Hedef Beach Resort Hotel ultra herşey dahil 5* %50 indirim!!!

Bu arada bu paraya bu kadar olur diye düşünenler var forumda az değil adam başı 1000 tl döktük otele geçen yaz gümbette 4 yıldız otelde 7 gün 600 tl ye konakladım ve mükemmeldi başımıza gelen meraktan hadi beş yıldız hadi ekonomi hadi yeni derken şapa oturduk ..

13 temmuz 16 temmuz arasında hedef beach resortteydik..
geceliği 149 tl den turon9la gittik..
gitmeden 1 gece önce yorumları okudum buradan ve moral bozukluğuyla gittim...
kapıda turon9 yetkilşisi bizi karşıladı ve ilgilendi..
10.30 da hemen oda verdiler yerleştik..
kaydıraklar tek kelimeyle harika...
yemekler türk damak tadına gayet uygun..,
tek olumsuzluk şu oldu..
ilk gün havuzda bir kalabalık gördük..
ve havuzdan yılan çıktı..
kara yılanı..
etraftaki tarlalardan gelmiş olabileceği söylendi..
biraz tedirgin olduk ama alıştık sonra bi sıkıntı olmadı..
temzlikte sıkıntılar var..
oda değişikliği yaptık kirli oda verildi..
çarşaflarda kıllar kirli havlular..
hala idddia ettiler okeyli oda diye..
akşamöa ancak geldi temizlikçiler ve kirli olduğunu kabul ettiler..
temmuzun ilk haftası sıkıntı çokmuş otelde..
ilk zamanlar havuz dolmamış..doğru dürüst snackler ve yemek yokmuş v.s...
ama şuan bence gönül rahatlığıyla gidin..
bazı arkadaşların beklentisi çok..
sonuçta bu fiyata daha oturmuş oteller olabilir ama..
havuz ve şezlongta sıkıntı yok..havuzlar büyük ve güzel...
hergün et sote ev köfteli yemekler..göner..
snacklerde saat11-5 arası..tavuk gözleme,patetes,hamburger,kızarmış tavuk,sosis,karpuz meyve,
saat 2-4 ücretsiz dondurma,ücretsiz kasa..
kahvaltı pişi,çeşit çeşit poğaça...
herkes aynı tatlılar çıkıyor diye yakınıyor ama birsürü çeşit var..en az 20 çeşit...
her gün farklı bir çeşit ye ama dimi..
sanki evlerinde alışıklarda 20 çeşide..
daha önce cyristal admiral side ,cesars temple belek gibi otellerde kaldım..
o otellerde temizlik düzen,garsonlar bile çok farklı ...özellikle cyristal admiral side gözünüz kapalı gidilecek bir otel aklınızda olsun..
ama burasıda düzene giriyor yavaş yavaş..bide arı çok.
şezlong ve havuz barda çok arı varf..
lobi bar ve restorant bar gayet temiz ama havuz barda yediğiniz bir tabağı 2 saat sonra döndüğünüzde aynen bıraktığınız yerde bulabiliyorsunuz..
bu otele şu an belki 150 çok ama 100 tl gibi rezervasyon yaptırdıysanız o fiyata süpeerrr.
çünkü geçen hafta 80 tl girişliler vardı...soracaklarınız varsa sorun yanıtlarım..
bu arada pazartesi türk gecesiymiş otelde..biz o gün çıkış yaptık..
animasyonlar çocuklara yönelik ve geceleri canımız sıkıldı..
diğer otellerde sıkılmamıştık...
inşallah yardımcı olmuşumdur..

Son düzenleme:
Bu platform tabiiki fikir özgürlüğünüzün olduğu, paylaşımlarla yeni fikirler edinilebilen veya fikir ayrılıklarının tartışılacağı yaygın bir sosyal paylaşım ağıdır. Ancak;

Bölge ekibimiz ve yetkililerle sürekli bilgi alışverişindeyiz,, portal üzerinde silinen mesajlarda belirtilen konular yazılıp yorumlanırken bazen yaşanılanlar ve yapılan müdehaleler tam olarak bilinmeden yorumlanınca ortaya farklı bir durum çıkmaya başlıyor.
Birebir olarak zaten yanlarında bulunduğumuz ilgilendiğimiz konuklarımızla ilgili olarak Sizlerede tabiiki açıklama getirelim..

Konuklarımızdan biri mağaza camını farketmemiş çarpmış yada dengesini kaybetmiş olup düştüğü gün zaten görevlilerimiz kendisin yanındaydı birlikte ambulans beklendi hastahanesye sevki sağlandı. Silinmiş bir camı farketmeyen kaza geçiren misafirimize ekibimiz o an geçmiş olsun dileklerinde bulunmuş ve ilgi göstermiştir.Gerçekten talihsiz bir kaza tekrar huzurunuzda geçmiş olsun dileklerimizi yineliyoruz.

