Hem uygun fiyatlı hem de eğlenceli bir tatil yapmak istiyoruz.

izmir'de ev tutup her gün araçla alaçatı, çeşme vs araba ile mi gitmeyi düşünüyorsunuz ?
eğlenceli tatil anlayışınız ne ? kimisi oturup tavla oynamak ister kimisi beach club da takılmak, kimisi koy koy gezmek.
ayrıca bütçeniz ne kadar ?mesela bana göre 10bin az bütçedir, size göre 3bin.
güzel bir tatil isteyip parayı uçağa gömmek ve ucuz kalacak yer istemek bence tezat. güzel tatil bence memnun edecek, temiz yerde kalmaktır. ucuz yerlerde temizlik ve memnuniyeti zor bulursunuz. apart tutarsanız da temizliği siz yapmak zorunda kalırsınız.

Çok teşekkür ederim. Sonunda yorum yapan biri cıktı:) seferihisar çok sakin diyorlar. Airbnb ye bir bakayım ben. Bir de kız kıza olacağımız için apart konusunda da tedirginiz. Acaba düzgün bir yer bulabilir miyiz diye. Apart otellerde fuhuş olabilir mi yada guvenli olur mu ? Açıkçası bizim endiselerimiz bunlar.
Yorumlarını okursunuz internetten. Arkadaslarım apartta kaldı hic oyle bi sıkıntı yasamadılar. Biz alacatıya her gidisimizde butik otelde kalıyoruz ama su an fiyatları nedir bilmiyorum

Ay öyle olmuş pardon ayarlayamadim diye yazsanız bile kafi .

İşte kolaylıkla her yerden ulaşabileceğiniz arama motorlarında var bu bilgiler.

Arastirsaniz direk karşınıza ayrıntili çıkacak zaten bunu söylüyoruz.

2021 dede yapmayın artık şunu .
Özür dilerim :)
Hala yorum yapmakta ısrar ediyorsunuz. Kusura bakmayın ama bu iyi niyetli bir yaklaşım değil.
Biz kız kıza gideceğiz diye belirttim. Yıl 2021 ve maalesef ki ortalık çok bozuk. Aparta gitsek güvenli bir yer nasıl bulabiliriz? Fuhuş yapan yerler çok mudur çünkü günlük kiralik dairelerde bu çok yaygın diye biliyorum.
Yanı bunu burada kadın platformunda sormak daha mantıklı değil mi ? Evet yıl 2021 ama en çok bu devirde insanlar kadın olarak yalnız birşeyler yapmak için tedirgin oluyor.
Illa Bu kadar açmama gerek yoktu bu meseleyi. Yani okuyup peh aman bu dert mi deyip konumdan da çıkabilirsiniz. Üst üste yorum yapıyorsunuz. Ve Bir derdim var platformunda " yargıdağıtan" nicki çok manidar.
Lütfen daha fazla konuma yorum yapıp vaktinizden çalmayın

Karaburun taraflarına bakın. 3-4 sene evvel gitmiştik İzmir seyahatimizde,birde Yeni Foça Burunucu (yanlış hatırlamıyorsam)beachler vardi tercih edilebilir.
Otel,pansiyon fiyatlari hakkında yardımcı olamayacağim ama yer olarak fikir edinebilmeniz adına belirttim ,araştırabilirsiniz kalacak yerleri Karaburun ve Yeni Foçada.
İyi tatiller.

Bence İzmir merkezde kalacaginiza urla, Seferihisar, gümüldür, dikili gibi bir yerde denize yakın apart veya ev bakın. Hem gittiğiniz yerde araba ve yol masrafınız olmaz hem de her gün 3-4 saatiniz yolsa geçmez. Tabii tam bayram zamanı gideceğiniz için fiyatlar tavan olacak.

yaaa en kısa zamanda böyle tatlı telaşlara bulanmak istiyorum ama önümüzdeki iki yıl falan daha olmaz heraldeee :KK43: birkaç arkadaşım kamp yapmaya gidecek bu hafta. en uygun konaklama o olur muhtemelen. Hatta arabanız varsa arabayla gidin daha bile keyifli olur :)

izmir'de ev tutup her gün araçla alaçatı, çeşme vs araba ile mi gitmeyi düşünüyorsunuz ?
eğlenceli tatil anlayışınız ne ? kimisi oturup tavla oynamak ister kimisi beach club da takılmak, kimisi koy koy gezmek.
ayrıca bütçeniz ne kadar ?mesela bana göre 10bin az bütçedir, size göre 3bin.
güzel bir tatil isteyip parayı uçağa gömmek ve ucuz kalacak yer istemek bence tezat. güzel tatil bence memnun edecek, temiz yerde kalmaktır. ucuz yerlerde temizlik ve memnuniyeti zor bulursunuz. apart tutarsanız da temizliği siz yapmak zorunda kalırsınız.
Ani bir karar verdik açıkçası. 3 bin lira 3 gün için ayırırım taş çatlasın 4 olur.
Kizkiza güvenli bir tatil planlıyoruz. Günlük apartlar güvenli olur mu ? Çok şehir dışına gitmedi m ve hayatımdaki 3. Tatilim olacak bu.
Aşırı kalabalık olmasın. Ama 2 duble birşeyler icip manzaraya karşı akşam vakit geçirelim diyeceğimiz yerlerde olsun diyoruz. Çok emekli yeri olmasın ama. Gece hayatı illa çok iyi olmak zorunda değil.

