Hedef: 🍎haftada 1 kilo🍎

Günaydınlar. Bugün tartı günüydü ama ben tartılmayı unuttum. Ben pazar sabahı tartılayım bu haftalık zaten regl öncesinden dolayı ekstra çıkacaktır🥴
kahvaltım her günün aynısıydı. Öğlene fırın sebze ve yoğurt yiyeceğim. Akşama ise tavuk sote-erişte-domates çorbası mevsim salata. bugün yılbaşı dolayısıyla kendime sevdiğim bir tatlıdan küçük bir porsiyon yeme izni veriyorum🙈🙈🙈
Günaydın:) olur tabi tartilinca yazarsın.
Ye bakalım :))

Tartılmaya korktuğum kadar varmış bu arada. Kızım geçen gün sarıldı ve dedi ki anne bir kardeş daha mı geliyor? Yok kız niye ? Karnın şişmiş 🤣 dedim yok kızım kilo aldım ondan 🤦🏻‍♀️ İşte o zaman dedim artık dur bunun sonu kötü . Artık bir düzene girip kilo vermeye başlamalıyım. İnşallah burda sizinle birlikte bunu başar acak. Hep birlikte başaracaz kızlar 🤗
Ahhaa çok tatlı:)) evet ya bunun sonu yok ye ye nereye kadar. İnşallah canım ayda 4 kilo versek 2 ayda 8 kilo çok iyi.
Olacak olacak 🤗

bu arada sabah tartılmadım ama pzt aç karnına 64.7 çıkmıştım dün öğleden sonra tok karnıma baya da doluyken tartılıp 64.6 çıktım. Aç-tok ortalama 800-1000 gr fark etttiğini düşünürsek birazcık kilo vermiş gibiyim sanki. :KK43: en doğru sonucu regl başladıktan sonra alacağım galiba.
Tabi ya tokken bile aynı çıkmışsın demek ki verdin. regli de katarsan daha bile fazla vermiş olabilirsin

kahvaltı
Bir simit, kaşar peyniri, zeytin, şekersiz iki kupa çay
Ara öğün
Bir Türk kahvesi yanında bir kare çikolata
Öğlen
Mercimek çorbası, kuru fasulye, cacık
Ve şimdiye kadar 1 lt su içildi

mutluuu seneler❤️❤️❤️
Umarım bu sene hepimizin ruh-beden sağlığı tamamen iyi olur, kendimizi iyi hissettiğimiz en sağlıklı bedende olmak dileğiyle🥰🥰

Merhabalar🌸
dün akşam biraz yemeli içmeli geçti bu sabah mini bir maydonoz limon suyuyla başladım sonrasında 2 yumurtalı peynirli bir kahvaltı yaptım. Bugün 2 öğün besleneceğim.
Aralarda bol su çay kahveyle geçirip, akşama da fırında somon yiyeceğim yanında sebze ve salata.

Selamlar. Bugün kahvaltıda iki dilim ıspanaklı börek yedim.
Akşam ise tarhana çorbası-ızgara kanat(6-7adt)-patates salatası ve yeşillik.
Haftasonu biraz yemeli içmeli geçti. Haftaiçi dengeleyeceğim zaten regl de oldum iyice hafiflerim gibi🙈
Bu arada bu sabah tartıldım 64.3 çıktım. 400 gram demek bir kalıp margarine yakın demek. O yüzden umudumu kesmiyorum.

Selamlar. Bugün kahvaltıda iki dilim ıspanaklı börek yedim.
Akşam ise tarhana çorbası-ızgara kanat(6-7adt)-patates salatası ve yeşillik.
Haftasonu biraz yemeli içmeli geçti. Haftaiçi dengeleyeceğim zaten regl de oldum iyice hafiflerim gibi🙈
Bu arada bu sabah tartıldım 64.3 çıktım. 400 gram demek bir kalıp margarine yakın demek. O yüzden umudumu kesmiyorum.
Günaydın:) 1 kalıba değil 2 kalıba yakın güzel:)

Günaydın:)
Kahvaltım kaşar peynirli tost, biraz da patates salatası. Bugün iki öğün besleniyorum.
Akşama arkadaşıma davetliyim ne varsa az porsiyon yerim.

X