Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri serbetci kremi kullanan 30 yas ve üzeri arkadaslar biz burda toplanalım

Tıptaki gelişmeler doğal maddelerle göğüs büyüten hiçbir riski olmayan ameliyatsız bir tedavi alternatifi ortaya çıkarmıştır. Kadında hormon aaaabolizmasında dengeleyici etkisinden dolayı uzun yıllardır kullanılan yan etkisiz 8 bitkinin uyumlu kompozisyonu ile elde edilen preparat (Probust) bugün göğüs büyütmek için başarıyla kullanılmaktadır.

California Bradford Research Institute'den Prof. Dr. Robert Bradford'un araştırmasına göre bu bitkisel karışımla yüzde 82 olguda 9 ay içinde göğüslerde 75 santimetre büyüme olmuştur. Aynı preparat regl dönemi gerginliğini de vakaların yüzde 95'inde çok aza indirmiştir. Bitkisel kompozisyon damiana melek otu (Dişi Ginseng) oğul otu aslan kuyruğu bostan otu testere palmiyesi yams kökü kara hindiba bitkileri karışımını içermektedir.

Bu bitkileri tek tek incelediğimizde ise ne işe yaradıklarını şöyle açıklayabiliriz:

Damiana:

Özellikle afrodizyak olarak tanınır. Günümüzde birinci sırada kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.

Melek otu:

Kadın rahatsızlıkları en önemli kullanım alanıdır. Dolaşım bozukluğu kabızlık diyabet kanser de kullanılmaktadır. Kadında hormon aaaabolizmasına etki gösterir.

Oğul otu:

Anti mikrobik özelliği vardır. Huzursuzluk korku ve yara iyileşmesinde kullanılır. Kas kramplarını çözer.

Aslan kuyruğu:

Çayı yıllardır kalp problemleri ve kadın rahatsızlıklarında etkin bir tedavi olarak kullanılmaktadır.

Bostan otu:

Çok eski yıllarda sarılık böbrek/ mide rahatsızlıkları migren problemlerinde kullanılıyordu. Uzun yıllardır kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.

Testere palmiyesi:

Çok sayıda sağlık problemlerinde kullanılmaktadır. Erkeklerde prostat sorunlarında kısırlık ve iktidarsızlık için kullanılıyor. Bu etkin bitki kadında da bir dizi tedavi olanakları sağlamaktadır. Meme bezlerinin gelişmesine neden olur.

Yam kökü:

Meksika'da eski yıllarda Chiapas kabilesi kadınların doğum yapması sırasında bu bitkiyi kullanıyordu. Kadınlarda hormon yapımını uyarıcı etkisi vardır ve memeleri büyütür.

Kara hindiba:

En önemli etkisi karaciğer üzerinedir. Safra akışını düzenler. Hindistan'da karaciğer hastalıklarında sıklıkla kullanılır. Vitamin ve mineralin zengin kaynağıdır. Avrupa'da salata şeklinde tüketilmektedir. Zararlı kimyasal ilaçlara operatif müdahalelere ve implantlara karşı doğal bir alternatif olup güzel göğüslere sahip olmak için ideal bir yöntemdir. Kapsüllerinden 6 ay süresince günde 2 kez 3'er kapsül alınır. Etkiyi artırmak için kremleriyle birlikte kullanılabilir. Daha sonra 3 ila 4 ayda bir 2-3 hafta süreyle alınmalıdır.

Kızlar bu bılgı benım Çok ılgımı Çektı hatta aktarlardan bu otları bulayımda kendım karıstırayım dedım bulamadım.sonra pıyasadakı kremlerın ıÇerıĞıne baıp en yakın olanı alayım dedım onada tam muvaffak olamadım.bu arastırmanın sonucu mÜkemmel ordakı bÜyÜme kesın ve sanırım kalıcı 7bucuk cm.ama bu bıtkılerın karısımını bulmak nasıl olur bılgı ve arastırmalarınızı beklıyorum.