Bütçeniz kaç

Yani ağır sanayide mühendisseniz 3 gün tatil yapacaksanız filtreleyin ultra her şey dahil artı transfer olan yerleri

Beğenin gidin

Apartta kal araç kirala günün yarısını oraya mu gitsek buraya mı gitsek, ne yesek diye düşünerek geçir bence olmaz

Bulun denize sıfır büyük otel, orada kalın

Şahsen üç kişilik oda da beş kişilik oda da aparattan iyidir diye düşünürüm

Apartta çok daha zor olur yaşam

İyi tatiller

yaaa en kısa zamanda böyle tatlı telaşlara bulanmak istiyorum ama önümüzdeki iki yıl falan daha olmaz heraldeee :KK43: birkaç arkadaşım kamp yapmaya gidecek bu hafta. en uygun konaklama o olur muhtemelen. Hatta arabanız varsa arabayla gidin daha bile keyifli olur :)
Uzun yola araba ile çıkmak biraz sıkıntı. O kadar uzun yol tecrübesi yok arkadaşımın.
Inanın 3 senedir izinsiz çalışıyorum ve her ay ekstra 40 45 saat mesai yapıyorum. Çok bunaldim. O yüzden çok ihtiyacım var.

Nereden Izmire gideceksiniz? Ucak bileti icin ayirdiginiz parayla direk araba kiralayip arabayla gidin. Uc farkli masraf olmaz o zaman. Bir de Izmır kesin mi, baska alternatifler de dusunuyor musunuz? Akcay, ayvalik, altinoluk vs...?

bu arada saldırgan amaçlı değil samimiyetle söylüyorum, bence bu gibi mevzular için burası çok daha kafa karıştırıcı olur. inernette iyi puanlı yorumcuların yani belli tatil sitelerinde sürekli yorum yapmış kişilerin yazdıklarından daha çok faydalanırsınız.
ben eskiden yemek yiyeceğim yerler için zomato'da yazılanlara bakardım mesela. aynısı şimdi tatil siteleri için geçerli. daha gerçekçi olacaktır. çünkü burada planladığınız bütçeye göre yerlerde kalmış kişileri denk getiremezsiniz. zor olur. ama tatil sitesinde filtreleme yapınca benzer kriterleri olan kişilerin yorum ve puanları net olarak görürsünüz.

Uzun yola araba ile çıkmak biraz sıkıntı. O kadar uzun yol tecrübesi yok arkadaşımın.
Inanın 3 senedir izinsiz çalışıyorum ve her ay ekstra 40 45 saat mesai yapıyorum. Çok bunaldim. O yüzden çok ihtiyacım var.
İzmir diğer yerlere göre nispeten daha pahalı.Ben Air bnb yıl tavsiye ederim.Bi de odamax a bakın derim.Arac kiralamak mantıklı çünkü diyelim otel sifnede alacatiya iniceksiniz araç şart.Tecrubeyle sabit😃.Taksiler fena tarife uyguluyorlar çok pahalıya gelio.

Bence gitmeyin bu kadar dar bütçeyle tatil yapılmaz ... uygun birşeyler bakın. Not:Oralardan yeni gelen biri

Bütçeniz kaç

Yani ağır sanayide mühendisseniz 3 gün tatil yapacaksanız filtreleyin ultra her şey dahil artı transfer olan yerleri

Beğenin gidin

Apartta kal araç kirala günün yarısını oraya mu gitsek buraya mı gitsek, ne yesek diye düşünerek geçir bence olmaz

Bulun denize sıfır büyük otel, orada kalın

Şahsen üç kişilik oda da beş kişilik oda da aparattan iyidir diye düşünürüm

Apartta çok daha zor olur yaşam

İyi tatiller
Çok teşekkür ederim.
Yani 3 4 bin lira ayırabilirim. Yol da 10 saat maske ile zor olur diye uçak tercih edelim dedik. Aslında dediginiz de çok mantıklı.
Ben Hayatımda 3. Kez tatile gideceğim için çok acemiyim. Bilemiyorum nasıl ayarlayabilirim.
Çok teşekkür ederim ❤

bu arada saldırgan amaçlı değil samimiyetle söylüyorum, bence bu gibi mevzular için burası çok daha kafa karıştırıcı olur. inernette iyi puanlı yorumcuların yani belli tatil sitelerinde sürekli yorum yapmış kişilerin yazdıklarından daha çok faydalanırsınız.
ben eskiden yemek yiyeceğim yerler için zomato'da yazılanlara bakardım mesela. aynısı şimdi tatil siteleri için geçerli. daha gerçekçi olacaktır. çünkü burada planladığınız bütçeye göre yerlerde kalmış kişileri denk getiremezsiniz. zor olur. ama tatil sitesinde filtreleme yapınca benzer kriterleri olan kişilerin yorum ve puanları net olarak görürsünüz.
Ya ben saldırganca gozuktuysem özür dilerim bunu söylemeye çalışıyorum.

X