Gebeliğe Hazırlık Haziran ve Temmuz ayı Tüp Bebek Tedavisi Yapacaklar 🍀💉💊🔬

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teimestwr nedir? Heyet raporu özel hasyane öi veriyor acaba
Trimester gebelikteki her 3 aylik doneme verilen isimdir. Ozel hastane de belirli bir gune kadar heyet raporu verir ancak gebelik gibi uzun donemli raporlarin devlette alinmasinda fayda var. Ben ozelde merkezimden tup bebek-riskli gebelik yazisi alacagim, devlette ibraz edip rapor alimini yapmak niyetindeyim

Son düzenleme:
Ay ben gecmisi okumadim, bu sabah sekeri benden gelsin, damlatir damlatmaz sonuc bu :KK66:) hatta simdi daha da koyu
IMG-20210809-WA0000.jpeg

Günaydın kızlar 🥰 bugün kontrolü olan, test günü olan herkese rabbim hayırlısı neyse onu versin 🤲
son bhcg kontrolüm için de dualarınızı eksik etmeyin olur mu ☺️🤲
Gunaydın.Hepimiz için hayırlısını diliyorum 🙇‍♀️ benimde bugun ultrasyon kontrolum var ama dunku kanamamdan sonra ıyi hbrler alacağımı hiç sanmıyorum sonuç belli😔

Gunaydın.Hepimiz için hayırlısını diliyorum 🙇‍♀️ benimde bugun ultrasyon kontrolum var ama dunku kanamamdan sonra ıyi hbrler alacağımı hiç sanmıyorum sonuç belli😔
Kanamanız insallah kesilmişti en son devamı gelmemiştir insallah diliyorum 🤲🏻🤲🏻🤲🏻Kendinizi öyle şartlamayın cok güzel haberlerle geleceksiniz buraya 🤲🏻🥰

Kanamanız insallah kesilmişti en son devamı gelmemiştir insallah diliyorum 🤲🏻🤲🏻🤲🏻Kendinizi öyle şartlamayın cok güzel haberlerle geleceksiniz buraya 🤲🏻🥰
😔Dün 5 6 saat sürdü kırmızıydı ve küçükte olsa pıhımı desem parçamı desem düşdü ben kendimi kötüye hazırladım sonuç belli.aksamdan beri hiç kanamam yok.dusukte kanama devam edermi ara ara kesilip gelirmi acaba

Tranferin 9.günu dayanamadım kan verdim 5.71 çıktı güler misin ağlar mısın sanırım kimyasal olacak😏😏
Karamsarlığa kapılmayın hemen sonuçta pozitif Allah ol deyince olur pozitif düşünün 🙏inşallah katlanarak artar KK kızları demişti dersiniz
Bu arada bende 5 tüp bebek 3 aşılama olmuş biri olarak sizi çok iyi anlıyorum😌

Bugün saat 3te ultrason var herşey belli olucak nasipte ne varsa o oluyor bizimde çabalarımız bir yere kadar Rabbim ol derse olucak dua et olurmu🙇‍♀️
İnşallah herşey yolundadır dualarımdasınız 🙏
Günaydın kızlar 🥰 bugün kontrolü olan, test günü olan herkese rabbim hayırlısı neyse onu versin 🤲
son bhcg kontrolüm için de dualarınızı eksik etmeyin olur mu ☺️🤲
Katlana katlana artmış çıksın inşallah 🙏
Ay ben gecmisi okumadim, bu sabah sekeri benden gelsin, damlatir damlatmaz sonuc bu :KK66:) hatta simdi daha da koyu
Eki Görüntüle 2898715
Ay maşallah 🥰 🧿Allah tamamına erdirsin sağ Salim kucağına almayı nasip etsin

Karamsarlığa kapılmayın hemen sonuçta pozitif Allah ol deyince olur pozitif düşünün 🙏inşallah katlanarak artar KK kızları demişti dersiniz
Bu arada bende 5 tüp bebek 3 aşılama olmuş biri olarak sizi çok iyi anlıyorum😌

