Hedef Kurban Bayramına Kadar - 10 :)

insallah gorurum de devam edwrim verdigimo farkindayim ama yagdan vermisimdir umarim..
kızlar 2 kilo vermisim 10 gunde yuzde 90 ina uymustum listenin..Her gun yuruyemedim ama..Ödeminiz cok dedi hala..Bu kez bol bitki cayi ekledi..
sabah ac karnina ballı kimonlu su dedi..
8gunluk liste verdi bu kez her gun farklı...
10 gunde 2 kilo az hırs yaptim bu kez daha cok yuruyecegim :)listeden de daha az yicem...

1.günüm :

aç karnina ılık balli limonlu su
Kahvaltı :1 yumurta 2 közde biber ve roka maydanoz.

Ara:2 kayisi bir fincan bitki çayı

öğle:balik 80 gr ton
yesil salata yagsiz
haşlama kabak

ara: 1kuru incir 2 ceviz

akşam:1 kase sebze corbası yağsız

ara:1 elma ve 2 fincan melisa cayi

1.günüm :

aç karnina ılık balli limonlu su
Kahvaltı :1 yumurta 2 közde biber ve roka maydanoz.

Ara:2 kayisi bir fincan bitki çayı

öğle:balik 80 gr ton
yesil salata yagsiz
haşlama kabak

ara: 1kuru incir 2 ceviz

akşam:1 kase sebze corbası yağsız

ara:1 elma ve 2 fincan melisa cayi
8.gün aksamustu gidicem liste bu sekilde bugun..Oldukca az bence :)

8.gün aksamustu gidicem liste bu sekilde bugun..Oldukca az bence :)

10 günde 2 kilo çook güzel bence :nazar:

Evet bende iki gündür çok çok daha sıkmaya başladım .

Sabah ince bir dilim kepekli ekmek + domates salatalık ve yeşillik (normalde yumurta yada beyaz peynir de ekliyorum ama bugun aceleye geldi )

ara 3 kayısı

vee 2 gündür 3 mil leslie yapıyorum.

ödem bende de var çok fazla su da içiyrum tuza da dikkat ediyorum ama nedense gimiyor. Yüzüklerimden fark ediyorum :KK43:

grubu daha aktif tutalım bence ..

mesela öğle yemeğinde ne yesem bilemiyorum :/ dışarıdan hafif ne yiyebilirimmmmmm yardımm kızlar

10 günde 2 kilo çook güzel bence :nazar:

Evet bende iki gündür çok çok daha sıkmaya başladım .

Sabah ince bir dilim kepekli ekmek + domates salatalık ve yeşillik (normalde yumurta yada beyaz peynir de ekliyorum ama bugun aceleye geldi )

ara 3 kayısı

vee 2 gündür 3 mil leslie yapıyorum.

ödem bende de var çok fazla su da içiyrum tuza da dikkat ediyorum ama nedense gimiyor. Yüzüklerimden fark ediyorum :KK43:

grubu daha aktif tutalım bence ..

mesela öğle yemeğinde ne yesem bilemiyorum :/ dışarıdan hafif ne yiyebilirimmmmmm yardımm kızlar
Disardayken ton balikli salata burgerdan siparis ediyorum 180 kalori cunku..sosunu doksen o da 50 kalori...
aktif tutalim evet..Az veriyorum gibi kiloyu havalar sıcak ödem tutuyorum bol bitki cayi ve maydanoz salatalik var listemde..

2.gunum
Sabah 1elma tarcin serpilmis..3ceviz..1 bardak süt

ara bitki cayi
oglen 1 ton baligi ve salata
aksam sebze corbasi
ara meyve nektarin dogranicak 3 kaşık yogurt

Disardayken ton balikli salata burgerdan siparis ediyorum 180 kalori cunku..sosunu doksen o da 50 kalori...
aktif tutalim evet..Az veriyorum gibi kiloyu havalar sıcak ödem tutuyorum bol bitki cayi ve maydanoz salatalik var listemde..

Yaa süpersin burger burnumun dibinde ve oradaki salatalar hiç aklıma gelmemişti :)

Ya ben emzirmeye devam ettiğim için yeşil çay ve diğer bitki çaylarını tüketmeye çekiniyorum.

Günaydınnnnnn ,

Dün akşam 2 dilim karpuz ve peynir zeytin yedim .
ara olarak da şekersiz kahve
bir ara daha maden suyu

dün 1 mil + 3 mil leslie

Sabah kahvaltısı ,
yarım ince dilim köy ekmeği ev yapımı %100 organik :KK53:
yarım domates ve salatalık + minik bir parça peynir + 2 parça ceviz

ara öğün armut olacak :) öğle ve akşamı yazarım.

