Hedefim 5 kilo :)

esra bunu buldum tamda senin istedigin gibi diz icleri felan... sevil kozmetike var bir arastir istersen

Methode Jeanne Piaubert Dietic Minceur Yağ Kırıcı Thermo Roll-On

bende catlak kreminimi alsam diye dusundum yada bunu varisli bolgeye surmeyin diyo ama

Elacım çoook teşekkür ederim :) Elimde matrigen var diye sormuştum ben... O yüzden denersem önce matrigeni denerim ama sen bunu kullanacaksan gelişmeni bekliyorum :))

Bugün yediklerim:

Sabah: 1 dilim peynir, 1 dilim çavdar ekmeği

Öğlen: 1 kase ezogelin çorba, 1 bardak ayran

Ara: 3 badem

Akşam: Tavada az yağlı yumurta, 1 dilim çavdar ekmeği

Toplam: 610 kalori

Ayrıca bugün bir buçuk saat spor yaptım ve tartı günüm olduğu için spordan önce tartıldım. Veeee şok oldum çünkü 50,1 kiloyum geçen haftaya göre 700 gram vermişimmm :118:

Elacım çoook teşekkür ederim :) Elimde matrigen var diye sormuştum ben... O yüzden denersem önce matrigeni denerim ama sen bunu kullanacaksan gelişmeni bekliyorum :))

Bugün yediklerim:

Sabah: 1 dilim peynir, 1 dilim çavdar ekmeği

Öğlen: 1 kase ezogelin çorba, 1 bardak ayran

Ara: 3 badem

Akşam: Tavada az yağlı yumurta, 1 dilim çavdar ekmeği

Toplam: 610 kalori

Ayrıca bugün bir buçuk saat spor yaptım ve tartı günüm olduğu için spordan önce tartıldım. Veeee şok oldum çünkü 50,1 kiloyum geçen haftaya göre 700 gram vermişimmm :118:

esracim ben uzun zamandir sıkılastırici ariyorum.. simdilik idareten nivea aldim fena degil gibi.. ama kafam cok karisti.. cok kilo vermekten acik cividim.. karin bolgem biraz derisi buzuldu ole cok kotu degil.. ama kafama takiyorum iste.. benim icin sıkilastirici lazimdi ote yandanda bikini bolgesinin altinda catlaklar var... bir aydir bu urunlere hep bakiyorum. dun bunu gordum bundandami alsam diye dusundum birde bu markanin catlak icin olani vardi.. neyse uzatmiyimm bugun kafama esti... Elancyl Çatlak Kremleri aldim 3 tup.. yani pahali urunler hakkimi catlakta kullandim... kafami en cok catlak karistiriyo cunku..
nivea yayi kullaniyorum zaten .... insallah sporlada sıkılasirsammm cok yazdim dimi:KK1:

Son düzenleme:
esracim ben uzun zamandir sıkılastırici ariyorum.. simdilik idareten nivea aldim fena degil gibi.. ama kafam cok karisti.. cok kilo vermekten acik cividim.. karin bolgem biraz derisi buzuldu ole cok kotu degil.. ama kafama takiyorum iste.. benim icin sıkilastirici lazimdi ote yandanda bikini bolgesinin altinda catlaklar var... bir aydir bu urunlere hep bakiyorum. dun bunu gordum bundandami alsam diye dusundum birde bu markanin catlak icin olani vardi.. neyse uzatmiyimm bugun kafama esti... Elancyl Çatlak Kremleri aldim 3 tup.. yani pahali urunler hakkimi catlakta kullandim... kafami en cok catlak karistiriyo cunku..
nivea yayi kullaniyorum zaten .... insallah sporlada sıkılasirsammm cok yazdim dimi:KK1:

İstediğin kadar yaz elacım :)) Sen bence tam sıkılaşacak hareketler yapıyorsun, kremlerle ve diyetle de desteklediğin için harika sonuçlar alacaksın ben eminim :) Benim de haftasonu internetim yoktu, burada sizlere hesap veremeyeince hunharca yedim :26: Bugünden itibaren istanbula gidene kadar kaçamaksız bir şekilde en az 2 kilo vereceğim. Kendimi çok kötü ve sağlıksız hissediyorum kaçamak yapınca, tüm moralim altüst oluyor :KK20:

