Hediye önerisi

aysssqq

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2023
49
9
Eşime hediye alicam dogum günü için ama farklı bir hediye olsun istiyorum farklı fikirleri önerileri olanlar paylaşabilir misiniz ❤️

Nostaljik anı hatıra olarak ikinizin resmini boyle yapboz parcalari birlesmis gibi cerceve yaptrsan fotografcilar ayarlyor oyle degisik modeller romantik olabilir belki🙂

Eşinizi siz daha iyi tanırsınız. Erkeğe değişik ne olabilir ki. Romantik biri ise olur da
Hediye konusunda erkekler romantik olmuyor pek olan da oluyordur ama en azından benim eşim değil ihtiyacı olan şeyleri sever ama ihtiyacı.olan.biseu yok gibi olan şeylerde bütçemi aşiyor

Hediye konusunda erkekler romantik olmuyor pek olan da oluyordur ama en azından benim eşim değil ihtiyacı olan şeyleri sever ama ihtiyacı.olan.biseu yok gibi olan şeylerde bütçemi aşiyor
Romantik olmayana bişey yapasım gelmiyor 😀 al bi pasta tişört tamam bitti gitti

Laf aralarında şunu seviyorum bunu istiyorum şu da olsa iyi olurdu dediği bi şey yok mu hiç? Ben bi iki kere erkekleri de benim gibi sanıp (genellemeyeyim ama en azından benimkini ben gibi sanıp 😅) böyle fotoğraflarımızdan oluşan albümler falan yapmıştım ama cıks, gitmiyor bence. Bi ara laf arasında eve geldiğimde pikapımızdan şarkı dinlesek falan demişti, doğum gününde pikap + plak almıştım o yüzden

Eşime hediye alicam dogum günü için ama farklı bir hediye olsun istiyorum farklı fikirleri önerileri olanlar paylaşabilir misiniz ❤️
ben doğduğu günün takvim yaptağını alıp çerçeveletmiştim ve bir bileklik almistim. bileklikten çok takvim yaptağını sevdi 😂

Laf aralarında şunu seviyorum bunu istiyorum şu da olsa iyi olurdu dediği bi şey yok mu hiç? Ben bi iki kere erkekleri de benim gibi sanıp (genellemeyeyim ama en azından benimkini ben gibi sanıp 😅) böyle fotoğraflarımızdan oluşan albümler falan yapmıştım ama cıks, gitmiyor bence. Bi ara laf arasında eve geldiğimde pikapımızdan şarkı dinlesek falan demişti, doğum gününde pikap + plak almıştım o yüzden
Çok güzel bir hediye

Sigara kullanıyorsa isim ve tarih işlenmiş zippo cakmak
Ne seviyorsa en rahatı en iyisi olabilir hediye kişiye ozeldir

Kişiselleştirilmiş bir hediye olabilir. Doğduğu gün gökyüzündeki yıldızların konumunu gösteren bir yıldız haritası olabilir; çerçeveletiyorlar. Şu tarz isminin yazılı olduğu, mesleğiyle alâkalı güzel bir led lamba da olabilir. Veya nostaljik bir hediye isterseniz doğduğu güne ait bir takvim yaprağı bulabilirseniz olur. Mors alfabesi bileklikler var çok zarif ben onları da çok sevdim.
IMG_2605.jpeg

Farkli şeyleri sever sıradanligi değil o yüzden zor oluyo hediye seçimi belli bir hobisi yok

4 aylık bebeğiniz varmış, o yüzden günü birlik makul fiyatlı tur ve gezi organizasyonları şu an size hitap etmiyor olabilir. Ramazan ayı nedeniyle seçenekler de kısıtlı aynı zamanda.

Eşinizin ihtiyacı olan şeyler için de şu anda bütçeniz müsait değilmiş.

Bebeğinizin o gün keyfinin yerinde olmasını temenni ediyorum. Evde eşinizle baş başa yemek - pasta ; bebek uyursa film izleme vb yapabilirsiniz.

X