Haziran ve Temmuz'da umutlarn tayanlarn topii...

merhaba.Ben yeni katıldım aranıza.Bende temmuz ayna umudumu taşıyorum ama şuan düzensizlik yaşadığım için tarih belli değil.bu ay kimyasal gebelik geçirdim.Allah kucağımıza hayırlı ve sağlıklı evlatlar almayı nasip etsin inşallah.

merhaba.Ben yeni katıldım aranıza.Bende temmuz ayına attım umutlarımı.Bu ay kimyasal gebelik geçirdim yani sevinemeden üzüldüm.Ama birgün hepimiz sevineceğiz ben bu inancımı hiç kaybbetmeyeceğim.Hepimiz hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip olur inşallah....

merhaba.Ben yeni katıldım aranıza.Bende temmuz ayına attım umutlarımı.Bu ay kimyasal gebelik geçirdim yani sevinemeden üzüldüm.Ama birgün hepimiz sevineceğiz ben bu inancımı hiç kaybbetmeyeceğim.Hepimiz hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip olur inşallah....

canım inşallah allah en kısa sürede sanada bizlerede nasip eder inşallah:teselli:

sıcak karşılayışınız için teşekkür ederim.Çok yanlızım ve sizin gibi insanlarla tanışma şansım olduğu iiçin çok şanslıyım galiba

kızlarrrr hamileyimmmm
allahıma çok şukur o çift çizgiyi gördüm 11 ay sonra darısı herkesin başınaaaaaaaaaaaaaahihoyyyt

kızlar son durumu bildireyim bugün 7 haziran ve bende şu saate kadar adet olmadım.inş. dokuz ayda olmam.beklemeye devam ediyorum size hbr vericem.benim için dua edin meleğime kavuşayım.allahım ne olur hamile olayım....:Saruboceq:

:CüvCüv:hamura arkadaşım çok tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.Darısı isteyen herkesin başına olsun.Bu mutlu haberleri okudukça insan biran önce bi meleği olsun istiyo......

forever_14
yaz34
hulen
cicekcik

hepinize tebriklerinizden dolayı teşekkür ederim.Allah kısa zamanda sizlere de çift çizgiyi göstersin insallah.

doktara gittim gebelik kesesini gösterdi.mercimek kadardı yavrum.Şuan 4+3 hamileyim.:CüvCüv: :Saruboceq:

harika nurgulag cımm süperrr bir duygu umarım bende ve isteyen tüm arkadaşlarımda tez zamanda yaşar bu duyguyu hihoyyyt

nurgulag çok tebrik ederim.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Darısı isteyen herkesin başına.

ay ay ay günaydın hamile haberlerine çok sevidim tebrik ederim hayırlı olsun allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin darısı başımızaaaaa:)

günaydın kızlar...
nurgulag tebrik ederim canım..mutlu ve güzel bir hamilelik geçirmen dileğiyle...

tugceeee selam geçmiş olsun arkadaşım.aynı durumdayız senle bende bu ay kimyasal gebelik geçirdim...ama inşallah allah bizimde yüzümüzü güldürür...bursanın neresinden...süprizzzzz

günaydın kızlar...
nurgulag tebrik ederim canım..mutlu ve güzel bir hamilelik geçirmen dileğiyle...

tugceeee selam geçmiş olsun arkadaşım.aynı durumdayız senle bende bu ay kimyasal gebelik geçirdim...ama inşallah allah bizimde yüzümüzü güldürür...bursanın neresinden...süprizzzzz

günaydınnnnnnn.sanada geçmiş olsun canım.Çok zor oluyor dimi.Ben beşevlerdeyim.

günaydın kızlar...

çokk geçmiş olsunn. sakıncası yoksa bişey soracaktım: bu kimyasal gebelik nasıl oluyor???

canım tabiki sorabilirsin.Kimyasal gebelikte bhcg değeri normaline göre gelişmiyo yani bhcg değeri aynı durumdaki bi gebeye göre daha düşük oluyo.Yada bebek tutunamıyo kısacası böyle.Bunun için bikaç gün sonra tekrar bhcg isteniyo eğer bi önceki değerden daha yüksek çıkarsa geç döllenme deniyo ama çıkmaz yok olursa kimyasal gebelik olarak adlandırılıyo...Umarım kimse böyle şeyler yaşamadan hemen o güzel haberi alır.....

canım tabiki sorabilirsin.Kimyasal gebelikte bhcg değeri normaline göre gelişmiyo yani bhcg değeri aynı durumdaki bi gebeye göre daha düşük oluyo.Yada bebek tutunamıyo kısacası böyle.Bunun için bikaç gün sonra tekrar bhcg isteniyo eğer bi önceki değerden daha yüksek çıkarsa geç döllenme deniyo ama çıkmaz yok olursa kimyasal gebelik olarak adlandırılıyo...Umarım kimse böyle şeyler yaşamadan hemen o güzel haberi alır.....

sağol canım.

kızlar ben hala adet olmadım ama dün yaptığım test negatifti.normalde 29 günde bir adet olurdum.yani bu durumda 3.gün oluyor ben bir fazla yazdım eee öle olunca da 2 gün oluyor.peki ben hamile değilsem(ki öyle olmayı çok istiyorum)neden adet görmüyorum.kürtajdan sonra ki 2 ay herşey gayet düzenliydi şimdi ne oluyor böyle:nazar:

X