Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri HEEYYY 30 yas ve üstü göğüs büyütme mücadelesi veren kızlar burda bulusalıımmm

ben de 27 yaşındayım, şimdi çemenli enteresan bi krem yaptım kafadan uydurma, şerbetçi otu kremi gibi, bakalım bi gelişme olursa yazarım. hergün ada çayı içiyorum ama belli saatlerde değil, kafama estikçe...

misslady başka bi yerde daha sordum ama görmedin galiba, çemen hapını nerden buldun ben araştırıyorum bulamıyorum..

canım ben bir aydr kulanıyorum ewet göğüslerde zaman zaman sızı gbi böle pamak basarsınya öle acı olıyo.Tüm kulanalar aynı şeyleri yazmış korkma rahat ol büyüdüklerinin işareti çünki büyük fark var benmkilerde
kloya gelince aynı klomdayım Almadımda vermedimde 80den 85oldum MUTLUYUMMMMMMMMMMMMMMM.

ben de hayıtı öneririm. hayalimdeki ölçülere ulaşamadım ama 3 ay kadar kullanmıştım. bilmiyorum belki psikolojik ama daha büyüdüler sanki. ozamandan beri de sönmediler. şimdi ayda yılda bi aklıma eserse bi bardak içiyorum

canım ben bir aydr kulanıyorum ewet göğüslerde zaman zaman sızı gbi böle pamak basarsınya öle acı olıyo.Tüm kulanalar aynı şeyleri yazmış korkma rahat ol büyüdüklerinin işareti çünki büyük fark var benmkilerde
kloya gelince aynı klomdayım Almadımda vermedimde 80den 85oldum MUTLUYUMMMMMMMMMMMMMMM.

80'den 85 oldum derken cm ölçüsü mü beden ölçüsü mü?
Beden ölçüsü ise göğsün zaten küçük değilmiş ki ben sanırım buradaki çoğu kişi 70-75 beden. Ve malesef bu tür şeyler göğsü olan kişilere daha çok fayda ediyor yani göğsün zaten büyük olduğu için 1 ayda bir beden büyümeyi bu kadar kolay elde etmiş olabilirsin.

Evet beden olarak sütyen 80 ama destekli tabi
Şimdi yeni yeni desteksizde takabiliyyorum Ama fark büyük badi yada askılı giyince artık daha bi güzel duruyo.

aktardan alırken hayıt tohumu olarak mı alıcaz? birde kullanımı nasıl olacak bende denemek istiyorum

Bende göğüslerimin küçüklüğünden şikayetçiyim . Band falan kullandım faydasını goremedim . Hangi besinleri tavsiye edersiniz. Deneyip sonuc alan ablalarım kardeslerim yardııım ! Cevap bekliyorum

Kızlar
Baştan anlatıym ozmn.ikiay önce burda okudum,nettten baktım vs..Dedim kendikendime ,denemek gerek Tamda ümitli değidim.Alışkındım her yöntemde yanılmaya Derken günde bi kupa bardağı kadar kaynar suya bi tatlı kaşığı hayıt demleyp içtim Derken80 olan göğüslerim 88e doğru didişte
bu harika bi his mutluyum dewam ediyorum 2ay oldu

Eşim başta olmaküzre ben kesinlikle mutluyummm.Tavsiye ediyorum kesinlikle çünki bi kadın olarak ne hissetttiğnizi biliyorum kolay gelsnnnn.