Otelin bulunduğu bölge etrafında yapılan kazı çalışmaları esnasında çalışma yapılan bir alandan geldiği tahmin edilen ve havuzdan çıkan yılan konusunda bölge jandarması dahil olmak üzere bilgilendirilmiş ama beklenmeyen bu misafire tabiiki yapılacak birşey olamamış daha dikkatli davranılmaya çalışılmıştır.

Tatil kişi tercihine ilgiye beklentiye göre tabiiki değişebilen bir kavramdır. Portalın çok fazla üyesi var malumunuz.. Yazan üyelierimiz kadar okuyucu üyelerimizinde bulunduğu bu portalda yanlış anlaşılmara sebebiyet verebilen görüşlerinizi yazmanız tatile henüz çıkmayan yada bu sene farklı alternatifleri değerlendiren yada yorum yapılan otellere rezervasyon yaptıran ama henüz tarihini bekleyen konuklarımız için çok huzursuzluk verici olabilir. Daha yalın dille aktarım yapmakla kimseyi kırmamakla diğer kullanıcılar ile daha doğru bir iletişim kullanmakla daha fazla doğru bilgi aktarılabilir kanaatindeyiz.

Şuana kadar memnuniyetlerini yada sorunlarını dile getirirken şaşırtıcak kadar düzgün aktarım yapan çok üyemiz var.Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyoruz.Mesajları silinen üyelerimiz de oldu evet ama tabiiki şahsi olduğundan 1 kelimeden yada cümleden değil yanlış anlaşılabilir herhangibir konuya yol açmaması için silinmiştir. Kendileri konuyla ilgili özür isterse tabiiki dileriz.

Tüm kullanıcılarımıza tekrar teşekkür eder, iyi günler dileriz..

Saygılarımızla

Son düzenleme:
Bu platform tabiiki fikir özgürlüğünüzün olduğu, paylaşımlarla yeni fikirler edinilebilen veya fikir ayrılıklarının tartışılacağı yaygın bir sosyal paylaşım ağıdır. Ancak;

Bölge ekibimiz ve yetkililerle sürekli bilgi alışverişindeyiz,, portal üzerinde silinen mesajlarda belirtilen konular yazılıp yorumlanırken bazen yaşanılanlar ve yapılan müdehaleler tam olarak bilinmeden yorumlanınca ortaya farklı bir durum çıkmaya başlıyor.
Birebir olarak zaten yanlarında bulunduğumuz ilgilendiğimiz konuklarımızla ilgili olarak Sizlerede tabiiki açıklama getirelim..

Konuklarımızdan biri mağaza camını farketmemiş çarpmış yada dengesini kaybetmiş olup düştüğü gün zaten görevlilerimiz kendisin yanındaydı birlikte ambulans beklendi hastahanesye sevki sağlandı. Silinmiş bir camı farketmeyen kaza geçiren misafirimize ekibimiz o an geçmiş olsun dileklerinde bulunmuş ve ilgi göstermiştir.Gerçekten talihsiz bir kaza tekrar huzurunuzda geçmiş olsun dileklerimizi yineliyoruz.

Otelin bulunduğu bölge etrafında yapılan kazı çalışmaları esnasında çalışma yapılan bir alandan geldiği tahmin edilen ve havuzdan çıkan yılan konusunda bölge jandarması dahil olmak üzere bilgilendirilmiş ama beklenmeyen bu misafire tabiiki yapılacak birşey olamamış daha dikkatli davranılmaya çalışılmıştır.

Tatil kişi tercihine ilgiye beklentiye göre tabiiki değişebilen bir kavramdır. Portalın çok fazla üyesi var malumunuz.. Yazan üyelierimiz kadar okuyucu üyelerimizinde bulunduğu bu portalda yanlış anlaşılmara sebebiyet verebilen görüşlerinizi yazmanız tatile henüz çıkmayan yada bu sene farklı alternatifleri değerlendiren yada yorum yapılan otellere rezervasyon yaptıran ama henüz tarihini bekleyen konuklarımız için çok huzursuzluk verici olabilir. Daha yalın dille aktarım yapmakla kimseyi kırmamakla diğer kullanıcılar ile daha doğru bir iletişim kullanmakla daha fazla doğru bilgi aktarılabilir kanaatindeyiz.

Şuana kadar memnuniyetlerini yada sorunlarını dile getirirken şaşırtıcak kadar düzgün aktarım yapan çok üyemiz var.Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyoruz.Mesajları silinen üyelerimiz de oldu evet ama tabiiki şahsi olduğundan 1 kelimeden yada cümleden değil yanlış anlaşılabilir herhangibir konuya yol açmaması için silinmiştir. Kendileri konuyla ilgili özür isterse tabiiki dileriz.

