HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızımda da beyaz akıntım olmuş idi.sizin akıntınız var mı. Yani bazen akıntı adetten 2 gun öncesı de beyaz geliyor benim. Bu sefer 1 hafta erken gelmeye başladı ondan kafam kurcalandı
Sizde peki yumurtlamadan sonra akıntı oluyor mu bende hiç akıntı yok, normalde akıntısı olan birisiyimdir ama hiç akıntım yok

Günaydın kızlar dayanamadım ilk idrarla yaptım test bat ya bugün ya da 3 gün sonra. Ama hamile değilim onu anladım. Regl im gecikirse o zaman yaparım artık 🥹 i

Eklentiler

• IMG_5559.jpeg
    IMG_5559.jpeg
    118,5 KB · Görüntüleme: 33
Günaydın kızlar dayanamadım ilk idrarla yaptım test bat ya bugün ya da 3 gün sonra. Ama hamile değilim onu anladım. Regl im gecikirse o zaman yaparım artık 🥹 i
Üzülme canım yalancı belirti olursa bıdaha daha temkinli olursun. Hem gecikmeden anlayamayız yıne de inşallah gecıkırsın❤️

Günaydın kızlar dayanamadım ilk idrarla yaptım test bat ya bugün ya da 3 gün sonra. Ama hamile değilim onu anladım. Regl im gecikirse o zaman yaparım artık 🥹
Aynı durumdayız 🤷 regl belirtiniz var mı peki? Yumurtlamadan emin misiniz birde

Günaydın canım peki flaşla fln baktın mı. Yumurtlamandan eminsen hala umut vardır dur bakalım vücut ısın ne durumda baktın mı o adet olacaksın olmayacaksın sinyalini verebilir
Kuzum flasla da baktım ama yok ilk anda hafif çizgi çıktı gibi oldu sonra kayboldu ya da ben öyle görmek istedim 🫠 yumurtlamadan hiç emin değilim ovü testi yaptım ama pik olmamıştı sonra da bıraktım testi

Aynı durumdayız 🤷 regl belirtiniz var mı peki? Yumurtlamadan emin misiniz birde
Regl belirtim dün geceden beri var yine kaşık ve diz ağrım çok vardı şimdi biraz daha iyiyim ama ufak ufak var ağrım kasıklarım da. Hiç yumurtlama takibi yapmadım ben artık bu ay başlıcam sanırım. Böyle olmayacak 🤭

Canim suan yumurtlama donemin yeni bitmistir o yuzden o şekildedir. En dogru sonuc adete yakin oluyo. Bide bunu anlaman icin bi kac ay kendini kontrol etmen. Mesela yumurtlama zamanida yumusayip asagiya iniyo. Sonra biraz toparlanip sertlesiyo. Adete yakin benim suan 3 ya da 4 gunum var sabah baktigimda hemen vajina girisinde ayni dudak seklinde. Bu kisiden kisiye degisiyo. Dogum yapmis olman ya da hic yapmamis olman buyuk faktör onemli olan rahimini iyi taniman
Hiii ben sadece bakiyorum bakinca da gozukuyor ya hani ondan yola cikarak dedim :)

Regl belirtim dün geceden beri var yine kaşık ve diz ağrım çok vardı şimdi biraz daha iyiyim ama ufak ufak var ağrım kasıklarım da. Hiç yumurtlama takibi yapmadım ben artık bu ay başlıcam sanırım. Böyle olmayacak 🤭
Bende belirti de yok hala ya çok garip. Neyse bir sonraki aya diyelim artık 🥰

Herkese merhaba:KK200: yeni kayıt oldum.
Hepimize sağlıklı, güzel haberler alacağımız bir ay diliyorum. Aranıza katılmayı çok isterim. Ben 32 yaşındayım bir çocuğum var. Bugün adet oldum. Önümüzdeki ayı sizlerle birlikte bekleyeceğim :KK200: BAT: 21 haziran
Hepimiz için umduğumuzu bulduğumuz, neşe, sevinç dolu bir ay olsun.

Ya aslinda benim 2 cocugum var. Gruplarda pek dile getirmek istemiyorum. Hani olur da buguz edip 2 tane var bjzjm yok daha cocuk istiyo gibi düşünüp uzulurler diye. Ben cok anac bi insanim bulantilarim kotu gecmese simdiye 5 tane dogururdum. Kizim 10 oglum 7 yasinda yasimda gecmeden bi tane daha yapayim dedim yapmazsam ilirde pisman olacagimi biliyorum. 2 sene once supriz bi hamilelik yasamdim ve düşük oldu cok yipratti beni. Herkes 2 tane var niye bu kadar uzuldun desede o da benim bi parcamdi. Ayy cok yazdim alakasiz oldu konunun uzerine kusura bakma bi an icimi doktum
Kız niye öyle düşünüyorsun, ben amerikadayım balla herkesin en az 4 çocuğu var nerdeyse bi biz millet olarak az çocuk yapıyoruz valla. Deme öyle şeyler:)

X