Krem demıŞ kapsÜl demıŞ ama ısım marka vermemıŞ hadı kızlar arastıralım ve burda toplanalım

YANı SON CÜMLELERE DıKKAT EDıN KREM VE KAPSÜLLER TÜM BıTKıLER ıÇıN SÖYLENMıŞ SANIRIM AMA MARKA VE ıSıM YOK ÇILDıRAAAAMeyvahedigeldismile

bende 29 yaşındayım şerbetçi otu hiç bir işime yaramadı,çörekotu kullanıyorum o da sadece dolgunlaştırdı biraz ama büyüme yok kesinlikle,ne kaşıntı ne ağrı hiç bir şey yok..

bende 29 yaşındayım şerbetçi otu hiç bir işime yaramadı,çörekotu kullanıyorum o da sadece dolgunlaştırdı biraz ama büyüme yok kesinlikle,ne kaşıntı ne ağrı hiç bir şey yok..

süreçden bahsetmemişsin güzelim yas önemli ama fayda gören arkadaslar uzun ve emekli süreç geciriyorlar.sende bize bu süreci anlatırmısın kaydirigubbakcemile5

şerbetçi otunu 1 ay kadar kullandım yanında adaçayı da içtim ama fazlası alerji yaptı,kullanımı çok zor geldi bana otlu krem heryere dökülüyor daha pratik bir şey aradım birde hiç bir belirti göstermemesi yıldırdı beni,çörekotu çok daha pratik diye ona geçtim dediğim gibi göğüslerimin içi boş gibiydi dolgunlaşma oldu ama biyime olmuyor bir türlü

şerbetçi otunu 1 ay kadar kullandım yanında adaçayı da içtim ama fazlası alerji yaptı,kullanımı çok zor geldi bana otlu krem heryere dökülüyor daha pratik bir şey aradım birde hiç bir belirti göstermemesi yıldırdı beni,çörekotu çok daha pratik diye ona geçtim dediğim gibi göğüslerimin içi boş gibiydi dolgunlaşma oldu ama biyime olmuyor bir türlü

sanırım şerbetçi otu bende de işe yaramadı. ben de bir aydır kullanıyorum. 2 cm büyüme var ama masaja başlayalı da o kadar oldu. zaten küç ve adaçayına da devam ediyorum. şerbetçi otunun etkisi olsa sabah uyandığımda dolgunluk hissederdim gibi geliyor. neyse ben şerbetçi otunu bırakmak zorundayım şimdi. çünkü bu kadar zahmetli bir şeyi yapamayacağım bir döneme giriyorum. diğerlerini uygulamaya devam edeceğim ama. yaza hala istediğim sonuca ulaşamamışsam şerbetçi otunu tekrar deneyebilirim. hem yazın daha etkili olacağını düşünüyorum. çünkü şimdi kış diye kat kat giyiniyorum ben ve üzerimi giyinir giyinmez kaşınma geçiyor. sanırım kaşınmanın havayla temas etmesiyle ilgisi var. yazın sadece yarım atletle yatabilirim dolayısıyla da daha çok havayla temas eder diye düşünüyorum. hatta şöyle de bir teorim var, şerbetçi otu kreminin tek etkisi kaşındırma olabilir. göğüsler gıdıklandıkça oradaki sinirler ve dolaşım uyarılıyor olabilir. kaşınma olmayınca etki etmemesinin sebebi bu olabilir.

çörek otunu ne zamandır kullanıyosun

çörekotunu da 1 aydır kullanıyorum,dediğim gibi büyüme olmadı ölçüyorum aynı ama dolgunlaşma var.belki masajın etkisiyle de oluyor olabilir artık bilemiyorum

doğru olabilir bitkilerde çok cevherler gizli,melek otunu duymuştum bir aktara sordum adamın bilgisi varmıydı bilemiyorum ama öyle bişey olmaz dedi,hiç bir ot göğüs büyütmez dedi.ben buna körü körüne inanmıyorum ama bir yandan da o zaman neden insanlar ameliyat oluyor diye düşünmüyorum değil,plastik cerrahlar da kesin çözüm ameliyat diyor gerçi gidin bitkiler alın büyütün diyemez ya :)

