cidden geçmiyor zaman bende pişman oldum test yaptığıma sabret yapma bence benim de çok karıştı bat tarihlerim bide şuan hiç belirtim yok temizlik yapıyorum dün nasıldım bugün nasıl hayret edilecek bir durum valla keşke kesin net birleyen olsaydı hamilelik belirtisiyle ilgili diyorum bazen 😂

Daha 5 6 gün var ama elimde bir tane vardı deneyim dedim hayali gibi vardı baktım 1 saat sonra baktım böle ya kuruma yada var galiba pekte umutlu değilim ama 😏🫣

Eklentiler

• 20240525_133831.jpg
    20240525_133831.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 20
  • 20240525_133820.jpg
    20240525_133820.jpg
    24,9 KB · Görüntüleme: 21
Daha 5 6 gün var ama elimde bir tane vardı deneyim dedim hayali gibi vardı baktım 1 saat sonra baktım böle ya kuruma yada var galiba pekte umutlu değilim ama 😏🫣
Cook hafif bir gölge var gibi elinizde erken gebelik testi varsa yarın ilk idrarla bir deneyin isterseniz

Bende predictor early sipariş etmiştim onlar geldi yapsam mı dedim sonra vazgeçtim 😅 28ine kadar bekleyeceğim
Tebrik ediyorum seni nasıl dayanabildin bende olsaydı hem de bata 1-2 gün kalmış olsaydı hemen yapardım😄

Evet canım Cidden geçmiyor zaman bende pişman oldum test yaptığıma sabret yapma bence benim de çok karıştı bat tarihlerim bide şuan hiç belirtim yok temizlik yapıyorum dün nasıldım bugün nasıl hayret edilecek bir durum valla keşke kesin net birleyen olsaydı hamilelik belirtisiyle ilgili diyorum bazen 😂
Evet çok iyi olurdu gerçekten bizim gibi sabırsızlar için😄 Benim de genelde negatifi görünce belirtilerim geçiyor onunla ilgili de olabilir belirtilerinin geçmesi.

Çok dikkatli bakınca bir gölge var ama bilemedim kuruma çizgisi de olabilir. 2 gün sonra ilk idrarla tekrar yap bence şimdi gölgeyse 2 gün sonra daha netleşir.

X