Hedefim 5 kilo :)

Allah'tan tartım kafayı yedi hep aynı yerinde sayıyor. Ne kadarı verirsen ver. Neden diyorum bir günde uç kez tartılıyordum kafayı yıcek sekilde. Ben diyetisyene gittim. Onbesgun de bır gel dedı. Hf ya cuma tartacak bakalım son.uc ne olacak. Ama ınsan verince gaza geliyo:KK9:

Aynen ya :) diyetisyene gitmene de çok sevindim en güzel ve en sağlıklısı gerçekten. Birbirimizi de sürekli gaza getirirsek oldu bu iş :KK66:

Aynen ya :) diyetisyene gitmene de çok sevindim en güzel ve en sağlıklısı gerçekten. Birbirimizi de sürekli gaza getirirsek oldu bu iş :KK66:

Bence de. Insan odaklandımI oluyo bu iş. Bu aksam spor yapıcım. Leslie sansone 3 mail evde yürüyüş. 300 kalori. 45 dk
Kalorinibil.com a üye ol. Kalorini hesapla:KK56:

Bugün yediklerim:

Sabah: 1 dilim kepek ekmeği, 1 haşlanmış yumurta, 1 domates

Ara: yarım paket mavi yeşil bisküvi

Öğlen: Patlıcan ve et (patlıcan sarma)

Ara: Kuru kayısı badem

Akşam: Kepek ekmeğine peynirli sandviç

Toplam kalori 950 :)

selam kızlar :)
bende 2 haftadır diyetteyim. 68 kiloyla başladım hedefim 62. şu an 66 kiloyum yani 4 kilom var vermem gereken.
listeleriniz bence çok güzel:))
umarım hemen gider kilolar :))
fit günlerrrr :))

selam kızlar :)
bende 2 haftadır diyetteyim. 68 kiloyla başladım hedefim 62. şu an 66 kiloyum yani 4 kilom var vermem gereken.
listeleriniz bence çok güzel:))
umarım hemen gider kilolar :))
fit günlerrrr :))

Merhaba hoşgeldin. Ben de en son 60.9 düm. Bes gün sonra tartılcam. Ben de uc kilo daha istiyorum vermek.

Bugün yediklerim:

Sabah: 1 dilim kepek ekmeği, 1 haşlanmış yumurta, 1 domates

Ara: yarım paket mavi yeşil bisküvi

Öğlen: Patlıcan ve et (patlıcan sarma)

Ara: Kuru kayısı badem

Akşam: Kepek ekmeğine peynirli sandviç

Toplam kalori 950 :)

Ooo. Süper esra hf sonu gayet iyi uymuştun diyete. Tartı gunü ne zaman

Ooo. Süper esra hf sonu gayet iyi uymuştun diyete. Tartı gunü ne zaman

Canım benim, bugün tartıldım 54,2 ile başlamıştım tam 53 çıktım çok mutlu oldum :KK9:

Bugün yediklerim:

Sabah: Kepek ekmeğine peynirli sandviç

Ara: 2 kuru kayısı 5 badem

Öğlen: Yarım porsiyon kısır, 1 bardak ayran, bol salata

Ara: 2 kuru kayısı 3 badem

Akşam: Kısırın kalanı (yarım porsiyondan biraz az), bol salata

Annem yanıma geldiği için sevdiğim yemek olan kısırı yaptı ısrar ederek... Ben de yağını zorla az koydurdum. Bulgur fazla karbonhidrat ama bugünlük de böyle olsun :) toplam 900 kalori :))

Canım benim, bugün tartıldım 54,2 ile başlamıştım tam 53 çıktım çok mutlu oldum :KK9:

Bugün yediklerim:

Sabah: Kepek ekmeğine peynirli sandviç

Öğlen: Yarım porsiyon kısır, 1 bardak ayran, bol salata

Ara: 2 kuru kayısı 3 badem

Akşam: Kısırın kalanı (yarım porsiyondan biraz az), bol salata

Annem yanıma geldiği için sevdiğim yemek olan kısırı yaptı ısrar ederek... Ben de yağını zorla az koydurdum. Bulgur fazla karbonhidrat ama bugünlük de böyle olsun :) toplam 900 kalori :))

süpper bravo sana kutlarım. aslında kilon da fazla değilmiş o kadar sıkma kendini :KK9:

süpper bravo sana kutlarım. aslında kilon da fazla değilmiş o kadar sıkma kendini :KK9:

