Hedefim 5 kilo :)

esracim sana yazdiktan sonra benim cadi uyandi.. simdi cvp yaza bildim..evet oyle yap.. hem az yemis olursun hem dolmalara yazik olmaz... annen yapmistir bide... emekle bide getirmisin ta evdenn..100 kalori fazla degil yaninda az yersen hic birseyde olmaz.... sporada gidiyorsun....

Sorun değil elacım ben de kapatım kalkmıştım zaten. Aynen annemin emeğini çöpe atmak istemediğimden birer birer yiyeceğim bir haftaya kalmaz biter :))

Bugün yediklerim:

Sabah: 1 dilim peynir, 1 dilim kepek ekmeği

Ara: 1 elma

Öğlen: 1 biber dolması, 1 kase yoğurt

Ara: 4 kuru kayısı 5 badem

Akşam: Yağsız bol salata

Toplam 690 kalori. Çok az oldu ama o Pazar günkü cevizleri fındıkları eritmem lazım, cumaya kadar böyle gidecek artık :KK8:

Bugün yediklerim:

Sabah: 1 dilim peynir, 1 dilim kepek ekmeği, domates

Ara: 1 portakal

Öğlen: 1 biber dolması, yarım kase yoğurt

Ara: 4 kuru kayısı 8 badem

Akşam: 1 kepçe tarhana çorbası, bol salata

Ayrıca bugün bir buçuk saat spor yaptım :KK9:

Bugün:

Öğlen: 2 kepçe tarhana çorbası, 1 biber dolması

Akşam: Yağsız salata

Toplam 690 kalori. Pazar günkü kaçamağı attığımı düşünüyorum pazartesi gününden beri akşamları salata yiyorum, yarın tartı günüm çok heyecanlıyım :116:

Son düzenleme:
Bugün yediklerim:

Ara: 1 eti form kraker

Öğlen: 2 küçücük kabak dolması

Toplam 690 kalori.

Ayrıca bugün tartı günümdü spordan önce tartıldım taaaam 50,9 kiloyum bu hafta vereceğimi düşünümüyordum ama yine de 400 gr vermişim daha bir gaza geldim çoook mutluyum :KK1:

Bugün yediklerim:

Toplam 690 kalori.

Ayrıca bugün tartı günümdü spordan önce tartıldım taaaam 50,9 kiloyum bu hafta vereceğimi düşünümüyordum ama yine de 400 gr vermişim daha bir gaza geldim çoook mutluyum :KK1:

Çok sevindim esra 😍 harikasın👏👏 başladığından beri her hafta kilo vermişsin vallahi yaa çok güzel 👍😇😘😙😙😙

Çok sevindim esra 😍 harikasın👏👏 başladığından beri her hafta kilo vermişsin vallahi yaa çok güzel 👍😇😘😙😙😙

Evet canım ben de çok seviniyorum :)) Ama artık bir kaçamak yapmak istiyorum kendime bir ödül vermek istiyorum da ne olacağına henüz karar veremedim :KK31:

Bugün yediklerim:

Toplam 690 kalori.

Tebriik ederim cok guzel vermissin esracim 50.9 harikaaa 2 3 haftaya kalmaz 49 kiloyu da gorursun😌😊😊

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tebriik ederim cok guzel vermissin esracim 50.9 harikaaa 2 3 haftaya kalmaz 49 kiloyu da gorursun😌😊😊

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnşallah canım yaa... Diyete başladığımdan beri pek kaçamak yapmadım, yarını serbest gün ilan edip kendime ödül vermek istiyorum ama bir yandan da korkuyorum emeklerim boşa giderse diye :44:

İnşallah canım yaa... Diyete başladığımdan beri pek kaçamak yapmadım, yarını serbest gün ilan edip kendime ödül vermek istiyorum ama bir yandan da korkuyorum emeklerim boşa giderse diye :44:
Bence hazir surda 2 3 haftan varken hic motivasyonunu kararliligini bozma derim ha simdi cok canin cekiyorsa ye ama zaten cok bisey kalmadi yapmasan daha rahat gecer ilerki surec 😊😊

Bence hazir surda 2 3 haftan varken hic motivasyonunu kararliligini bozma derim ha simdi cok canin cekiyorsa ye ama zaten cok bisey kalmadi yapmasan daha rahat gecer ilerki surec 😊😊

Canım ben haftada bir gün serbest gün yapmaya karar verdim 1 yılda 30 kilo veren bir arkadaşımın söylediğine göre vücudu bu şekilde şaşırtmak gerekiyormuş daha fazla yakarmış haftanın diğer günlerinde... Bugün de ödül günü ilan ettim güzel kilo verdiğim için, ama midem küçülmüş bugün de abartınca baya midem bulandı... En son saat 5te yedim bu saatten sonra da bir şey yiyebileceğimi sanmıyorum yalnızca yeşil çay filan içerim heralde.

Bugün baya abur cubur yediğim için yediklerimi yazmayacağım :KK56:

Canım ben haftada bir gün serbest gün yapmaya karar verdim 1 yılda 30 kilo veren bir arkadaşımın söylediğine göre vücudu bu şekilde şaşırtmak gerekiyormuş daha fazla yakarmış haftanın diğer günlerinde... Bugün de ödül günü ilan ettim güzel kilo verdiğim için, ama midem küçülmüş bugün de abartınca baya midem bulandı... En son saat 5te yedim bu saatten sonra da bir şey yiyebileceğimi sanmıyorum yalnızca yeşil çay filan içerim heralde.

