Haziranda transfer olacaklar

Sonda olmaz ki idrara sıkışık olma nedeni idrar kesesinin dolarak rahimi düz hale getirmek rahim düz hale gelince koyacakları yeri daha iyi görüyormuş doktor
Ben 3 kere tüp bebek denedim.İlkinde embriyo oluşmadı ama diğer ikisinde acayip sıkışık gittim.Doktorlar Harika dedi,çünkü gerçekten çok iyi görüyorlar rahmi ve embriyo yu kolay koyuyorlar.Ama tutunmadı Bebişler.Bu denememde de çok su içtim ama heyecandan mı bir türlü sıkışmadım,oluyormuş heyecandan.Hemşire karnıma bastırdı sürekli hem de çok bastırdı ancak öyle koyabildi doktor.Acımadı ama ya da heyecandan hissetmedim acıyı.Öncekilerde transfer sonrası çişimi yapmıştım (birinde yatağa koydukları beze,diğerinde transfer sonrası masada yatarken hemşire bir kaba yapmamı sağladı).Bu sefer 1 saat yatırdılar klinikte ve idrarımı yapmadım.Nasıl bir heyecanmış anlamadım.4.denemede de olmayacak korkusu kesin 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Merhaba herkese ,
Benim de 14 Haziran Pazartesi oldu transferim.Herhalde aranızda en çok tüp bebek yaptıran benim.Bu 4.denemen oldu.İlk denememizde hiç embriyo oluşmamıştı.Diğerleri hep 3.gün 2 adet taze embriyo transferiydi,dondurulacak embriyom yoktu. Bu sefer başka bir doktora gittim arka arkaya 2 ay tedavi yapınca dondurulan embriyolar oldu. Bu transferde 2 tane 3.gün dondurulmuş embriyo koyuldu.İlk defa dondurulmuş embriyo ile deniyorum.
Diğer transferlerde yatmıştım ilk 7 gün evdeki yürümeler hariç.Bu sefer 2.gün ayaklandım.Bakalım farklı bir şey olacak mı?Estrofem,progestron (iğne ve hap),vitamin,ecoprin ve kan sulandırıcı iğne kullanıyorum.Daha önceki doktorlar sadece fitil progestron vermişti bunda iğne de kullanıyorum.Bakalım hayırlısı.Allah bu sefer dileklerimizi kabul eder inşaallah ❤️🧿💜🤲🙏Hepinize bol sanş kızlar 🤗❤️🧿🤲
Test ve transfer günlerşmiz aynı. Sadece benimki taze embriyo. Opudan beri azar azar kasık ağrım var başka da bir şeyim yok. Sizde nasıl durumlar? Umarım pozitifi görürüz haftaya

Test ve transfer günlerşmiz aynı. Sadece benimki taze embriyo. Opudan beri azar azar kasık ağrım var başka da bir şeyim yok. Sizde nasıl durumlar? Umarım pozitifi görürüz haftaya
Ben de ayağa kalkınca ve uzun süreli oturunca rahim üstünde ağrı başlıyor .Daha önce böyle bir ağrı hissetmemiştim eski deneyimlerimde.Çok ayakta durdurmuyor,ayrıca bugün dersim vardı uzaktan 40 dk ders yaptım,ağrı başladı 45.dk’da vereceğim araya kadar zor dayandım.Hemen 15 dk uzandım arada ve geçti.Sonra yeniden uzun süreli oturunca tekrarlıyor.Normal mi bu ağrı bilmiyorum.Ama başka birşey yok.Göğüslerim falan şiş veya hassas değil.Hayırlısı olsun ikimiz için de 🥰😊🧿🤲💜❤️

Ben de ayağa kalkınca ve uzun süreli oturunca rahim üstünde ağrı başlıyor .Daha önce böyle bir ağrı hissetmemiştim eski deneyimlerimde.Çok ayakta durdurmuyor,ayrıca bugün dersim vardı uzaktan 40 dk ders yaptım,ağrı başladı 45.dk’da vereceğim araya kadar zor dayandım.Hemen 15 dk uzandım arada ve geçti.Sonra yeniden uzun süreli oturunca tekrarlıyor.Normal mi bu ağrı bilmiyorum.Ama başka birşey yok.Göğüslerim falan şiş veya hassas değil.Hayırlısı olsun ikimiz için de 🥰😊🧿🤲💜❤️
Amin inşallah. Ben de ayakta uzun durunca (yemek yaparken') ayaklarımın dermanı gidiyor, oturuyorum. Yürürken çok yavaş yürüyorum hızlı adım atamıyorum. Evde otururken de bacapumı bir uzatıyorum bir koltuğa stıyorum kasık ağrısı geçsin diye, öylee 1saat hareketsiz oturamıyorum

Kızlar günaydın belirti yaşayan varmı aranızda 😊zaten ilaçlardan göğüsler şiş felanda bende sol kasıkta biraz sızlamak gibi birşey var ama oda ilaçlardan olabilir beklemek çok yoruyor gerçekten

Kızlar günaydın belirti yaşayan varmı aranızda 😊zaten ilaçlardan göğüsler şiş felanda bende sol kasıkta biraz sızlamak gibi birşey var ama oda ilaçlardan olabilir beklemek çok yoruyor gerçekten
Gerçekten beklemek çok zor hatta ben salı günü bi test yapmak istiyorum erken ama olsun 🙊 kendimi dinlemek istemiyorum ama ayakta kalınca sanki adet olacakmış gibi ağrı giriyor o kadar başka hiçbir ağrım yok iğne yerinin ağrısını saymazsak

Ben de ayağa kalkınca ve uzun süreli oturunca rahim üstünde ağrı başlıyor .Daha önceki denemelerimde böyle bir ağrı hissetmemiştim.Göğüslerim şiş değil ve hiç hassasiyet yok.Normal değil bence bu durum 😣😞Bebeğin tutunması için hormonlar çok önemli ve orada yaşaması için ve ben de iğneler,fitiller işe yaramıyor.Yaş 40 olunca herhalde.

