El Sanatları Hediyelik pırıltılı sabunlar...

fokl7.jpg

fokl7.b33d3b39d2.jpg

nacizane ögrendiklerimi uyguladm umarm becerebilmişimdir

talin harika bisey bnlar bayildim inan cok becerikliymisin...bende kaynanama havlu yaptim anneler gunu icin bide boyle bi sabun yapiyim dime ama o uhulari pek bulabilecegimi sanmiyorum baska bisey olurmu acaba??

talin harika bisey bnlar bayildim inan cok becerikliymisin...bende kaynanama havlu yaptim anneler gunu icin bide boyle bi sabun yapiyim dime ama o uhulari pek bulabilecegimi sanmiyorum baska bisey olurmu acaba??

canım başka birşey kullanılabılır mı inan bılmıyorum ama belki peçetenin üzerine sim serpiştirerek onun üstüne oje sürersen olur mu acaba:uhm:denemek lazım.inan ne çıkar ortaya şu anda kestiremmıyorum:sm_confused:
ama bu simli uhulardan artık her yerde bulmak çok kolay.gerçi hangi şehirdesin bılmıyorum ama çevrendeki kırtasiyelere bir sor eminim bulacaksındır
anneler günü için gerçekten çok hoş bir hediye olur
sevgilera.s.

cok güzel olmuşlar yaaaa hangi boyayla boyadın
hayal gücüne saglık

canım peçeteleri yapıştırdıktan sonra üstlerini desenlerin aynı renginde simli uhularla boyadım.kırtasiyelerde bulabılırsınız bu simli uhulardan .ben 6 rengini 1.5 liraya aldım.çok pahalı değiller yania.s.

Talin bunlar süper ya bayılırım böyle şeylere :asigim:
Ama aklıma takıldı. Ojeyi ve uhuyu tamamen sabunun üzerine mi sürüyoruz yoksa sadece desenin üzerine mi?

Talin bunlar süper ya bayılırım böyle şeylere :asigim:
Ama aklıma takıldı. Ojeyi ve uhuyu tamamen sabunun üzerine mi sürüyoruz yoksa sadece desenin üzerine mi?

teşekkür ederim canımŞeniz
ojeyi istersen sabunun yanlarına kadar taşır hiç önemli olmuyor çünkü oje çok çabuk kuruyor ve renksiz olduğu için hiç farkedilmiyor bile.hatta ben ojeyi mümkün olduğunca sabunun her yerine sürüyorum ki(tabi ön yüzü için dedim bunu)yapıştıracağım peçetenin her yeri iyice yapışsın sabuna
ama tabii simli uhularla boyarken simleri sabuna taşırmamaya dikkat etmek gerekiyor

denersen ve yaptıklarını paylaşırsan sevinirim
kolay gelsina.s.

teşekkür ederim canımŞeniz
ojeyi istersen sabunun yanlarına kadar taşır hiç önemli olmuyor çünkü oje çok çabuk kuruyor ve renksiz olduğu için hiç farkedilmiyor bile.hatta ben ojeyi mümkün olduğunca sabunun her yerine sürüyorum ki(tabi ön yüzü için dedim bunu)yapıştıracağım peçetenin her yeri iyice yapışsın sabuna
ama tabii simli uhularla boyarken simleri sabuna taşırmamaya dikkat etmek gerekiyor

denersen ve yaptıklarını paylaşırsan sevinirim
kolay gelsina.s.

tabi ki. en kısa zamanda deneyeceğim a.s.

Cok guzeller yaaa elelrine saglik bayildim bende...Hele hediye sepeti seklinde harika olmus....

ay talinciğim bayıldım ben bu mumlara ellerine sağlık resimde flaştan parlamış gerçek halleri kkimbilir ne kadar muhteşemdir hepsini çok beğendim ama kelebeklere ayrı bir düşkünlüğüm olduğu için onlara bayıldım paylaşımın için çok sağol

ay talinciğim bayıldım ben bu mumlara ellerine sağlık resimde flaştan parlamış gerçek halleri kkimbilir ne kadar muhteşemdir hepsini çok beğendim ama kelebeklere ayrı bir düşkünlüğüm olduğu için onlara bayıldım paylaşımın için çok sağol

barçman ablacım sanırım yanlışlıkla yazdın mum diye
ama çok güzel bir fikir vermiş oldun bana aslında
bu desenler ve simler mumlara da uygulanır mı acaba:uhm:
en kısa zamanda deniycema.s.a.s.

çok gsl olmuş talin abla.. hep görüodum öle dekoratif mumlar ama bu kdara pratik yapılabileceini hiç düşünmemiştim..en kısa zamanda deneyeceim.. süper fikir :KK66:

ben de çok beğendim. denemek isterim.
acaba peçetenin üstüne simli uhu yerine simli oje sürsek olur mu? uhu biraz kabartılı duruyor, oje aynı etkiyi yapamaz heralde.
mum fikrinden sonra benim de aklıma ahşap kutulara yapma ihtimali geldi. olur değil mi?

ben de çok beğendim. denemek isterim.
acaba peçetenin üstüne simli uhu yerine simli oje sürsek olur mu? uhu biraz kabartılı duruyor, oje aynı etkiyi yapamaz heralde.
mum fikrinden sonra benim de aklıma ahşap kutulara yapma ihtimali geldi. olur değil mi?

canım merhaba
demişsin ki simli uhu yerine simli oje sürsek olmaz mı
tabıyıkı olur ama simli uhular kadar güzel ve kabartılı duracağını hiç sanmıyorum.sanıyorum ki pek güzel olmaz ama denemekten de bir zarar olmaz tabii:1rolleyes:
ahşap kutu konusuna gelince dün uhu markasının bu simli yapışkanlarına bakıyordum.elime tesadüfen bir broşür geçti ve gözlerime inanamadım.uhu markasu bu simli yapıştırıcıların her yüzeyde kullanılabilir olanlarını çıkartmış.aklınıza gelen her tür malzemeye sim yapabılıyorsunuz.kumaşa,cama,tahtaya vss.
o yüzden ahşap malzemeleri de boyamak hazrika bir fikir canım
öpüyorumŞeniz

X