HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Olsun ben hep şunu diyorum benim regl pcos tam dolayı gecikmeli oluyordu ama gebelik planlarken stresten hep ilaçla başlatıyoruz bi kaç aydır olsun zamanında başlıyor bu çok güzel bence ben on gün geç döllenme olmuşmudur diye bekliyorum ön gün ilaç sürüyor 4 gün gelmesi 24 gün boşa geçiriyorum o yüzden bırakın geleceği varsa zamanında gelsin ki yeni umutlar için boşa zaman kaybetmemiş olun 🥰
Daha 13 gunum var acaba kuruntu mu yapıyorum

7 Haziran sizin e daha durun 😂 belki çocuk gelecek kırmayın çocugun hevesini 😍
Buna çok güldüm ve çok doğru bir de herkesin vücut yapısı anatomisi farklı yani benim aşağıda olur başkasınınki benden daha aşağıda hissedilir benimki yukarı sayılır ve hamilelik olur falan filan 🤣🙈🙈

Buna çok güldüm ve çok doğru bir de herkesin vücut yapısı anatomisi farklı yani benim aşağıda olur başkasınınki benden daha aşağıda hissedilir benimki yukarı sayılır ve hamilelik olur falan filan 🤣🙈🙈
Hani herkez beklentileri yaziyor ya bende sanıyorum ki herkez ayni sonra kendi kendime üzülüyorum 😂😂😂

Geçen ay psikolojik belirtilerim çoktu sürekli kasıklarım batıyordu bu sefer batma değil de sanki sol yumurtalığım böyle pıt pıt Ağrı giriyor minik minik N nazemaydin canım sende de böyle oldu mu

Bu arada kızlar düşünüyorum da keşke her kadında yerleşme kanaması görülse 1 hafta kala falan. O zaman boşuna hayaller kuramazdık ne güzel olurdu

Kız niye öyle düşünüyorsun, ben amerikadayım balla herkesin en az 4 çocuğu var nerdeyse bi biz millet olarak az çocuk yapıyoruz valla. Deme öyle şeyler:)
Saol canim benim 😘 bizde 5 kardeşiz inanin hepimiz yuvadan ucup gittik anneme kiziyorum keske 2 tane daha dogursaydin biz gidince onlar kalirdi yaninda diye.

Canim senin yumurtan dün catlamis oluyo egerki duzenli adet goruyorsan. O yuzden sen bugunude degerlendir.
Ben 21 ve 22 de pik gordum 23 te catlama oldu 24 ve 25 i degerlendiremedim bugunu degerlendircem artik umarim gec kalmis olmam 😞

X