Saç Bakım Ürünleri HC Saç bakım Yağı?

yaaa kızlar bişi sorucam bu yağın yanında sabunda weriolar yaaa ben kükürtlüsünü almışım nie almışım çünkü ısırgan özlüsünü istemiştim ama bu gelmiş acaba neden :uhm: her neyseee siz sabununu kullanıo musun sabunu nasıl kullansak mı kiii ne dersiniz Kötü Kazen

canım vücüt ve saç sabunu o ben saçıma kullandım bi kaç kere tabii sert yağpıyor saçı sonra şampuanladım istersen vücüduna kullan cnm.zeytin yağı saf sabun iyi geliyor sonuçta.ama üzülme sakın emin ol sanada yarıycak hemen mucize bekleyemezsin ve boşa üzülüyorsun.düzelicek emin ol cnm.sen aksatmadan kullan bence içinde zarrlı maddeler yok sonuçta saçların kötü olsun dime canım.kullandıkçada bizede aktar olanları.ben diyorum sana bende acayip iyi oldu çok faydasını gördüm benimde saçlarım kabarıyor çünkü ince telli dalgalı bi saç cnmn hem uzadı hem parlak.öpüyorum seni.

ben bir aydır sabırla kullanıyorum ,sacımda canlılık namına hiçbir sonuç yok! zaten bitmesine az kaldı,6-7 kullanımlık birşey ve buna göre ücreti çok fazla! bidaha almayı düşünmüyorum! ama sanki saçımı biraz uzattı gibi,fön çektirince anlıyorum,bilmiyorum belki psikolojik te olabilir,belki bir işe yaraması için kendimi kandırıyorum, bitince mecit efendi saçbakım yağına başlıyacağım;içeriklerine baktım hemen hemen aynı ve fiyatı 6 ytlÇok üzgünüm çoook

yaaaa bu kadan mıyız hc yi kullanan bu arada ben çok memnunum kızlar hadii kullananlar yorumlarını yazsayaaa :1hug::1hug:

kıslaaaaar kullanmıo musunus yaaaa ben daaa saçlarıma pazartesi röfle yaptırdım haliyle çok yıprandı kuaförden çıktıım gibi hc yi uyguladım acaip bi şekilde resmen emdi saçım iyi olduunu o zaman anladım tee sabaha kadar tuttum saçımda bi kalktım o kuaförden gelmiş halimden eser yok saçlarım yumuşacık bide ben haftada 3 e yükselttim röfleden sona ihtiyaç duydum çünkü şuan uzatma konusunda bişi diyemem 6. kullanışım falan ama sağlıklı durduunu söliyebilirim :teytey::teytey:

Ya arkadaşlar ben şimdi sipariş verdim aradılar gelicekmiş cuma veya cts ama burda memnun olmayanları okuyunca aklım karıştı yaa bissürü para veriyoz bi de inş. küçük bişi değildir tüm o yağları alsam kendim karıştırsam ortalama 3 ytlden acaba daha mı ucuza gelirdi :uhm: neyse bakalım eşimle beraber bi kullanalım da işe yarıcak mı tatlicadiarzu bu arada Hakan Ünsal da kullanıyomuş sitede yorumu vardı :1shok: reklam için para mı verdiler acaba tatlicadiarzu

Ya arkadaşlar ben şimdi sipariş verdim aradılar gelicekmiş cuma veya cts ama burda memnun olmayanları okuyunca aklım karıştı yaa bissürü para veriyoz bi de inş. küçük bişi değildir tüm o yağları alsam kendim karıştırsam ortalama 3 ytlden acaba daha mı ucuza gelirdi :uhm: neyse bakalım eşimle beraber bi kullanalım da işe yarıcak mı tatlicadiarzu bu arada Hakan Ünsal da kullanıyomuş sitede yorumu vardı :1shok: reklam için para mı verdiler acaba tatlicadiarzu
valla ben özellikle kendi sitesinde bahsedildiği yorumlardaki gibi etkili olduğunu söyleyemem ama yıpranmış saçları baya onarıo :) o yorumlar büyük ihtimal reklamdır zaten :KK70:

canım valla ben memnun kalanlardanım kesinlikle.benişm saçlarım uzamazdı çabuk ve yıpranmıştı şimdi ne kırık var ne bişey ikinci şişeyi kullanıyorum.sende kullan görüceksin çok büyük bi şişe değil küçükte değil ama bir kişilik yalnız :) düzenli kullnaırsan cnm.fiyayt evet fazla ama iyi geliyor gerçekten deyiyor yanii.sende bi kullan cnm sende yaz yorumlarını dediğin gibi bazıları iyi bazıları na iyi gelmemiş ama ben çok faydasını gördüm açıkçası.

yakamozcum asıl dökülmeyi durduyuro zaten beslediği için saçı dökülme daha ikinci yıkamada azalıyor ilk yıkamada saçların döküğlüyor ikinci yıkamada döökülme nerdeyse tamamen olmuyor çünkü benim dökülme yok şuanda şaçlarım avuç avuç elime gelirdi her saçımı yıkamamda şimdi dökülme yok.

sağolasın ayzuncum çok tereddüt ettiğim için sordum genelde yıpranmış saçlar hakkında arkadaşlar bilgi vermişler bende aşırı dökülme var çok üzücü bir durum bu bakalım bu yağıda deneyelim umarım dediğin gibi güzel bir sonuç alırım:1hug:

Yakamoz Benimde çok Dökülüyordu Saçim Bu Yağ Ile Dökülme Durdu Açikçasi.sende Kullan Bak Görüceksin Farki

ya asıl ben eşim için aldım saçları dökülmesin diye jeyyar zaten yılan yağı sürüyo iki günde bir benim de zeytinyağı badem yağı hint yağı karışımım ve de entelem vardı onları kullanıyodum saçlarıma gerçekten iyi geliyodu ama baya bi ara verdim yeniden başlıcam bi de bunu aldım şimdi daha önce bi topic vardı baya iyi şeyler yazılmıştı o zamandan aklımda kalmıştı :uhm: ama niye siliniyosa bu işe yarar topicler anlamıyom neyse Çok üzgünüm çoook gelsin bakalım da beraber kullanırız işe yararsa bi daha alırız artık tatlicadiarzu saçlarım zaten uzun da ben sağlıklı olsun diye kullanmak istiyom :1shok:

kar tanesi canım ben entelede kullandım sirkelesini badem yağlısını yapmadıım şeyde kalmadı zati yok yok yok uzamıo bakım yağlarının kaç çeşidini yaptım uzamıo :çok üzgünüm: artık sadece hcyi yapıyorum yoksa onu yap bunu yap saçlarımı kaybedicem ayzun arkadaşımız saçlarının bununla çok uzadığını söledi ikinci şişemi bitiricem benimkiler pek uzamıo acaba neden :uhm: kar tanesi canım sende mi kıwırcıksın benüm gibi :icecream:

a.sevet canumm ben de kıvırcığım :teytey: bi arkadaşıma demiştim entele kullancam diye ayda bilmemkaç cm uzatıyomuş demiştim unuttum şimdi ne kadar uzattığını tatlicadiarzu o da dalga geçmişti benle seninki uzasa bile onun üçte biri kadar uzamış olcak kıvırcık olduğu için diye :roflol: boşuna alma demişti kafamçokkarıştı uzuyodur seninki de aslında ama tabi düzlerinki gibi çok belli olmuyodur ya ben boyamıştım ondan farkettim uzadığını a.s ama tabi yediklerinle falan da ilgili bu ya yani vitamin protein falan onlar da çok etkiliyomuş

X