arkadaşlar hayıta başladım bende ve şerbetçi otu ısırgan hayıt rezene bunları kaynatıp blendırdan geçirip kayısı yağı ekleyip vucut losyonuna ekledim sabah akşam masajla sürüyorum strecle kaplayıp sütyen giyiyorum 3 saat filn duruyorum buna yeni başladım gelişmeleri yazarım
bu arada yaşım 30 yanlız benim büyüme değil sorunum dolgulu 85 giyiyorum ama içleri boşaldı hormon ve bağ dokuyuda desteklemek gerekiyo
hayıtla birlikte ısırgan şerbetçi rezene demleyip sabah akşam birer fincan içmeye başladım östrojen ve bağ dokuyu lif bezlerini unutmayın arkadaşlar
bu dokular için vitamin takviyeside gerekiyo calsium magnesyum B vitamini serisi içeren vitaminler ve selenyum e gerekiyo yada bunları destekleyen besinler tüketin ziraatçi bi arkadaşım biz selenyum e yi ineklere veriyoruz hemde doğurganlık ve süt üretimi için demişti ve maydanoz doğal bi selenyum e kaynağıymış suyunuda kendinide bol bol tüketin limon tuz ekleyip hergün bol bol yiyin hepimizin allah yardımcısı olsun

arkadaşlar hayıta başladım bende ve şerbetçi otu ısırgan hayıt rezene bunları kaynatıp blendırdan geçirip kayısı yağı ekleyip vucut losyonuna ekledim sabah akşam masajla sürüyorum strecle kaplayıp sütyen giyiyorum 3 saat filn duruyorum buna yeni başladım gelişmeleri yazarım
bu arada yaşım 30 yanlız benim büyüme değil sorunum dolgulu 85 giyiyorum ama içleri boşaldı hormon ve bağ dokuyuda desteklemek gerekiyo
hayıtla birlikte ısırgan şerbetçi rezene demleyip sabah akşam birer fincan içmeye başladım östrojen ve bağ dokuyu lif bezlerini unutmayın arkadaşlar
bu dokular için vitamin takviyeside gerekiyo calsium magnesyum B vitamini serisi içeren vitaminler ve selenyum e gerekiyo yada bunları destekleyen besinler tüketin ziraatçi bi arkadaşım biz selenyum e yi ineklere veriyoruz hemde doğurganlık ve süt üretimi için demişti ve maydanoz doğal bi selenyum e kaynağıymış suyunuda kendinide bol bol tüketin limon tuz ekleyip hergün bol bol yiyin hepimizin allah yardımcısı olsun

85 giyiyormuşsun? Maşallah ya nazar değmesin. Senin yine iyi durumdaymış, seninkilerin içlerinin boşalmış hali bizim şimdiki hali falan olur heralde güleyim mi ağlayayım bi bilemedim ya :KK53: Aynen Allah yardımcımız olsun :) ♥

aşagı yukarı 1 ayı geçtim hem şerbetçi otu kremi hem hayıt 1 beden büyüdüm gibi dolgunluğuda var..İçelim gü
zelleşelim kızlarrR:))))tabi santim santim ölçmedim üstünden taşmaya başladılar....

Kızlarrrrrrrrr

Hayıt kullanıyorum bi ayd
ve iki bdn birdn büyüdülerrrrrrrrrrrrrrr
75 den 80 oldu şimddi 88 en son bugün ölçtüm
yaşassın darısı herkezin başına

Bennn daha 20 yasindayimmm biliyorumm bni istemiyorsunuz aranizda amaaa :KK70: sen hayiti nasil kullandin bnde 10 gundur kaynatip demleyip aksama yatmadan once iciyorum zar zor ama hala zerre degisiklik yok belkide yanlis bisey yapiyorumdur mesela ac karnina sabahlari icilmesi gerek bilmiyorum seninkileri büyutugu icin soruyorum neolur dahadetailli bilgi verirmisin

32 yaşındayım
80B kullanıyorum Boy 170
Ben 80C olmasını isterdim
Göğüsü büyük dolgun gösteren cup ölçüleri
Göğüs büyütme egzersizlerine başladım hem duruş için hem göğüs için
1 ay içinde belli olur

pek sonuc alan yok sanirim neden devam yazmiyorsunuz yau ne güzel disardan takip ediyordum sizi :)

bu küç ne , nasıl oluyor ,açıkça yazabilirmisiniz. rica etsem.

Kara üzüm cekirdegi tozu oluyor onu aktardan alip ya yogurtla ya pekmezle yada suyla bir tatli kasigi karistirarak sabah ve aksam yeniliyor

X