Haziranda transfer olacaklar

Allah kucağınıza almayı nasip etsin benim negatif oldu ilk denememdi
Amin inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin, bizim şirkette daha öncesinde benim gittiğim doktora giden arkadaşında ilk denemesinde olmamış inşallah ikinci denemenizde güzel haber alırsınız

Merhaba hayırlı olsun sunucunuz acaba 7.gun de pozitifi idrar da mı kanda mi gördünüz?

Merhaba hayırlı olsun sunucunuz acaba 7.gun de pozitifi idrar da mı kanda mi gördünüz?
Kusura bakmayın haftası olmuş neredeyse yeni gördüm sorunuzu, bu arada herkese hayırlı bayramlar dilerim 7günde kanda beta değerim 134 çıkmıştı ancak ilk idrarda farkettim. transfer pzt günüydü cuma günü idrar testi yaptım meraktan negatifti çöpe attım 1,5 gün sonra içime kurt duştü pazar günü baktıgımda ikinci çizgiyi gördüm ama kuruma çizgisi olabilir diye çok yazı okumuştum. O gece meraktan uyku arasında tuvalete kalktıgımda baktım 4.5 dk da silik çizgi belirginleşti sabahta kan vermiştim. Rabbim dileyen herkese nasip eder inşallah bu mutluluğu

RC
Rica ederim önemli değil size de iyi bayramlar bayağı erken çıkmış sonucunuz çok şükür amin inşallah Allah herkese yaşatsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…