Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri HEEYYY 30 yas ve üstü göğüs büyütme mücadelesi veren kızlar burda bulusalıımmm

gelsominaaaaaaa özlettin kendini......
her siteye girisimde arıyo gözlerim seni arkadasım

ay sorma zehre çok yoğunum bu günlerde. bu arada ben tüm uygulamaları bıraktım 2 ay kadar önce. 2 cm küçülme oldu ama daha fazla küçülmedi şimdilik kaldı gibi öyle. yaza tekrar başlayabilirsem çok güzel olacak.

Kızlar selam bende sizdenim, yaş 34 yolu yarıladık ama haala nelerle uğraşıyouz :-))) Ama uğraşmalı bende Breast gain plust kullanmıştım 6 ay çok fark etmedi, ondan önce oestro kullandım 2 kutu biraz dolgunluk verdi emzirmeden kaynaklı deformasyonu topaladı, uzun zamandır bırakmıştım araştırıp birşeyler uygulamayı ama biraz olsunlar ya, dekolte giyebilelim ,giydiğimiz yakışsın takviyeli sütyenlerden kurtulalım, bu sitede yeniyim. Bende çörek otu yağı ve şerbtçiotu karışımını birde küç kullanmaya başladım.. Gelişmeler nasl olacak bilmiyorum ama mutlaka işe yarayacaktır. Sonuçta bir emek ve çaba veriyoruz, bunların sonuçsuz kalacağını düşünmüyorum açıkcası, gelişmeleri paylaşırım kızlar , sizlerdende paylaşımlarınızı rica ederim tabiii ... Kolay gelsin

kızlar yas ve uygulamaların süresi bizim için önemli
30 yası gecmişseniz ve hala sonuçlara ulasıyosanız burada bizimle paylasın hepinizi çok seviyorum bayanssulusmile

Offff bi 2-3 kilo verdim.Psikolojik mi bilmiyorum ama sanki memişlerim birazcık küçüldü :KK43: Çörek otu yağı aldım bende ama evde duruyor öyle.

ya ben çörekotu yağını sürünce göğüslerimin etrafında alerji gibi kırmızı şeyler çıkyr:KK43:

:gitme::gitme::gitme::gitme::gitme::gitme:

zehreciğim buradayım da ben topiği unutmuşum ya bilmiyorumkismile
evet sonuç alan memnun kalan varmı acep aklinialirimsmile silikondan vazgeçtim sanırım biraz kilo alınınca dolgunlaşıp büyüyo 3 kilo alıp alıp veriyorum ..ben de şaştım kilo alınca iyi oluyo ama kiloyu bir türlü tutamadım boshayallersmile 47/50 arası gidip geliyorum işte birde avonun sıkılaştırıcı toparlayıcı kremini kullanıyorum bir kaç gündür bakalım işe yarıyomu :Saruboceq: aslında benim küçüklüğü ile sorunum yok 80 bedenim sadece biraz sıkılaşsın istiyorum o kadar CADIARZU

Ben de 32 yaşındayım ve yaklaşık iki aydır Hekimzadenin Oryantalis kürünü kullanıyorum. Henüz bir büyüme olmadı. Hatta dolgunluk bile yok diyebilirim. Satıcı bayan en az 3 ay kullanmanız lazım, ondan sonra bir fark görmeye başlarsınız demişti. Genellikle de 6 ay kullanılması öneriliyormuş. Şimdilik kullanmaya devam ededeceğim. Umarım olumlu sonuç alırım. Gelişmeleri size yazmaya devam edeceğim.

31 yaşındayım ve yarından itibaren hayıt tohumu kullanmaya başlıyacağım. hadi bakalım hayırlısı olsun :KK66:

bende geldim arkadaşlar 30 yaşındayım birçok şey denedim sonuç aldım ama geri fos tabi artık yeniden başlamak istiyorum hayıt tohumu aldım ama nasıl kullansam bilmiyorum bizim eski arkadaşlar nerde tuana nerdesin ?

sabahtan beri o kadar çok başlık altında yorum okudum ki kafam durdu artık tek anladığım şey ne yaparsan yap sonunun fos çıktığı olmuş sanırım işe yarayan tek şey spor ve masaj. göbüşüde eritince gögüs daha da bi ortaya çıkar heral de

31 yaşındayım ve yarından itibaren hayıt tohumu kullanmaya başlıyacağım. hadi bakalım hayırlısı olsun :KK66:

31 yaşındayım. dünden beri apex breast kullanıyorum. 15 gündürde grand grenux kremle masaj yapıyorum. işe yararsa başlık açarım. apex 3 ay kullanıcam.inşallah işe yarar.