Son düzenleme:
İstediğin kadar yaz elacım :)) Sen bence tam sıkılaşacak hareketler yapıyorsun, kremlerle ve diyetle de desteklediğin için harika sonuçlar alacaksın ben eminim :) Benim de haftasonu internetim yoktu, burada sizlere hesap veremeyeince hunharca yedim :26: Bugünden itibaren istanbula gidene kadar kaçamaksız bir şekilde en az 2 kilo vereceğim. Kendimi çok kötü ve sağlıksız hissediyorum kaçamak yapınca, tüm moralim altüst oluyor :KK20:

tesekkur ederim esracimmm:))) bende ole umuyorum baya fark ediyor artik eski kiyafetlerim oluyo:))

kacamagina gelince bazen biseyleri bozup sil bastan baslamak daha motive eder insani... cok iyi gidiyorsunn.. biraz vucudun sasirmistir.. eminim 3 hafta daha iyi olacak senin icinnn... adalari dusun tatilini ve alisverisi:))))
ben cok kacirdigini sanmiyorum eminim hemen toparlarsin 2 gunee

Bugün yediklerim:

Sabah: 1 dilim peynir, 1 dilim tam tahıllı ekmek

Öğlen: 1 kase sebze çorbası, yarım kase yoğurt

Ara: 1 elma

Akşam: Yağsız salata, 1 haşlanmış yumurta

Toplam 570 kalori vee bir buçuk saat spor yaptım kızlaaar :KK8:

Bugün:

Sabah: 1 dilim peynir 1 dilim tam tahıllı ekmek

Öğlen: Haşlanmış tavuk, yarım kase yoğurt

Ara: Yarım elma

Toplam 540 kalori ve bir saat 15 dakika spor yaptım çoook mutluyum :KK9:

Bugün yediklerim:

Sabah: 1 dilim peynir 1 dilim tam tahıllı ekmek

Öğlen: 1 kase mercimek çorbası, yarım kase yoğurt

Toplam 600 kalori :KK9: Yarın tartı günü yaa çok heyecanlıyım, bugün regl dönemim başladı umarım tartıda çok şişkin çıkmam, en azından kaçamakları atmışımdır umarım :KK31:

Bugün yediklerim:

Öğlen: 1 kase mercimek çorbası, yarım kase yoğurt

Ara: 4 kuru kayısı 5 badem

Toplam 690 kalori ve bir buçuk saat spor.

Bugün tartı günümdü ve 50,0 çıktım yani geçen haftaya göre sadece 100 gram gitmiş :KK5: Ama bunu haketmiştim hafta sonu kaçamakları yüzünden. Gerçi aynı zamanda regl dönemindeyim ama daha önce regl da olsa 300 gram filan gidiyordu. Neyse bu hafta kaçamak yok, haftaya en az 500 gram :KK20:

Bugün yediklerim:

Ara: 4 kuru kayısı

Öğlen: Haşlanmış tavuk, fırında mantar

Ara: 10 badem

Akşam: 1 haşlanmış yumurta

Toplam 590 kalori :KK9:

Bugün yaptıklarım ve yediklerim:

Ara: 4 kuru kayısı

Öğlen: 1 kase sebze çorbası,1 kase yoğurt

Ara: 10 badem

Akşam: 1 haşlanmış yumurta

Toplam: 690 kalori. Ayrıca bir buçuk saat spor yaptımmm :KK9:

Bugün yediklerim:

Ara: 7-8 leblebi

Öğlen: 1 kase sebze çorbası, 1 tabak domatesli makarna

Ara: çayla 2 şekerli kurabiye. Bu yüzden akşam yemeği yemedim ve yemeyeceğim.

Bugünkü kaçamaktan dolayı moralim bozuldu biraz. Yarın ve perşembe günü detoks yapacağım.