Bugün baya abur cubur yediğim için yediklerimi yazmayacağım :KK56:

Aa oyle mi tamam o zaman tatlim sasirt vucudunu :sly::sly: en cok ne yedin bugun tatli mi tuzlu mu 💃 ben once tatliya saldiriyorum sonra tuzlu yiyince tatli ne bicim biseymis ya diyorum😄😄 yinede tatli her zaman canimdir 😅😅

Aa oyle mi tamam o zaman tatlim sasirt vucudunu :sly::sly: en cok ne yedin bugun tatli mi tuzlu mu 💃 ben once tatliya saldiriyorum sonra tuzlu yiyince tatli ne bicim biseymis ya diyorum😄😄 yinede tatli her zaman canimdir 😅😅

Baya tatlı yedim çikolata bisküvi filan :KK1: Ama hala midem bulanıyor ya tiksindim resmen bisküviden...

Bugün yediklerim:

Sabah: 1 dilim peynir, 1 dilim çavdarlı ekmek

Ara: Yarım portakal

Öğlen: 1 kase kabak çorbası

Ara: Yarım portakal

Akşam: 1 kase kabak çorbası

Toplam: 535 kalori. Bir de bir buçuk saat spor yaptım bugün az oldu yediklerim farkındayım ama detoks benzeri bir şey yapmaya çalıştım 2 gün böyle olacak hafta sonu 2 gün yaptığım kaçamağı telafi etmek için ceza :KK56:

Bugün yediklerim:

Ara: 1 elma

Öğlen: 1 kase kabaklı sebze çorbası

Ara: 8 badem

Ara: 1 dilim yaş pasta, arkadaşımın annesi yapmıştı zorla yedirdi :KK43:

Akşam: 1 haşlanmış yumurta

Toplam: 985 kalori. Moralim çok bozuldu çünkü istemeye istemeye yaş pasta yemek zorunda kaldım... Kek, çikolata filan olsa neyse, bildiğin 500 kalorilik kremalı yaş pasta... Tartı gününde akıbetim ne olacak çok merak ediyorum :KK43:

Son düzenleme:
Bugün yediklerim:

Ara: yapmaya vaktim olmadı

Öğlen: 1 kase kabak çorbası

Akşam: 1 kase kabak çorbası

Toplam 530 kalori. Veeeee bugün tam bir buçuk saat spor yaptım :KK8:

Ben geldimmm ☺💕
yaa esram valla diyet 2 gun yok olfu ama bugun toparladim yeniden devamm cok pismanim ama son pismanlik fayda etmiyooo 10 mayis dogum gunum yani tam 1 ay var 1 ay boyunca hiiic bozmicam bakalim kac vericem☺💃💃
Sende coook guzel gidiyosun az yemissin biraz 500 kal ustune 1.5 saat spor cok olmus ama dayaniyosan devammm haydi insallaahh iyi sonuclar alcaz tarti gunun ne zamandi

Ben geldimmm ☺��
yaa esram valla diyet 2 gun yok olfu ama bugun toparladim yeniden devamm cok pismanim ama son pismanlik fayda etmiyooo 10 mayis dogum gunum yani tam 1 ay var 1 ay boyunca hiiic bozmicam bakalim kac vericem☺����
Sende coook guzel gidiyosun az yemissin biraz 500 kal ustune 1.5 saat spor cok olmus ama dayaniyosan devammm haydi insallaahh iyi sonuclar alcaz tarti gunun ne zamandi

Canım bugün tartı günümdü bu hafta 3 gün kaçamak yaptığım için sadece 100 gr gitmiş ama buna bile şükür ben aldığımı düşünmüştüm... Artık hiç kaçamak yok 4 hafta sonra son 2 kiloyu vermiş olacağım :KK19:

Bugün yediklerim:

Sabah: 1 dilim peynir, 1 dilim çavdar ekmeği

Öğlen: 1 kase yayla çorba

Ara: 100 gr frambuaz

Akşam: 1 kase yoğurt, 1 haşlanmış yumurta

Toplam 565 kalori. Ve bir buçuk saat spor yaptım. :KK8:

Ayrıca tartı günümdü geçen hafta 50,9'dum bugün 50,8 çıktım... O kaçamaklara bu bile iyi ama artık kaçamak yok!

Son düzenleme:
Canım bugün tartı günümdü bu hafta 3 gün kaçamak yaptığım için sadece 100 gr gitmiş ama buna bile şükür ben aldığımı düşünmüştüm... Artık hiç kaçamak yok 4 hafta sonra son 2 kiloyu vermiş olacağım :KK19:

Bugün yediklerim:

Sabah: 1 dilim peynir, 1 dilim çavdar ekmeği

Öğlen: 1 kase yayla çorba

Ara: 100 gr frambuaz

Akşam: 1 kase yoğurt, 1 haşlanmış yumurta

Toplam 565 kalori. Ve bir buçuk saat spor yaptım. :KK8:

Ayrıca tartı günümdü geçen hafta 50,9'dum bugün 50,8 çıktım... O kaçamaklara bu bile iyi ama artık kaçamak yok!

Ohh guzel gitmiss tatlim boyle devamm👏👏
Bugun protein olarak guzel olmus sevdiim ☺
Spor olarak ne yapiyorsunn

X