Tüm kullanıcılarımıza tekrar teşekkür eder, iyi günler dileriz..

Saygılarımızla

benim de mesajımın silinecek olacağını bilmeme rağmen cevap hakkımı kullanmak istiyorum. tatsu ve emelleme arkadaşlarımızın yaptığı yorumlara cevabınızı onların mesajını silmeden de verebilirdiniz. böylece insanlar kime güveneceğine kendisi karar verirdi. şu an arkadaşlarımızın her yazdığı mesajı siliyor olmanız hiç de kabul edilebilir bir şey değil. bu onlara "kapa çeneni" demekten farklı bir davranış değil. :KK20:

Fazla veryansın kaynaklı beimde mesajım silinmiş.. Bunuda silin arkadaşım OTEL KÖTÜ GİTMEYİN! PARANIZLA REZİL OLMAK İSTİYORSANIZ BUYRUN HEDEF BEACH RESORT ..

Selam arkadaslar bizde bayramin 1.gunu otele giris yapacagiz ancak bu yorumlari gorunce biraz endiselendim.zaten aceleyle aldik oteli esim cok uygun dedi hevesini kirmamak icn bende kabul ettim ama bu paraya bekledigmizi bulamayagimizi zaten anlamistim iptal ettirmeyi dusundum fakat suanda hic bir otelde yer kalmamis yer var ama 3 4 gun biz 6 gun kalmak istiyoruz.turon9 la gorustum otel suanda oturdu onceden sorunlar vardi ama simdi yok dedi gidenlerden sikayet almadik dedi ama inanasim gelmedi hic

Selam arkadaslar bizde bayramin 1.gunu otele giris yapacagiz ancak bu yorumlari gorunce biraz endiselendim.zaten aceleyle aldik oteli esim cok uygun dedi hevesini kirmamak icn bende kabul ettim ama bu paraya bekledigmizi bulamayagimizi zaten anlamistim iptal ettirmeyi dusundum fakat suanda hic bir otelde yer kalmamis yer var ama 3 4 gun biz 6 gun kalmak istiyoruz.turon9 la gorustum otel suanda oturdu onceden sorunlar vardi ama simdi yok dedi gidenlerden sikayet almadik dedi ama inanasim gelmedi hic

merhaba,

size tek söyleyebileceğim; biz kandırıldık biz yandık.insanlar hala kandırılmaya devam ediliyor tur on9 firmasına ve otel yönetimine ahım var helal etmiyorum.size söyleyebileceğim pişman olmayın yol yakınken dönün çünkü son pişmanlık fayda etmiyor.yazılan yorumları önemseyin ki bizim yaşadıklarımızı yaşamayın.

kadere kısmet diyeceğiz artık.bayramda bizde hedef beach resortteyiz.6 gece kalacaz.inşallah iyi bir tatil geçiririz.görüşmek üzere.byyy

yaaa geçmiyo şu günler.dinlenmek istiyorum .yoruldum bunaldım.gelsin artık şu bayramda,otelimize tatile gideliiiim.3 gün var dahaaa

bazı sitelerde halen sanal resimler var.neden yenilenmiyoo.bide otelin kendi telefonu yayınlanmıyo sanırım.telefon hedef resorta ait galiba.

Hedef resort hakkinda nette hicte iyi olmayan ozelliklede hijyen konusunda cok yorum okudum,
bi oneri uzerine bizde dusunmustuk bu oteli burdaki yorumlarida okuduk sonra vazgectik hepsi tesaduf olamaz diye dusunuyorum!

Birde turon9 hakkindada ayni sekilde hic olumlu yorumlar okumadim nette ..

bazı sitelerde halen sanal resimler var.neden yenilenmiyoo.bide otelin kendi telefonu yayınlanmıyo sanırım.telefon hedef resorta ait galiba.

bayram sabahı otele giriş yaptık.sabah kahvaltımızı otelde yaptık.saat11,00 odamıza yerleştik.odamızda havlularımız,çarşaflarımız değiştirilmiş ve oda yeni temizlenmişti.yorumlardaki gibi akşama kadar beklemedik.temekler oldukca lezzetlive çeşitte boldu.ençok tatlılara dayanamadım.harikaydılar.gitmeden önce yorumları okudukca korkmuştum.ama otel gerçekten harika.dondurma servisi,hamburger,gözleme,pastalar yemek harici ve her gün çıkıyo.otelin her yeri tertemiz.olumsuz yorum yapanları anlamıyorum.bunları 500 yıldızlı otele göndersen sanırım mutlu edemezsin.çok harika günler geçirdik.6 gece kaldık bu otelde ama keşke imkanımız olsada 60 gece kalabilseydik.özellikle çocuklarım kaydıraklarda çok eğlendi.TÜM OTEL PERSONELİNE TEŞEKKÜR EDERİM. Bize güzel bir tatil sağladılar.bu arada odamızda günlük temizlendi.havlular 2 günde bir değişti

