HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kiz yap bi erken gebelik testti valla ben burda heyecanlandim haaa. Cikmazsa bile biliyoruzki erken ama icimizdeki heyecan merak duygusunu gidermis oluruz. Amaa ya cift cizgi gorursekkk 😜
Ay seni anlayabiliyorum ben de çok merak ediyorum gerçekten herkesi böyle belirti gördükçe kbakma kuzumgüya bu ay belirti falan aramayacaktım ama buraya dalınca ister istemez düşünmeye başladım buraya yazmadığım sürece aklıma pek gelmiyor açıkçası bir de başım dönmedikçe ay İnan ki üzülürüm diye yapmak istemiyorum ya bari iki üç gün geçsin diyorum hamile çıkmazsam şu kadar yazdığım mesaja yazık yani ona daha çok üzüleceğim 🤣🤣🤣🤣

Ay seni anlayabiliyorum ben de çok merak ediyorum gerçekten herkesi böyle belirti gördükçe kbakma kuzumgüya bu ay belirti falan aramayacaktım ama buraya dalınca ister istemez düşünmeye başladım buraya yazmadığım sürece aklıma pek gelmiyor açıkçası bir de başım dönmedikçe ay İnan ki üzülürüm diye yapmak istemiyorum ya bari iki üç gün geçsin diyorum hamile çıkmazsam şu kadar yazdığım mesaja yazık yani ona daha çok üzüleceğim 🤣🤣🤣🤣
Hadi bakalim bi kacgun daha sabredelim. Ben de bl adet olacagimi bile bile sabah bi test daha yaptim umit boyle bisey iste

Merhaba canım resmen aynı o zaman günümüz neredeyse o zaman İnşallah aynı anda öğrenelim varsa. Belirtin vs varmı benim 4 gündür aşırı başım dönüyor yani bu kadar erken dönmeye ihtimal veremedim tansiyondan şüphelendim az önce eşimin iş arkadaşı sağ olsun evime kadar geldi tansiyonumu ölçtü
yataktan kalkamıyordum sonuc 11-7 çıktı biraz moralim bozuldu açıkçası ama az önce araştırdım diyor ki progesteron sayesinde arttıkça baş dönmesi yaparmiş hamılelkte yumurtlamadan hemen sonra başlamasını da yine progesterona bağladım hamile kalınırsa aniden artıyormus yumurtlamafan sonra benim de tam ilişkiler bttı 1gun snra basladı basdonmem hafıften 3,4 gundur de cok fenaa ama onun dışında da başka belirti yok arada sanki kasıklarıma Ağrı giriyor ve göguste batma falan
Valla bende hiç bir belirti yok. Çok nadiren kasıklarıma ağrı giriyor oda vücudumu çok dinlediğim için fark ettiğimi düşünüyorum 🙈
Benim normal yaşantımdada tansiyonum hep düşüktür ve çoğu zaman başım döner o yüzden o benim için bi belirti olamaz ama sende olabilir tabiki 😍 geçen ay reglim 7 gün gecikti hatta gidip test verdim ertesi sabah regli oldum. Niye geciktiğini de bilmiyorum.. doktora gittim rutin kontrolde çok şükür bir sorun yoktu. Bu ay yumurtlama üzerinden tam bir hafta geçti yani illa belirti olması mı gerekiyor ? Okuyorum tüm yazılanları herkesin bi belirtisi var.. onları okuyunca olmadı galiba bu ay da diyorum açıkçası.. halolita halolita sdaak sdaak
Sen ne zaman test yapmayı düşünüyorsun canım ? kartanesi8892 kartanesi8892

Valla bende hiç bir belirti yok. Çok nadiren kasıklarıma ağrı giriyor oda vücudumu çok dinlediğim için fark ettiğimi düşünüyorum 🙈
Benim normal yaşantımdada tansiyonum hep düşüktür ve çoğu zaman başım döner o yüzden o benim için bi belirti olamaz ama sende olabilir tabiki 😍 geçen ay reglim 7 gün gecikti hatta gidip test verdim ertesi sabah regli oldum. Niye geciktiğini de bilmiyorum.. doktora gittim rutin kontrolde çok şükür bir sorun yoktu. Bu ay yumurtlama üzerinden tam bir hafta geçti yani illa belirti olması mı gerekiyor ? Okuyorum tüm yazılanları herkesin bi belirtisi var.. onları okuyunca olmadı galiba bu ay da diyorum açıkçası.. halolita halolita sdaak sdaak
Yok yok bence belirti şart degıl cunku ben de gecen ay dıbıne dek yasadım batma agrı gogus agrısı vsvs bu ay sadece benm ıcın belırtı olan bas dönmem dıgerlernı kale almıyorum 3gun kala test yapmaya baslarım belkı canım yarından itibaren cok gelen gdenm olacak belkı oyalanrım bıseklde. Carsamba da arkadasm gelecek kalmaya persembe de mısafrm var cuma kızımın anaokulu mezunıyetı var. bir bakmısım sonra 2gun kalmıs. Ole yaparm belkı test

Kızlar bugun kontrole gittim bir adet cok guzel yumurta gelısmıs 23 mm dedi kendi catlar muhtemelen bugun ya da yarın dedi ama istiyorsan bi orvitrelle yapalım dedi ben çatlıyor diye istemedim ama yeterlı büyüklüğe gelınce ne kadar surede catlar bilginiz var mı? Bide çatlama gecıkırse yumurta büyüyüp etkisiz hale donusur mu?

