Hedef: 🍎haftada 1 kilo🍎

kahvaltım:
1 dilim tam buğday ekmek, domates, zeytin, peynir, bir yumurtayla omlet
Öğle:
7-8 yk bulgur pilavı-yoğurt yiyeceğim
Akşam:
taze fasulye ve fırında karışık sebze yoğurtlaması yapılacak.
aralarda 2 porsiyon meyve ve çay-kahve😜
öğünleri önceden planlamak iyi oluyor👍🏻
Menü yine harika 😄
İyi gidiyorsun maşallah :)

Dün akşam et kavurma yedim bide ayran.

Sabah 1 haşlanmış yumurta , az biraz kaşar peyniri, çay.

Merhaba 🤗

Beslenme planım şu şekilde:

🍋 Günde 2 öğün yicem
🍋İki öğün arası en az 8 saat olacak
🍋 Arada sade soda, ayran, kahve ve çay tüketebilirim
🍋 Şeker, un vb yok

İsteyen herkes katılabilir. İstediğiniz beslenme şeklini takip edebilirsiniz. Her hafta cuma tartı günü olacak. 💛

27 Aralık pazartesi

liliyaa liliyaa ... 70.8
@ctncng_a ... 64.7
Ben bu düzenle 13 kilo verdim vazgeçmeyin başarılar..

Dün akşam et kavurma yedim bide ayran.

Sabah 1 haşlanmış yumurta , az biraz kaşar peyniri, çay.
Sen benden de iyi gidiyorsun canım valla. hiç ekmek yemiyorsu anladığım kadarıyla, akşam yemeği tamam da kahvaltı da yumurtayı asla tek yiyemiyorum😔

Sen benden de iyi gidiyorsun canım valla. hiç ekmek yemiyorsu anladığım kadarıyla, akşam yemeği tamam da kahvaltı da yumurtayı asla tek yiyemiyorum😔
Ben diyette olmasam da ekmekle aram yok. Normal ev yemeğini bile ekmeksiz yerim. Yumurtayı haşlayıp yesen ekmeksiz gider bence öyle.

Saatlere önemli uydum ve günlük 10 bin adımın altına düşmedim. Sporla diyet ikisi bir yapıldığı sürece zayıflamak mümkün kacamaklarada dikkat etmek lazım ben haftada sadece bir gün kaçamak yaptım.
Teşekkür ederim ben çalıştığım ve çok erken 6.5-7 arası kahvaltı ettiğim için iki öğün yapamıyorum zor oluyor. Ama evde olduğum günler iki öğün yapıyorum. Yürüyüş maalesef hava şartlarından yapamıyorum ama sömestr sonrası reformer pilatese başlayacağım inşallah🥰

Teşekkür ederim ben çalıştığım ve çok erken 6.5-7 arası kahvaltı ettiğim için iki öğün yapamıyorum zor oluyor. Ama evde olduğum günler iki öğün yapıyorum. Yürüyüş maalesef hava şartlarından yapamıyorum ama sömestr sonrası reformer pilatese başlayacağım inşallah🥰
Bende evde yürüyorum evde yürüyebilirsin .iki öğün yiyemiyorsan porsiyon küçült canım oda etkili oluyor..

Günaydınlar. Bugün tartı günüydü ama ben tartılmayı unuttum. Ben pazar sabahı tartılayım bu haftalık zaten regl öncesinden dolayı ekstra çıkacaktır🥴
kahvaltım her günün aynısıydı. Öğlene fırın sebze ve yoğurt yiyeceğim. Akşama ise tavuk sote-erişte-domates çorbası mevsim salata. bugün yılbaşı dolayısıyla kendime sevdiğim bir tatlıdan küçük bir porsiyon yeme izni veriyorum🙈🙈🙈

Tartılmaya korktuğum kadar varmış bu arada. Kızım geçen gün sarıldı ve dedi ki anne bir kardeş daha mı geliyor? Yok kız niye ? Karnın şişmiş 🤣 dedim yok kızım kilo aldım ondan 🤦🏻‍♀️ İşte o zaman dedim artık dur bunun sonu kötü . Artık bir düzene girip kilo vermeye başlamalıyım. İnşallah burda sizinle birlikte bunu başaracak. Hep birlikte başaracaz kızlar 🤗

Hemen hemen yakın kilo ve boylardayız hepimiz . Benim çocuğum da yok henğz kilo vermem lazım ki zayıfken hamile kalayım sonra işler yolundan cıkmasın hepten🥴🥴
Tartılmaya korktuğum kadar varmış bu arada. Kızım geçen gün sarıldı ve dedi ki anne bir kardeş daha mı geliyor? Yok kız niye ? Karnın şişmiş 🤣 dedim yok kızım kilo aldım ondan 🤦🏻‍♀️ İşte o zaman dedim artık dur bunun sonu kötü . Artık bir düzene girip kilo vermeye başlamalıyım. İnşallah burda sizinle birlikte bunu başaracak. Hep birlikte başaracaz kızlar 🤗

bu arada sabah tartılmadım ama pzt aç karnına 64.7 çıkmıştım dün öğleden sonra tok karnıma baya da doluyken tartılıp 64.6 çıktım. Aç-tok ortalama 800-1000 gr fark etttiğini düşünürsek birazcık kilo vermiş gibiyim sanki. :KK43: en doğru sonucu regl başladıktan sonra alacağım galiba.

X