hazırcevaplar hünerlerinizi görelim

dökülün dökülün eğlenceli oluyor benimde var ama şuan aklıma gelmiyor kaydirigubbakcemile3

valla ay çok hoşsunuz yahu :roflol:
ayy çalışıcam bu konuda, çok eğlenceli oluyo

dilom benim hiç öyle anlayışlı bi hocam olmadı, o cümlenin ilk harfinde eminim çivilerdi beni atatürk portresinin yanına :gitme:

roşum aile albümü ha :roflol:

bende hazır cvpa bayılırım,
yeni evliyiz,yaş 18 ,bi takım kurallar var ,mesela altlı üstlü otuduumuz için bizim anahtar onlarda kalcekmş,yalnız dışarı çıkılmıcekmiş vs.
mış miş dolu ,tabi ilk zamanlar büyüklerin kuralları geçiyo,şimdi sıkarkötükedihüso
eşim yokken evden yalnız çıkmak yasak,bi gün bakkala gitmek istedim,
kayınanam gördü camdan hemen kocasını yolladı,ne lazımsa o alcekmiş tmm dedim,
kocişim eve geldi kayınanam aynen şöle bugün gezmee kaçıyodu ,yakaladık,akannehir
eşim bişe demiyo,ben de döndüm eşime ,
kocacım, nikahta sadece senin fotonun altına imza attııma emin misin,yoksa altında aile albümünüz vaadı dedim ,tabi kadın mors daa bişe diyemedidelikafadulden
Anahtarı kanırtaydın gözüne dağlar kızım kaydirigubbakcemile5

valla ay çok hoşsunuz yahu :roflol:
ayy çalışıcam bu konuda, çok eğlenceli oluyo

dilom benim hiç öyle anlayışlı bi hocam olmadı, o cümlenin ilk harfinde eminim çivilerdi beni atatürk portresinin yanına :gitme:

roşum aile albümü ha :roflol:

yanii kocamdan çok onların sözü geçince gevşerdi civatalar,daa çok vaada aklıma gelmii,allahtan kadın bugünümü görmedi,çocuk dencek yaşta böle konuşan şimdi neder düşün,çok otoriterdi ben karşı çıkınca müthiş bozulurdu,ömrümde bana kimse böle konuşamadı derdi,topraa bol olsun:Saruboceq:

Ama suçlu adam çenem,demeyeydi,dönek işte..Şikayet etse kendi başı yanacak..
Lise 3' tüm hem de,belki de hayatımı karartmak istememiştir CADIARZU

yanii kocamdan çok onların sözü geçince gevşerdi civatalar,daa çok vaada aklıma gelmii,allahtan kadın bugünümü görmedi,çocuk dencek yaşta böle konuşan şimdi neder düşün,çok otoriterdi ben karşı çıkınca müthiş bozulurdu,ömrümde bana kimse böle konuşamadı derdi,topraa bol olsun:Saruboceq:

mekanı cennet olsun, şimdi göz açıldı, dil pabıç gibi demi roşum
annem de hep öyle der ah ah şimdi evlenicektim ki görcekti o kaynana :roflol:

Ama suçlu adam çenem,demeyeydi,dönek işte..Şikayet etse kendi başı yanacak..
Lise 3' tüm hem de,belki de hayatımı karartmak istememiştir CADIARZU

lise 3 mü, ay o olur o zaman,
biz de ne haytalıklar yapardık da hocalar bişi demezdi sağolsunlar
nasılsa gidici bunlar diye sallamıyolar pek o sene sırnaşık şey

Anahtarı kanırtaydın gözüne dağlar kızım kaydirigubbakcemile5

hele o anahtarın ne mücadelesini verdim vaa ya,tabi ben galip çıktım,şimdi benim kurallarım geçiii,zafer benimdiryerimseniben:roflol:
bigün kocişimle oturuyos,tazecik evliyiz ama,muck edesimiz tutmuş yasık:kedi:
sen görümcem dal içeri bisi gör ,
aaa diye bi çığlık attı,
hiiç istifimi bozmadım,olduum gibi döndüm,dedim içeri giren sensin bırakta çığlığı ben atamdelikafadulden

mekanı cennet olsun, şimdi göz açıldı, dil pabıç gibi demi roşum
annem de hep öyle der ah ah şimdi evlenicektim ki görcekti o kaynana :roflol:

]

aynen valla, bugün olaydızemuszemusküççük kısları gelin alıp ezmee uğraşmak ne demek göstertirdim,:sm_cool:

hele o anahtarın ne mücadelesini verdim vaa ya,tabi ben galip çıktım,şimdi benim kurallarım geçiii,zafer benimdiryerimseniben:roflol:
bigün kocişimle oturuyos,tazecik evliyiz ama,muck edesimiz tutmuş yasık:kedi:
sen görümcem dal içeri bisi gör ,
aaa diye bi çığlık attı,
hiiç istifimi bozmadım,olduum gibi döndüm,dedim içeri giren sensin bırakta çığlığı ben atamdelikafadulden

:roflol: hihoyyyt :lepi:

valla benim babam çok fenadır bu konuda
ben lisedeyken yeni bir diş macunu almıştı ve ben tadını hiç beğenmedim sonra sabah okula gidicem bi hışımla girdim mutfağa babama çıkıştım niye bunu aldın bak sabah sabah midem bulandı diye teyzemler filanda bizdeydi babam hiç dönüp bakmadı bile bana hala çayını yudumluyo dediki

sen fırçayı çok soktuysan boğazına macunun ne suçu var:1shok:

teyzm sandalyeden düşmüştü gülecem deyüüüü

Kapı karşı komşumuz sağolsun biraz haset..
Onun da kızı Beraydan bir ay kadar büyük.Sürekli lkıyas halinde.Neyi önce yapacak kızı diye merakla çatlama modunda bekler..
Beray her şeyi önce yaptı,ayakta dikilme,emekleme,oturma..Ama sanırım kız yürümek üzere,hatta aa bak kızın yürüyecek,Beray tembel çıktı hala korkup oturuyor dedim.
Ne dedi beğenirsiniz,eee yetenek işi..
Yürümek yetenek olsa bile pek hatrı sayılır bir yetenek değil ki hamam böcekleri de yürüyor dedim..
Asıl yetenek,dildir,konuşmadır,kızım oturduğu yerden yönetecek kızını sanırım,al ver gel git at diyor çünkü diyerek son noktayı koydum.Sonra da kızdım kendime,neden seviyesine indim diye akannehir

ben lisedeyken yeni bir diş macunu almıştı ve ben tadını hiç beğenmedim sonra sabah okula gidicem bi hışımla girdim mutfağa babama çıkıştım niye bunu aldın bak sabah sabah midem bulandı diye teyzemler filanda bizdeydi babam hiç dönüp bakmadı bile bana hala çayını yudumluyo dediki

kaydirigubbakcemile3 napsın adamcağız tek tek dişmacunu isteklerinizi mi değerlendirecek kaydirigubbakcemile3

Kapı karşı komşumuz sağolsun biraz haset..
Onun da kızı Beraydan bir ay kadar büyük.Sürekli lkıyas halinde.Neyi önce yapacak kızı diye merakla çatlama modunda bekler..
Beray her şeyi önce yaptı,ayakta dikilme,emekleme,oturma..Ama sanırım kız yürümek üzere,hatta aa bak kızın yürüyecek,Beray tembel çıktı hala korkup oturuyor dedim.
Ne dedi beğenirsiniz,eee yetenek işi..
Yürümek yetenek olsa bile pek hatrı sayılır bir yetenek değil ki hamam böcekleri de yürüyor dedim..
Asıl yetenek,dildir,konuşmadır,kızım oturduğu yerden yönetecek kızını sanırım,al ver gel git at diyor çünkü diyerek son noktayı koydum.Sonra da kızdım kendime,neden seviyesine indim diye akannehir

ama haketmişşşşşş :mymeka: koparcan böyle garuların kafasını heee

aayyyyy oturduğum koltuktan bende düşcem şimcik dülmekden:roflol::roflol::roflol:

X