Yok yok bence belirti şart degıl cunku ben de gecen ay dıbıne dek yasadım batma agrı gogus agrısı vsvs bu ay sadece benm ıcın belırtı olan bas dönmem dıgerlernı kale almıyorum 3gun kala test yapmaya baslarım belkı canım yarından itibaren cok gelen gdenm olacak belkı oyalanrım bıseklde. Carsamba da arkadasm gelecek kalmaya persembe de mısafrm var cuma kızımın anaokulu mezunıyetı var. bir bakmısım sonra 2gun kalmıs. Ole yaparm belkı test
Yani okuyorum her yazılanı hep bir belirti olmuş herkeste korktum vallahi 😄 ama belkide belirti için erkendir daha. Yani benim belirti sayılır mı bilmiyorum cumartesi gününden beri en ufak şeye ağlıyorum aşırı sinirleniyorum olmayacak şeylere çok hassas oldum. En ufak şeye bile hüngür hüngür ağlıyorum. Evet regli öncesi yaşardım bazen böyle ama cumartesiyi baz alırsam 10-11 gün önceden de böyle olmazdı. Bu arada erken test yapmamak en iyisi ya inşallah sabrederiz

Yani okuyorum her yazılanı hep bir belirti olmuş herkeste korktum vallahi 😄 ama belkide belirti için erkendir daha. Yani benim belirti sayılır mı bilmiyorum cumartesi gününden beri en ufak şeye ağlıyorum aşırı sinirleniyorum olmayacak şeylere çok hassas oldum. En ufak şeye bile hüngür hüngür ağlıyorum. Evet regli öncesi yaşardım bazen böyle ama cumartesiyi baz alırsam 10-11 gün önceden de böyle olmazdı. Bu arada erken test yapmamak en iyisi ya inşallah sabrederiz
Yanı bence de olablır neden olmasın gergin olablrsin hormonlar degistıkce. Akıntın var mı canım? Benim o da erkenn basladı 3 gündür krem gb beyaz baya

Her hamilelik bir değil canım ben kızıma hamileyken 5+2 de öğrenmiştim ve benim belirtilerim 6. Haftada başlamıştı. Bi kaç kişi hamilemisin dediği için test yapmıştım yoksa anlamazdım bile 6. Haftaya kadar. Ama şuan ki farklı hissettiriyor ağrıları regl ağrısı gibi halsizliğim var çok uyku modum var. Yani inşallah hamileliğim kesinleşir o zaman daha net konuşurum da şuan yaşadıklarım bunlar☺️

Ya benim de yarın sabah geliyor arkadaşım 2 gece kalacak bende. Napcağımı bilmiyorum o kadar halsizim ve insan göresim yok ki

Ya benim de yarın sabah geliyor arkadaşım 2 gece kalacak bende. Napcağımı bilmiyorum o kadar halsizim ve insan göresim yok ki
Çocuğu falan var mı benimkinin Bir de 2 tane erkek çocuğu olacak kızımın sınıf arkadaşının annesi Veli arkadaşım gelecek🥰 ama olsun ınsallah iyı olurum ya sen de öyle kotuyu cagrmayalm🙈

Amin inşallah darısı da sizlere olsun 🥰 Valla inanın ben de öyle sanıyordum erkenden üzülüyordum benim vücut ısım yükselmiyor kesin hamile değilim diye her ay. Meğer hamile olduğumda bile yükselmeyecekmiş. Ona umut bağlayıp boşuna üzülmüşüm diğer aylarda erkenden 😅 Sizde belki de aynısı olmaz yükselir ama yükselse hamileliğe, düşükse de adete yormayın erkenden hiç belli olmuyor o işler 😅 Hatta bakın tuttuğum ateş tablosunu ve notlarımı ekleyeceğim 😅

(Tahmini çatlama, tahmini döllenme ovülasyon testine göre her ay yazdığım bir şeydi)

Bu arada saatin ölçümü doğru değil diye düşünebilirsiniz ama ateş ölçer de farklı değildi bundan çok da. Ayrıca önemli olan kendi içindeki tutarlılık diye düşünmüştüm 😇
26-27 martta yerleşme düşüşü yaşamışsın büyük ihtimal canım. Sonrasında büyük ihtimal 36 ve üstü seyretmiştir oraya yazmadığın için tahmin yürüttüm

(Hangisine yazacağımı bilemediğim için bu konu başlığınada yazayım dedim )2 aydır psikolojim bozulduğu için sürekli ng görmekten tabi, birliktelik yaşamadık çok, uzun zaman sonra bir gün birlikte olduk ve o günde orta ihtimal olabilecek yumurtlama tarihime denk gelmiş ve 6 gün geciktim sizce hamile olma ihtimalim varmıdır çok emin değilim böyle bir durum yaşayan varmı sürekli bir kasık ağrısı mevcut (geçen ay 21-26 nisan aralarında hasta oldum )
Test yapın hayırlısıyla çıkar

X