Doğru diyorsun canım fazla gibi durmuyor ama benim ideal kilom 48-49, boyum da kısa. Ben 50nin üstüne çıkınca biraz yağlı görünüyorum. Vücudumda yağ oranı çok fazla olduğundan kilolar fazla yer kaplıyor (yağın 1 kilosu kasın 1 kilosunun 2 katı yer kaplar), o yüzden bu yağları yakmam lazım :)

Doğru diyorsun canım fazla gibi durmuyor ama benim ideal kilom 48-49, boyum da kısa. Ben 50nin üstüne çıkınca biraz yağlı görünüyorum. Vücudumda yağ oranı çok fazla olduğundan kilolar fazla yer kaplıyor (yağın 1 kilosu kasın 1 kilosunun 2 katı yer kaplar), o yüzden bu yağları yakmam lazım :)

Sen de ben gibisin. Ben de 1,5 aydır diyetteyim 53ten 50ye düştüm 2 kilo daha versem sanki hayatımdaki bütün problemler çözülecekmiş gibi hissediyorum :))

Bugün yediklerim:

Sabah: 1 dilim peynir, 1 dilim kepek ekmeği

Ara: 2 küçük mandalina

Öğlen: Yarım porsiyon kısır, bol yağsız salata

Ara: 1 adet bütün ceviz (aslında 2-3 yemem gerekti ama evde sadece 1 tane kalmış...)

Akşam: yarım porsiyon kısır, 1 kase yoğurt

Toplam 880 kalori :))

Ayrıca cumartesi günü spor salonuna yazıldım, bugün 2.kez gittim :))

Son düzenleme:

evet haklısın benim de boyuma göre bayaaa bir kilo vermem lazım (ah almasaydım ıyıydı zamanında ama). neyse ne diyelim biz en iyisi kaldıgımız yerden devam edelim

Unlu, şekerli şeyler, nişastalı gıdalar, kızartmalar yok. Geri kalan her şey serbest. Hunharca tereyağı, et vs yiyorum. :KK70: Bugün itibariyle 49kg'ım

Harikasın :KK9: Ben de 2 haftadır hiç unlu şekerli, kızartma tarzı yiyecekler ve abur cubur yemiyorum. Ben de 1.2 kg verdim şimdilik, 50nin altına düşebilirsem çok çok sevineceğim. Ama acelem yok, kendime 1buçuk-2 ay veriyorum. şuan 53'üm :)

Bugün diyetimin tam 2.haftası bitti :) Yediklerim:

Sabah: 1 dilim kepek ekmeği, 1 dilim peynir, 2 ince dilim hindi salamı, 1 domates

Ara: 2 adet mandalina

Öğlen: yarım porsiyon kısır, bir kase yoğurt

Akşam: yarım porsiyon kısır, yarım kase yoğurt

Ara: 4 kuru kayısı 5 badem

Toplam kalori: 1100

Bugünki menüm :)

Sabah: 1 dilim peynir, 1 dilim kepek ekmeği

Ara: 1 mandalina

Öğlen: 150 gr az yağlı dana kıyma, 1 domates, 1 salatalık

Ara: 4 kuru kayısı 5 badem

Akşam: Fırında sebze (patlıcan kabak biber mantar) ve 1 kase yoğurt.

Toplam: 920 kalori :)

Bir de bugün salonda bir buçuk saat spor yaptım :KK9:

Bugün canım korkunç derecede çikolata çekti :KK43:(( yememek için kendimi nasıl tuttum anlatamam, ama yemedim. Umarım uyuyana kadar yemem. Ama bu saatten sonra yiyeceğimi sanmıyorum, krizi atlattım sayıyorum :)

Bugün yediklerim:

Sabah: 1 dilim peynir 1 dilim kepek ekmeği

Ara: 1 paket special k kraker

Öğlen: Şnitzel, 1 domates. üstüne 2 kayısı 2 badem yedim...

Ara: 5 kuru kayısı 7 badem

Akşam: Menemen, 1 dilim kepek ekmeği. Bir de ev arkadaşım fırında patates yapmıştı ondan sadece 1 incecik dilim patates yiyerek tadına baktım.

Toplam 1060 kalori :)

Bugünki menüm:

Sabah: 1 dilim kepek ekmeği, 1 dilim peynir

Ara: 2 mandalina

Öğlen: Az yağlı dana kıyma (yarım pors), yarım kase yoğurt

Ara: 5 kuru kayısı 5 badem

Akşam: Fırında sebze, yarım kase yoğurt

Toplam 970 kalori. Bir de bugün tam bir buçuk saat spor yaptım :KK76:

X