doğru olabilir bitkilerde çok cevherler gizli,melek otunu duymuştum bir aktara sordum adamın bilgisi varmıydı bilemiyorum ama öyle bişey olmaz dedi,hiç bir ot göğüs büyütmez dedi.ben buna körü körüne inanmıyorum ama bir yandan da o zaman neden insanlar ameliyat oluyor diye düşünmüyorum değil,plastik cerrahlar da kesin çözüm ameliyat diyor gerçi gidin bitkiler alın büyütün diyemez ya :)

evet haklısın ama bu bilimsel bi arastırma ve içinde 8 bitkinin yoğun özleri var biz evde nekedar özüne ulasabilirizki bence kremini alıp denemek lazım haplarıda varmış düşünsene 6 yada 9 ayda 8 cm civarıalkisalkisalkis

çok iyi tabi kremini kullanmak denemk lazım ama insan böyle şeyler kullanırken de çekiniyor ben hiç bir krem almadım o nedenle ısrarla doğal yönden çözmek istiyorum eğer bu kremin içeriği bu şekildeyse kullanılabilir

ben arastırdım ve sizede yazdım o topiğe bak istersen..sunu düşünüyorum bu krem türkçe sitelerde de aynı fiat ve aynı isim ama kutu ve kutudaki resim çook farklı bizim türkler üzerine bi afrodit resmi koymuş.yabancı siteyede ben dil bilmediğimden sipariş için beceremiyorum.kızımın tekvando hocası var.amerikalı bakalım o benim için arastırımı

bende araştırdım şimdi senin verdiğin bilgi dışında bişey yok kullananlar bile yok

ya arkadaşlar ben bu kremi bu akşam yaptım ama evi geçtim artık apartman dahi kokto ve dayanılmaz bi koku. hatta apartamanı kedi pisletti sanmışlar :) sizinkide böyle kokuyomu ya

ya arkadaşlar ben bu kremi bu akşam yaptım ama evi geçtim artık apartman dahi kokto ve dayanılmaz bi koku. hatta apartamanı kedi pisletti sanmışlar :) sizinkide böyle kokuyomu ya

ya bi tanem 8 bitkiyide buldunmu inanamıyorum nerden nasıl buldun ve kremi nasıl yaptın gülüm:nazar:

Kremlerle haplarla göğüs büyültme-göğüs küçültme başlıklı bütün mesajlara bu cebabı yazdım..

Kremler bantlar yada bitkisel her neyse, göğüse sürülmesiyle göğüse dışarıdan östrojen, prlaktin vb. hormonların verilmesi demektir..
Menopoza girmiş kadınların bile adet görmek için östrojen içeren hapları içmesini istemiyor doktorlar.. Kanseri davet etmekten başka birşey değil..
Kaldıki meme büyütmek/küçültmek için büyük risk.. Bide direk göğüse sürüyorsunuz.. meme kanseri olmak istiyorum diyorsunuz yani..
dolgulu destekli telli sütyenleri bile kullanmayın diyorlar..

zaten yediklerimiz içtiklerimiz yılardır hormon içeriyor, cep telefonları, baz istasyonları, elektrikli aletler, bilgisayarlar, bir yığın radyasyon altında yaşıyoruz, birde ailede kanser geömişi varsa, sürün kremleri sürün diyorum başkada birşey demiyorum..

Erkekler avucunu doldursun yeter gözüyle bakarlar memeye, büyük göğüsde toparlayıcı sütyenle gayet normal görünebiliyor..

Hem illede büyük yada küçük olsun diyorsanız krem hap kullanmayın gidin bir doktora 30 dakika- 1 saatlik operasyonla büyültüp küçültsün.. büyültmede meme ucunu 3 cm kesip içine slikon koyuyorlar.. videosunu izlemiştim..iz yok.. küçültmeyi bilmiyorum ama ne olursa olsun sağlığı riske atmaktan iyidir...yıllardır yapılıyor bu ameliyatlar ameliyat bile değil küçük operasyon.. 1500-3000 arasında değişiyor..

X