Bugün detoks günümdü henüz bitmedi ama çok güzel geçti kendimi süper hissediyorum :KK9:

Sabah: 1 dilim peynir, 1 dilim tam tahıllı ekmek, 1 haşlanmış yumurta, domates

Bundan sonra 2 saatte bir ayran detoksu karışımını içtim, son olarak 9da içip bırakacağım. Tadı da gayet güzel oldu sonuç alırsam arada yaparım çok sevdim :)) Ayrıca bir buçuk saat spor yaptım, 3 litre su ve 3 kupa da yeşil çay içtim :KK8:

Bugün detoksumun ikinci ve son günüydü. Gayet iyi geçti, umarım yarın tartıda karşılığını güzelce alırım :))

Yediklerim:

Sabah: 1 dilim peynir, 1 haşlanmış yumurta, 1 domates, 1 dilim tam tahıllı ekmek

Günün geri kalanında 2 saatte bir ayran detoksu karışımı. En son saat 9da içip bitireceğim. Bunun dışında 2,5 litre su ve 3 kupa yeşil çay. 2 kupa siyah çay, kahve yok :KK31:

Kızlar bugün yemeklerim biraz düzensiz çünkü hem sınavım var hem de akşaüstü yola çıkacağım.

Sabah: 2 haşlanmış yumurta, 1 dilim kepek ekmeği

Öğlen: Şnitzel

Ara: 1 eti form bisküvi

Akşam: 1 eti form bisküvi, 4 kuru kayısı 10 badem (henüz yemedim yolda yiyeceğim)

Bugün bir buçuk saat spor yaptım ve spordan önce tartıldım, 49,3 kg çıktım yani geçen haftaya göre 700gr vermişim :KK9: bugün 2.ayım bitti diyette ve 5 kg verdim. Hedefime çok yaklaştım ama istediğim ölçülere ulaşana kadar devam edeceğim :)

Kızlar bugün yemeklerim biraz düzensiz çünkü hem sınavım var hem de akşaüstü yola çıkacağım.

Sabah: 2 haşlanmış yumurta, 1 dilim kepek ekmeği

Öğlen: Şnitzel

Ara: 1 eti form bisküvi

Akşam: 1 eti form bisküvi, 4 kuru kayısı 10 badem (henüz yemedim yolda yiyeceğim)

Bugün bir buçuk saat spor yaptım ve spordan önce tartıldım, 49,3 kg çıktım yani geçen haftaya göre 700gr vermişim :KK9: bugün 2.ayım bitti diyette ve 5 kg verdim. Hedefime çok yaklaştım ama istediğim ölçülere ulaşana kadar devam edeceğim :)

tebrikler esra, ölçülerini gördüm diğer konuda, alt bacak falan ölçmedim ben ama üst bacağımız aynı nerdeyse şu an. ben 1 cm fazlayım :) allahım inşallah inceliriz haziran sonu 45 cm olmasını istiyorum.

tebrikler esra, ölçülerini gördüm diğer konuda, alt bacak falan ölçmedim ben ama üst bacağımız aynı nerdeyse şu an. ben 1 cm fazlayım :) allahım inşallah inceliriz haziran sonu 45 cm olmasını istiyorum.

Aynen canım ya. Ben de hazirana kadar biraz daha incelmek istiyorum... Keşke boyumuz da biraz uzun olsaydı ama ona yapacak bir şey yok :KK31:

Dün yazmaya vaktim olmadı dün yediklerim:

Sabah: 1 dilim peynir, 1 haşlanmış yumurta, 4 zeytin, 1 domates, 1 dilim tam tahıllı ekmek

Ara:1 elma

Öğlen: 1 kase yoğurt

Akşam: Balık ızgara, salata

Toplam 920 kalori :KK9: Annemlerde olmama rağmen kaçamak yapmadım ama bugün 50 gram dondurma yedim onu kaçamaktan saymıyorum ama :KK17: Hem sütlü tatlı yani masum hem de 50 gramı 80 kalori...

Bugün yediklerim:

Sabah: 1 dilim peynir, 1 dilim tam tahıllı ekmek, 2 tatlı kaşığı reçel, 1 domates, 1 haşlanmış yumurta, 4 yeşil zeytin.

Ara: 50 gr sade dondurma.

Öğlen: yarım porsiyon ekmeksiz patlıcan kebabı.

Akşam: balık ızgara ve salata.

Toplam 900 kalori :))

Bugünden itibaren diyete başladım. Sabah hazırlıksız olduğum için 3 tane form kepekli büsküvi yedim 3 bardak şekerli çay içtim. Henüz tartılmadım, bugün tartıştığı kilomu yazarım. Herkese selamlar.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X