hazırcevaplar hünerlerinizi görelim

Kapı karşı komşumuz sağolsun biraz haset..
Onun da kızı Beraydan bir ay kadar büyük.Sürekli lkıyas halinde.Neyi önce yapacak kızı diye merakla çatlama modunda bekler..
Beray her şeyi önce yaptı,ayakta dikilme,emekleme,oturma..Ama sanırım kız yürümek üzere,hatta aa bak kızın yürüyecek,Beray tembel çıktı hala korkup oturuyor dedim.
Ne dedi beğenirsiniz,eee yetenek işi..
Yürümek yetenek olsa bile pek hatrı sayılır bir yetenek değil ki hamam böcekleri de yürüyor dedim..
Asıl yetenek,dildir,konuşmadır,kızım oturduğu yerden yönetecek kızını sanırım,al ver gel git at diyor çünkü diyerek son noktayı koydum.Sonra da kızdım kendime,neden seviyesine indim diye akannehir

cuk oturmuş hiç pişman olma dilom
bu kadın milletinin bi kısmı da hep böyle ıyas halindedir
daha hamilelikte başlar, benimki çok hareketli seninki değil
çok zeki, çok akıllı, çok çok çok herşeyin çoğu onlarda
ayy bu insanlara uyuz oluyorum harbiden Çok üzgünüm çoook

diloşum bilirsin,bizde seviyemizi korucaz deyi susuyoz bi konuda,seni örnek alsak mı,örtmeniz olarekten, ne deyonyerimseniben

benimle tatile gitmek isteyen biri var.. ama gına getirdi artık.. geçen gün msn den yine aynı konuyu açınca artık dayanamadım:

X: tatile gidicez di mi?

ben: evet süper bir yer buldum..

X: yaşasın nihayet.. nereye gidiyoruz..

Ben: cehennemin dibine.. hava mevsim normallerinin üstündeymiş..

X: hınk!?!?!?

Son düzenleme:
slm kızlar bende bi emlak şirketinde çalışıyorum malesef ki çok salak insanlar var ya. gün boyu gülmekten ölüyorum. geçen bitanesi aradı bi evin fiyatını sordu özelliklerini sıraladım biraz fiyat olarak tuzlu bi ev. malatyada deniz yok aklı sıra benle dalga geçiyo deniz görüyomu peki dedi.oo tabi malatyaya deniz gelsin onu da görecek beyefendi dedim:)))

benimle tatile gitmek isteyen biri var.. ama gına getirdi artık.. geçen gün msn den yine aynı konuyu açınca artık dayanamadım:

X: tatile gidicez di mi?

ben: evet süper bir yer buldum..

X: yaşasın nihayet.. nereye gidiyoruz..

Ben: cehennemin dibine.. hava mevsim normallerinin üstündeymiş..

X: hınk!?!?!?

:roflol: klimalı odası varsa süper fikir yağmurlum :roflol:

slm kızlar bende bi emlak şirketinde çalışıyorum malesef ki çok salak insanlar var ya. gün boyu gülmekten ölüyorum. geçen bitanesi aradı bi evin fiyatını sordu özelliklerini sıraladım biraz fiyat olarak tuzlu bi ev. malatyada deniz yok aklı sıra benle dalga geçiyo deniz görüyomu peki dedi.oo tabi malatyaya deniz gelsin onu da görecek beyefendi dedim:)))

zeki müren de seni görecek abi deseydin :nazar:

geçen günde arkadaşımla beraber bi arkadaşn yanına uğradık. orda bi kızla karşılaştık şebeğin teki milleti güldürecem diye elinden geleni yapıyor. ama kıza nasıl sinir oldum anlatamam. arkadaş bizimle tanıştırdı kız sordu ne iş yapıyorsunuz diye yanımdaki arkadaşım sigortacı bende emlak ofisinde çalışyorum dedim yaa benide sigortalasana dedi. tepem attı tamam ama sigorta masraflarına yazık olur dedim seni götüren geri getirir masraflara yazık olmasın dedim kız şok oldu.herkese şaka yapılmaz demekki...

konun hayırlı uğurlu bereketli olsun yavrimo :nazar:

sağol beybim, sen de at ortaya bi bejlik de gülelim :nazar:
uykum var, karnım aç, iyi gidiyo kaydirigubbakcemile3

geçen günde arkadaşımla beraber bi arkadaşn yanına uğradık. orda bi kızla karşılaştık şebeğin teki milleti güldürecem diye elinden geleni yapıyor. ama kıza nasıl sinir oldum anlatamam. arkadaş bizimle tanıştırdı kız sordu ne iş yapıyorsunuz diye yanımdaki arkadaşım sigortacı bende emlak ofisinde çalışyorum dedim yaa benide sigortalasana dedi. tepem attı tamam ama sigorta masraflarına yazık olur dedim seni götüren geri getirir masraflara yazık olmasın dedim kız şok oldu.herkese şaka yapılmaz demekki...

:roflol: artık dikkat ediyodur ablası, alırlar öyle anahtarını :mymeka:

Çenebaz konun hayırlı olsun valla gülmekten bir hal oldum...
Düşünüyorum benim de aklıma gelsin hemen yazıcam.....

diloş bitti mi kız seninkiler kaydirigubbakcemile3

diloş beray molası verdi sanırsam kaydirigubbakcemile3

Çenebaz konun hayırlı olsun valla gülmekten bir hal oldum...
Düşünüyorum benim de aklıma gelsin hemen yazıcam.....

sağol canım, aklına geldikçe yaz, aslında öyle çokki ama insan düşününce bulamıyo işte, aklımıza geldikçe döktürrüz zemuszemus

bak taze bişey anlatiyim size
az önce baktım su bitmiş sucunun kartını elime aldım eşime hayatım telefonu versene sucuyu arıycam
kartıda görüyo
eşim dediki sumu istiyceksin
ben zaten böyle bir soruya hayatta normal cevap vermem
benim cevabım yok hayatım adamı bir haftadır görmedim hatırını sorucam
adam alışık zaten bana
iyiii dedi gitti

az önce baktım su bitmiş sucunun kartını elime aldım eşime hayatım telefonu versene sucuyu arıycam
kartıda görüyo
adam alışık zaten bana
iyiii dedi gitti

cemre abla sende az değilsin heee kaydirigubbakcemile3

bi de geldiğini gördükleri halde geldin mi diye sorarlar ya :roflol:

kartıda görüyo
adam alışık zaten bana
iyiii dedi gitti

:roflol: kocayı da alıştırmışın, ben ona da koptum :roflol:

X