El Sanatları Hediyelik pırıltılı sabunlar...

harikasınız ya sayenizde bende kendi ellerim le yaptığım bir şeyi hediye edeceğim düşünmesi bile zevkli :))..yapınca resmini koyabilir miyim ?

tabıyıkı koyabılırsınŞenizyaptığı sabunları görmeyi sabırsızlıkla beklıycem canıma.s.

Süperr Canimmm Emeğinee Fikrinee Sağlikkk Deneyeceğimmm

ayhh çok güzeller yhaa,talincim eline emeğine sağlık.burda bizlerle paylaştığın vede anlattığın için çok sağolŞeniz
yanlız bişey sorucam;acaba peçete üzerindeki desenlerin yerine hani küçük poşetlerin üstündede oluyor yha onları kessek olurmu aca:uhm:yani ben olabilir diye düşündüm:uhm:hemen yapıp bunlarda bende resim eklicem çook sağolŞeniz

rica ederim canım ne demeka.s.
soruna gelince sanırım bahsettiğin poşet üstündeki desenleri sabuna yapıştırmak pek mümkün olmaz diye düşünüyorum ben.çünkü naylon sonuçta:uhm:buyuk bir ihtimalle naylonu sabuna ojeyle yapıştırmak pek mümkün olmayacaktır.ama denemek de birşey kaybettirmez tabii
sen de sağol canım
öptüma.s.

kızlar
ben de yaptım akşam 8 tane hem de.........
en kısa zamada ekliycem resmini
şimdi sabunlar için sık bir sepet ya da tabak arıyorum
annelere anneler günü hediyesi olarak vericem.

8 tane mii:1shok:
maaşallah
merak ettim şimdi
hemen koy da görelim bari:1rolleyes:

0000063hg4nn7.jpg

işte benim sabunlarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
canım resimleri çok büyük koymuşsunkafamçokkarıştı
dur söyliyim de küçültsünler:1rolleyes:
bu şekilde hiç belli olmuyo

kızlar ya kalanları yarın eklerim
bilgisayar sinir etti beni
beceremedim bir türlü

Ya ben bu sabunlara bayıldım ellerinize saglık
banyom için degişiklik arıyordum sayenizde buldum.
Yarın ilk işim malzemeleri alıp yapmak olcak.

Ayyy hepsi süper olmuş hem sabundan yapıcam hemde taş çok heveslendim yaaaa uhumda vardı hazırda yapayım hemen en iyisi :))

ay çok teşekkürler ya
ben sabun meraklısıyım kendim yapıcağıma inanamıyorum rabbim ne muradın varsa versin :)

birde sendeki sepetlerden bendede var :) bende 1 ytl filan almıştım :)

annemin bu yaptığım sabunlardan henüz haberi yok
ona da bir sepet hazırladım.anneler gününde hediyesinin yanında bu sabunnalrı da vericem
işte anneme hazırladığım sepet
diğerinin aynısı aslında
bu sadece yeşil versiyonuu:1rolleyes:

resim199vf0.jpg

ay yeşil olan pembeden daha güzel oldu sanırım kızlar
siz ne dersiniz

resim197fk3.jpg
[/IMG]

talincim süper olmuş.eline koluna sağlık.keşke daha önce görseydim bu sayfayı şimdi giderken hemen alacağım o uhulardan eve gidince hemen yapacağım yalnız sadece beyaz sabunlamı oluyor..yani mesela lila,açık yeşil gibi renklerde sabunlar kullnsak nasıl olurrr

süper ya yalnız kafama bırsey takıldı peçetenın uzerıne tek kat oje surunce peçete katlanmıyor mu?yada yırtılmaz mı?

X