Gebeliğe Hazırlık Haziran ve Temmuz ayı Tüp Bebek Tedavisi Yapacaklar 🍀💉💊🔬

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ilayumut canımm inşaallah değerlerin katlanması sağlıkla olur inşaallah geç tutunduğundandır umutla merakla bekleyeceğim 12. Gün kan sonucunu 30. Yaşın sana ruhunun gençliğini tekrar verir evladını içinde taşıyarak ve bebişini büyütmekle bu sölediklerim nasip olsun inşaallah hayırlarla

Ay ben gecmisi okumadim, bu sabah sekeri benden gelsin, damlatir damlatmaz sonuc bu ) hatta simdi daha da koyu
Eki Görüntüle 2898715
Yaaaa çok çok mutlu oldum adına gözün aydın canım inşallah kanda güzel bir değer seni bekliyor sağ salim kucağına almak nasip olur inşallah
Ya canım çok geçmiş olsun.çok uzun bir yoldan geçmişsin.inşAllah poztivi görürsün sende
Allah razı olsun canım benim inşallah
Ne güzel mesaj okuyunca huzur doldu içim e allah razı olsun inşallah canım benim inşallah

Tranferin 9.günu dayanamadım kan verdim 5.71 çıktı güler misin ağlar mısın sanırım kimyasal olacak
Allah’tan umut kesilmez kuzum. Sen yine içini ferah tut hayırlısı neyse o olsun hakkımızda ilk deneme zamanımdaki grupta gününü tam hatırlamıyorum ama değerden eminim. 19dan 4 günde 450lere zıplayan değer gördüm burda seninki neden olmasın

Keşke öyle olsa çıkamadık candan umut kesilmez yarın bir umut tekrar edecez testi sonucu hemşireye attım cevap bekliyoruminşallah yarın bi mucize olur dua edin benim için sende inşallah sağ salim görürsün minnoşunu allahım kucağına aldığın günleri de göstersin hep dua ettim senin değerlerin için rabbim yüzümüzü güldürsün hepimizin inşaallah kimsenin emeğini boşa çıkarmasın inşallah

Amin canım çok sağol valla Rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah herkes için de kendim için de hala söylüyorum hayırlısıysa, doğru zamansa artsın değerim

Canım bugün kan sonucun çıktı mı kanaman nasıl ?
bugün kırmızı geliyor, hem de çok. Doktorum kanama olunca progesteron fitili başka bir ilaçla değiştir demişti, o da çocuğun düşmesine engel olmak için,hem başka şeyler için de kullanıyormuç, regli düzene sokmak için mesela. Bir tane de ilaç yazdı, o da çok kan kaybetmeyi önlemek için, ama onu hamileler de kullanıyor. Bugün kan verdim, yarına sonuçu hazır olacak, ama 90% tutunamadı

Merhaba gözünüz Aydın Allah tamamına erdirsin inşallah sağ Salim alın kucağınıza

Duamı ettim insallah rabbim kabul eyler kuzum güzel güzel embriyoların oluşur ve ilk transferinde hemen tutunurlar insallah

O Obayram kuzum kan verdin mi ? Kaç ta çıkıyor sonucu?
11:30 da verdim de canım çok yoğundu hastane, 4 gibi çıkar dediler öyle bekliyorum sayfa yenileye yenileye
Sonrasında doktorun yanına çıktım eksilen ilaçlarımı yazdırmak için kolumda bantı gördü duramadın di mi verdin yine dedi onun o rahatlığı biraz içime su serpti
Sonuçtan sonra konuşuruz yine ama Cuma kese için gelirsin muhtemelen dedi. Cuma da eşim yok yalnız gitmek istemiyorum. Serum takıldığında falan da yalnızdım kendimi kötü hissettim.
Artık pazartesiyi beklerim herhalde

İnşallah tutunmuştur bebeğin Üzüldüm gerçekten ama Ümidini yitirme.

Sonucu yaz, vallahi bekliyorum sabahtan beri, cuma git keseni de gor rahatla bence :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…