Gerçekten beklemek çok zor hatta ben salı günü bi test yapmak istiyorum erken ama olsun 🙊 kendimi dinlemek istemiyorum ama ayakta kalınca sanki adet olacakmış gibi ağrı giriyor o kadar başka hiçbir ağrım yok iğne yerinin ağrısını saymazsak
Bende daha fazla dayanamıcam en azından idrar testi yapasım var salıya kalmaz kesin😀 kalça iğnesi sorma oturamaz oldum aslında insanı yoran beklemek değilde belirsizlik rabbim hepimize güzel haberler getirsin inş 🤲

Bende daha fazla dayanamıcam en azından idrar testi yapasım var salıya kalmaz kesin😀 kalça iğnesi sorma oturamaz oldum aslında insanı yoran beklemek değilde belirsizlik rabbim hepimize güzel haberler getirsin inş 🤲
Aynen öyle belirsizlik bir yanım diyor ki yap hiç olmasa çıkarsa bir ümidin olur bir tarafımda diyor ki yapma ya olumsuz olursa erkenden ümidini tüketme 😟
Hiç aklıma gelmedi keşke önceden test stoklasaydım her gün yapardım şimdi yatıyorum eşim alsın istemiyorum ondan gizli yapmak istiyorum testi 🥺

Ben de ayağa kalkınca ve uzun süreli oturunca rahim üstünde ağrı başlıyor .Daha önceki denemelerimde böyle bir ağrı hissetmemiştim.Göğüslerim şiş değil ve hiç hassasiyet yok.Normal değil bence bu durum 😣😞Bebeğin tutunması için hormonlar çok önemli ve orada yaşaması için ve ben de iğneler,fitiller işe yaramıyor.Yaş 40 olunca herhalde.
Özlem cim yalnız değilsin bende 40 😀yaşa bağlama etki etmez olurmu ilaçlar sonuçta dışardan takviye alıyoruz sonucu düşünmektense moralimizi yüksek tutmak daha güzel etki edecektir negatif düşünceleri siliyoruz sonuç ne olursa olsun biz kadınız ve gerçekten çok güçlüyüz

Aynen öyle belirsizlik bir yanım diyor ki yap hiç olmasa çıkarsa bir ümidin olur bir tarafımda diyor ki yapma ya olumsuz olursa erkenden ümidini tüketme 😟
Hiç aklıma gelmedi keşke önceden test stoklasaydım her gün yapardım şimdi yatıyorum eşim alsın istemiyorum ondan gizli yapmak istiyorum testi 🥺
Benimde evde yok test ama çok erken testte çıkıcanı hiç sanmıyorum yapıp çizgi görmeyip dertlenmek daha kötü biraz daha sabır internetten sipariş versek salıya gelir ancak bence iyi zaman

Özlem cim yalnız değilsin bende 40 😀yaşa bağlama etki etmez olurmu ilaçlar sonuçta dışardan takviye alıyoruz sonucu düşünmektense moralimizi yüksek tutmak daha güzel etki edecektir negatif düşünceleri siliyoruz sonuç ne olursa olsun biz kadınız ve gerçekten çok güçlüyüz
Ayy inşaallah,çok teşekkürler desteğin için.🥰🤗❤️💜Sizin test günü ne zaman?Benim 26sı 😊

Benimde evde yok test ama çok erken testte çıkıcanı hiç sanmıyorum yapıp çizgi görmeyip dertlenmek daha kötü biraz daha sabır internetten sipariş versek salıya gelir ancak bence iyi zaman
Mantıklı 🤣 zaten şimdilik çok erken bi forumda görmüştüm dondurulmuş embriyo transfer edilmiş 5.günü test yapmış çok silikte olsa çıkmış dedim bi deneyeyim

25 haziranda yaptır test demişti doktor ama ben o kadar beklermiyim hiç bilmiyorum sanırım hafta sonuna kalmaz yaptırırım 😊
Çok yakın test tarihlerimiz.Ben beklerim herhalde 😊Umarım sağsalim kucağımıza alırız bebişleri.Hiç hamile kalmadığım için bilmiyorum o duyguyu, inşaallah tadarım.35 yaşında biraz geç evlilik yaptım,son 5 yıldır deniyoruz ama olmadı.Bu 4.deneme.Bir belirti de yok.Umarım gelir kendiliğinden belirti olmasa da 😊🥰🤲💜

Kızlar sesini çıkmıyor nasılsınız
Ben beklemelerdeyim test yapmamak için kendimi zor tutuyorum 🤣 perşembeden beri yatıyordum bugün site içinde yarım saat yavaş yavaş yürüdüm iyi geldi vallahi .test yapan arkadaşlar kaçıncı gün yapmıştı acaba sonuçlar nasıldı . Testle kafayı bozdum . 🥺

X