Bende de kilolar çok yavaş gidiyor ve ödem çooookkkk var ne yapmak lazım yaa su içip içip wc ye gitmekten bezdim :olamaz:

kızlar konuyu bn açtım diywti siz yapıyonuz bravo valla :KK70: :KK70:
gerçibnde yapıyorum ama düzenli bi şeklde yazamıyorum :)
vitaminsizlik durumu için doktora gittimya insülin direncimde yüksek cıktı doktor böyle yavas kilo verirsin dedi.
d vitamini , demir hapı , troid çalıştırııcı bi hap ve insülin için glukofen verdi. glukofen bnde inanılmaaz derecede tatlı isteğini kesti.
haplarımı düzenli içiyorum biraz dha kendimi iyi hissetmeye başladm. çok halsizdim
bide işten ayrılıcam kurban bayramnda onunda stresi ve yogunluğu var:)
yazamasamda bende yapıyorum.:)

vitaminsizlik durumu için doktora gittimya insülin direncimde yüksek cıktı doktor böyle yavas kilo verirsin dedi.
d vitamini , demir hapı , troid çalıştırııcı bi hap ve insülin için glukofen verdi. glukofen bnde inanılmaaz derecede tatlı isteğini kesti.
haplarımı düzenli içiyorum biraz dha kendimi iyi hissetmeye başladm. çok halsizdim

İlaçlarla düzene girdiğinde daha hızlı kilo vereceğine eminimmm , biz sayfayı boş bırakmamaya çalışıyoruz En Büyük TÜRKİYE

c
Günaydınnnnnn ,

Dün akşam 2 dilim karpuz ve peynir zeytin yedim .
ara olarak da şekersiz kahve
bir ara daha maden suyu

dün 1 mil + 3 mil leslie

Sabah kahvaltısı ,
yarım ince dilim köy ekmeği ev yapımı %100 organik :KK53:
yarım domates ve salatalık + minik bir parça peynir + 2 parça ceviz

ara öğün armut olacak :) öğle ve akşamı yazarım.

Bende de kilolar çok yavaş gidiyor ve ödem çooookkkk var ne yapmak lazım yaa su içip içip wc ye gitmekten bezdim :olamaz:
canim su ödem attırmıyo tam olarak odem cozen seyler bitki cayi cesitleri ama emzirince bilemem tabi ki..

arada yaz ama lütfen :) Diyet genelde birileriyle guzel yapiliyor kader arkadasi sart

günaydın kızlar ,

Hala 69 lu rakamları göremedim :KK43:

sabah domates salatalık peynir ve çay artık ekmek yememeğe karar verdim .

ara 2 kayısı

öğle ve akşama henüz karar vermedim . leslie yapmaya devam ediyorum her gün ama yılmak yok yavaş da olsa gidecek kilolar inanıyorum...

günaydın kızlar ,

Hala 69 lu rakamları göremedim :KK43:

sabah domates salatalık peynir ve çay artık ekmek yememeğe karar verdim .

ara 2 kayısı

öğle ve akşama henüz karar vermedim . leslie yapmaya devam ediyorum her gün ama yılmak yok yavaş da olsa gidecek kilolar inanıyorum...
sorma yaaa açım resmen otla beslenitorum diyetimde ama inatci bunyem sag olsun..Kacti senin kilon ?Benim hedef 65 simdiki 76 sali kontrolde tartilcam ..

sorma yaaa açım resmen otla beslenitorum diyetimde ama inatci bunyem sag olsun..Kacti senin kilon ?Benim hedef 65 simdiki 76 sali kontrolde tartilcam ..

71 küsürdüm ilk kayıt olduğumda şimdi 70 küsür çıkıyorum sabah 70,4 dü ama gitmiyor yanii ben mi acele ediyorum anlamadım . bayrama kadar 68-67 olmak istiyordum ama 69 u görsem bari diyorum

71 küsürdüm ilk kayıt olduğumda şimdi 70 küsür çıkıyorum sabah 70,4 dü ama gitmiyor yanii ben mi acele ediyorum anlamadım . bayrama kadar 68-67 olmak istiyordum ama 69 u görsem bari diyorum
ikimiz de direncteyiz :)valla bayramda 75 istiyordum ama sanki hic vermedim gibi bu kez..habire su ve salata ..neyse bayramda kacirmayalim da tatile gidicez biz 10 gun ve orda da salata balik falan artik :KK43:

X