Kızlarrrrrrrrr

Hayıt kullanıyorum bi ayd
ve iki bdn birdn büyüdülerrrrrrrrrrrrrrr
75 den 80 oldu şimddi 88 en son bugün ölçtüm
yaşassın darısı herkezin başına

Selam kizlar
Yasim 27 ,...bu sene 28 olacagim. Bende Sizin Gibi ayni ayni dertdeyim. Telkin denedim gece gem kulaklik kulagimdan düstü hemde uyuyamadim. Cörekotu Yagi denedim, bogaca Gibi koktum, serbetci otu Yagi sürdüm ama kokusu bütün evi üstümü sardi. Günlük hayatim cok yogun ve stressli gectigi icin, ya zaman bulamiyor, zamanim olsa yorgunluktan yerimden kalkamiyorum. Buyüzden biseyi Uzun süre kullanib sonuc alamiyorum. Burda küc den bahsettmisiniz. Sabah aksam 1 yemek kasigi yogurt ile yenecekmis galiba? Gercekten iyi vede kalici sonuc Alan varmi? Bide nu uyguladiginiz seylerde ostregen var ya, peki Kilo yapmazmi? Kilo sorunu yasamiyalim sonra😳 Ben 100 Kilo da alsam gögüsler 0 kaliyor yinede😰 ama Kilo verirken hemen üsten veriyorum😭

Ben emzirirken cemenotu hapi kullaniyordum, acayib süt yapiyor.

Bana ne önerirdiniz? :KK43:

Hayit mi?

Peki nasil kullandin? Nekadar zaman kullandin? Birakinca neoldu? Yani kalicimi? Nekadar fark oldu Mac santim. Kilo aldinmi?

Ay sorusturma Gibi oldu, Kusura Bakma canim ya😝😜😄:KK34:

bende geldim arkadaşlar 30 yaşındayım birçok şey denedim sonuç aldım ama geri fos tabi artık yeniden başlamak istiyorum hayıt tohumu aldım ama nasıl kullansam bilmiyorum bizim eski arkadaşlar nerde tuana nerdesin ?

valla ben 3.günümdeyim hayıtta , bu arada yaş oldu 32 hala memeler fıss:)) annemin haşaş çekme değirmeni var tohumları ondan geçirip öğüttüm...bi tutamı plastik bi bardağa koyup üstüne sıcak su koyup iş yerinde içiyorum.şerbetci otunuda krem yaptım streç filmi önce yatağa uzunca serdim bi kısmını sırtıma alıp:)yuvarlandım otlarr dökülmedi..Yardımla sarmak daha kolay ben eşime aman yardım imdat diyemedim..debelene debelene sardım.

Arkadaşlar s.a ben 29 yaşındayım genel olarak hem zayıflıktan hemde göğüs küçüklüğünden şikayetciydim zayıflık için burda bi arkadaşın tavsiyesi üzerine bisküvi süt Vs... denemiştim 3 kilo aldım sonra bazı nedenlerden dolayı aksattım neyse asıl konuya dönelim göğüs küçüklüğü için az bi zaman hayıt kullandım uzun zamandırda içmiyorum fakat göğüslerim gözle görülür şekilde büyüdü fakat iki göğsümdede halihazırda acı hissediyorum dokununca acıyor bunun nedeni sizce hala büyümekte olduğu içinmi yoksa bi hastalık belirtisi olabilirmi bu arada bi not düşüyüm .. kilo alma çabamın sonucuda şu an 42,5 den başlamıştım 47 .900 kg tartıda görüyorum kilo almam da göğüslerimi büyütüyor bu acı ondanda geliyor olabilirmi böyle bi deneyimi olan arkadaşlar yazarlarsa sevinirim ..En Büyük KK

X