Son düzenleme:
Eğer azıcık aklınız varsa bu otele gitmezsiniz o kadar söylüyorum

İyi yorum yapanlar kesin bu otelden çıkarı olanlar yada hayatında ilk kez tatile gidenler olabilir

16.08.-.19..08. 2013 tarihlerinde bu otele gittik günlerce önceden rezervasyon yapılıp parasıda peşin ödenmesine rağmen otelde yer yok dediler iki çocuğum ve eşimle saatlerce lobide bekletildim personel ukala ve müdürde gözümüzün önünde arabaya binip kaçtı açıklama yapmadı.

üstelik sadece biz değil 5 aile daha ve ertesi gün bir yığın aile daha ve her sabah bir sürü insan kapıda kalıyor yer yok diye hepside önceden rezervasyonu yapılmış ödemesi yapılmış insanlar.

bizi başka bir otele yönlendirdiler ertesi gün 12 de bu otele giriş yapabildik ben iki kez valiz boşalttım iki çocukla.

yabancı tursitlere önem veriyorlar bizim ödediğimiz paranın yarısını ödeyen o tursitler ve kendi ülkemizde ikinci sınıf insan muamelesi görüyorsunuz.
odalarda havlu yok defalarca ke zuyarmamıza rağmen konmadı

Asansörler sık sık arıza veriyor 4 katı çocukla çıktığım oldu.

odalardaki klima dışında hiçbir yerde soğutma sistemi çalışmıyor hamam gibi ve hiçbir soğuk içecek yada buz yok herşey kaynıyor.

denizi çok kayalık ve hırçın kimse yüzemiyor kayalardan eşimin ayağı yırtıldı. zaten 3 5 kişi var onlarda neredeyse sadece ayaklarını ıslatıyordu diyebilirim.

restoranda kokudan ve sıcaktan durulmuyor.
yemekler iğrenç yemek demeye şahir gerek salata çeşidi yok söğüş bol
tatlılara gelince renkli muhallebi şeşitlerinden başka birşey yok neredeyse.meyve neredeyse hiç yok diyebilirim ( karpuz kavun)
her yemekte saatlerce kuyruk var. kola kuyruğunda 36 kişi saydım balık kuyruğunda bekledim yemekten vazgeçtim.
herkes yemeden mutfağın kapandığına şahir oldum insanlar aç kaldı gördüm.
bardak ve kaşıklar kirli mutfak personeli kaba.
muhattap bulamıyorsunuz.
paranızla rezil oluyorsunuz tatil değil sinir olduk yorulduk geldik paramı helal etmiyorum....
bu otelde kalacağınıza nazi kampına gidin daha iyi inanın abartmıyorum değil beş yıldız tek yıldızı bile haketmiyor

BAKIN BUDA ORDA KALMIŞ BAŞKA BİRİNİN YORUMU ( şikayetvar.com da bakın)

Hedef Beach Resort 'de Hastalandık!Güven V. | 31 Ağustos 2013 15:20 Hedef Beach Resort'de 18/08/2013 ile 24/08/2013 tarihleri arasında konakladık. Çalışanlar evlere şenlik. Nezaketten eser yok. Hemen hemen hepsi derleme toplama diyebilirim. Otelde hijyen namına hiçbir şey yok. Odalar temizlenmiyor ve resmen lağım kokuyor. Havuz kirden geçilmiyor. Restorantta yemek yiyebilene aşk olsun.

Büyük kızım hemen hemen her öğünde istifra etti. Ben ise iki gün boyu yemek yiyemedim. Tatilin bitiminde ailecek enfeksiyon kaptık. Yeni yeni düzeliyoruz. Kısacası paramızla rezil olduk. En kısa zamanda(tatilden kalma hastalık izlerimizi atar atmaz) tüm yetkili birimlere müracaat ederek ,bu sancılı günlerle ilgili şikayetimi dile getirip, hakkımı aramayı düşünüyorum.

Hedef resort hakkinda nette hicte iyi olmayan ozelliklede hijyen konusunda cok yorum okudum,
bi oneri uzerine bizde dusunmustuk bu oteli burdaki yorumlarida okuduk sonra vazgectik hepsi tesaduf olamaz diye dusunuyorum!

Birde turon9 hakkindada ayni sekilde hic olumlu yorumlar okumadim nette ..

tecrübe etmiş biri olarak ( hedef beach resort için söylüyorum) sakın sakın gideyim demeyin yazık size geldiğim günden beri oğlum ve ben hastaydkm yeni geldik kendimize.

X