İnşallah herşey yolundadır dualarımdasınız 🙏

Katlana katlana artmış çıksın inşallah 🙏

Ay maşallah 🥰 🧿Allah tamamına erdirsin sağ Salim kucağına almayı nasip etsin
Inşallah canım inşallah rabbim hepimize mucizelerin en güzelini nasip etsin inşallah dediginiizz gibi olur elden bisey gelmiyor dua etmekten başka elimizden geleni yaptik gerisi rabbimin buyurduğu 🙏inşallah son anda tutunmustur mucizem rabbim daha çok yormadan nasip etsin hepimize

Amin canım inşallah 🙏

Çok sağol canım valla çok üzülmüştüm ama bu değerle biraz toparladım. Ben de çok okudum düşük başlayıp sağlıkla ilerleyen ama işte okuduklarımın çoğu da düşük başlasa da katlanarak artıyordu. İlk deneme zamanımda bir arkadaş 19, 2 gün sonra 39 ve 4 gün sonra 438 diye başladı ve cinsiyetini öğrenmiş çok şükür şimdi 🙏🥰
Benim Düşüklüğünden ziyade katlanmaması derdim 😔
Benim gibi az az artanlar boş gebelik ya da dış gebelikle sonuçlanmış genelde o korkutuyor biraz istemeden. Doktorum da ihtimaller dahilinde dedi zaten. Hakkımda hayırlısı bakalım 🙏

Hakkında hayırlı olsun canım inşallah bahsetmiş olduğun ihtimal hiç gerçekleşmez bu sancılı sürecin hayırlısıyla atlatırsın inşallah

😔Dün 5 6 saat sürdü kırmızıydı ve küçükte olsa pıhımı desem parçamı desem düşdü ben kendimi kötüye hazırladım sonuç belli.aksamdan beri hiç kanamam yok.dusukte kanama devam edermi ara ara kesilip gelirmi acaba
Dusukte kanama aktif devam ediyor diye biliyorum kesilmez yanı arkdasımın öyle oldu 😢😢

Bu aksam vermek niyetindeyim 😅 hem hastane bos olur hem de pozitifi alinca intralipit serumun ikincisini yaptirmam lazimdi, 2-2.5 saat suruyor, buz gibi birsey. Aksam yaparsam kocam da yanimda olabilir 🙊🙉🙈
Ooo gayet mantıklı masallah testiniz güzel değeriniz de güzel çıkacak Allah’ın izniyle 🥰🥰🍀🍀 mantıklı eşiniz yanınızda olması her zaman daha iyi ben onun ne demek oldıgunu cok iyi bilirim ben 4 gun öncesine kadar hep yalnızdım eşim yoktu Yanımda başka şehirde çalıştığı icin neyse insallah bundan sonra hep beraber oluruz 🥰🤲🏻🧿♥️

Canım şöyle ki 4.denemede pozitifi gördüm 12 haftalık kalbi durdu kürtaj oldum 3.denemeden önce rahim filmi çekilmiştimrahim dar denilmiş histereskopiye alınmistim doktor rahmi düzelttim demişti 5.denemeden sonra dr değiştirdik dr yeni rahim filmi istedi çekildim rahimde ciddi bozukluk vardı rahmi ortadan ikiye bölen kocaman perde vardı bu rahimle zaten tutma olasılığı yüzde 10mus dr sanslisin 5te bir tutmuş dedi yani şu an sıfırdan başlamış gibiyiz sonucum ne olur bilemem geceden şimdiye gözüme uyku girmedi araştırıp duruyorum mucize lazım olması için yapacak bisey yok sanırım alıştırdim kendimi
Ya canım çok geçmiş olsun.çok uzun bir yoldan geçmişsin.inşAllah poztivi görürsün sende🤰

Bu aksam vermek niyetindeyim 😅 hem hastane bos olur hem de pozitifi alinca intralipit serumun ikincisini yaptirmam lazimdi, 2-2.5 saat suruyor, buz gibi birsey. Aksam yaparsam kocam da yanimda olabilir 🙊🙉🙈
Ooo gayet mantıklı masallah testiniz güzel değeriniz de güzel çıkacak Allah’ın izniyle 🥰🥰🍀🍀 mantıklı eşiniz yanınızda olması her zaman daha iyi ben onun ne demek oldıgunu cok iyi bilirim ben 4 gun öncesine kadar hep yalnızdım eşim yoktu Yanımda başka şehirde çalıştığı icin neyse insallah bundan sonra hep beraber oluruz 🥰🤲🏻🧿♥️

X