Hem uygun fiyatlı hem de eğlenceli bir tatil yapmak istiyoruz.

Herkes aşırı bilmiş,kaba saldırgan toksik.Noluoruz ben anlamadım.Mune gerekli görürse zaten taşır konuyu.Kiz napti şimdi neden saldiriosunuz kıza.
Gerçekten sinirlerim bozuldu. Benim kaygı bozukluğum var. Ben her işimi garanti altına almak ister ama çok tedirgin olurum. Elimde değil başka türlüsü. Burada konu açtım ama arkaplanda elbette araştırmamı yapıyorum. Ama gerçekten bilmiyorum nerede nasıl kalınır.

Hayatta herkesin kişiliği ve karakteri aynı değil maalesef. Benim kaygı bozukluğum var. Çok panik bir insanım.
Ama Bu da dert mı diyen insanlar yüzünden kaygı bozukluğum nüksediyor. Ve gerçekten lanet olsun ki herkese tek tek açıklama yapmak zorunda hissediyorum. Orada yazdığım konu belli. Eğer dert olarak görmüyorsanız yorum yapmak zorunda değilsiniz. Bu gibi yorumlar yüzünden gerçekten sinirlerim alt Üst oldu. Ben Bu konuyu açarken benim kaygı bozukluğum var. Çok endişeli ve panik bir insanım diye belirtmek zorunda değildim
Yahu Hayatımda 3. Kez tatile gideceğim ve çok ağır şartlar altında çalışıyorum. Işimi biraz daha garanti altına alabilmek ve fikir alabilmek için konu açmışken sizin yorumunuz gibi pek çok yorumla uğraşmak zorunda kaldım.
Ooo ona bakarsanız ben sızden daha paniğim bu platformdakıler az cok bılirler beni hassaslığımı. Ama ınanın boyle bır konuyu bdv ye acmazdım. O kadar dertsızsınızki bu başlığı buraya acabıldınız. Tabı Allah derttasa vermesın dilerim. İyi tatiller.

Ooo ona bakarsanız ben sızden daha paniğim bu platformdakıler az cok bılirler beni hassaslığımı. Ama ınanın boyle bır konuyu bdv ye acmazdım. O kadar dertsızsınızki bu başlığı buraya acabıldınız. Tabı Allah derttasa vermesın dilerim. İyi tatiller.
Tamam siz açmazdınız ama ben açtım. Gerçekten başkalarına ayıp etmeye kadar vardırdınız konuyu. Hoşunuza gitmediyse geçip gidebilirsiniz. Buraya bunu açmış olmak beni dertsiz bir insan yapmıyor. Ben Buraya açtım yeri değilse taşınır gerekirse ban yerim.

Gerçekten sinirlerim bozuldu. Benim kaygı bozukluğum var. Ben her işimi garanti altına almak ister ama çok tedirgin olurum. Elimde değil başka türlüsü. Burada konu açtım ama arkaplanda elbette araştırmamı yapıyorum. Ama gerçekten bilmiyorum nerede nasıl kalınır.
sizi anliyorum, misal alisverise gitmek de normalinde sorun olmaz ama bir grup kadin avm'de saldiriya ugrarsa endise duyarim ve en guvenilir yeri bulmaya ugrasirim, hatta hic alisveristen anlamayan biriysem tavsiye de isterim.

isinize gelmeyen konuysa inatla icinde durup huzursuzluk vermenin alemi yok, bi de beni etiketliyorlar sadece okuyup, begen/begenme yapiyordum kaos sevenler icin uygun insan degilim.

size gonlunuzce gecirebileceginiz tatiller diliyorum.

sizi anliyorum, misal alisverise gitmek de normalinde sorun olmaz ama bir grup kadin avm'de saldiriya ugrarsa endise duyarim ve en guvenilir yeri bulmaya ugrasirim, hatta hic alisveristen anlamayan biriysem tavsiye de isterim.

isinize gelmeyen konuysa inatla icinde durup huzursuzluk vermenin alemi yok, bi de beni etiketliyorlar sadece okuyup, begen/begenme yapiyordum kaos sevenler icin uygun insan degilim.

size gonlunuzce gecirebileceginiz tatiller diliyorum.
Sinirlerim gerçekten alt üst oldu. 2 gram hevesim vardı hevesli hevesli açtım. Hayatımda tatile gittiğim bir elin parmağı kadar dahi değil.
Insanlar bu haddi nereden buluyor anlamıyorum.
Tamam onlara göre dert değilse çıkıp gitsinler. Kimse yorum yapmak zorunda değil. Ama herkes ısrarla saldırma derdinde.
Ben herkese haddini de bildirebilirim. Ama konumun böyle yerlere gitmesini istemiyorum.

Tamam siz açmazdınız ama ben açtım. Gerçekten başkalarına ayıp etmeye kadar vardırdınız konuyu. Hoşunuza gitmediyse geçip gidebilirsiniz. Buraya bunu açmış olmak beni dertsiz bir insan yapmıyor. Ben Buraya açtım yeri değilse taşınır gerekirse ban yerim.
Yerinin burası olup olmaması sizin ıcın onemsız. Cunku siz bilerek açtınız buraya bu konuyu. Dert olarak gordugunuz ıcin.evet baskalarına gercekten ayıp oluyor. Örnek vermek istemıyorum. Zaten anlamayacaksınız.

Daha gecende bir uye kocasina nispet tatil yapmak icin otel arastiriyordu. Herkes de fikir verdi, otel ismi onerdi, sayfalarca yorum geldi. Kimse de niye yazdin buraya demedi. Orada boyle bir tartisma olmamisken burada niye oldu anlamiyorum.

Konu sahibi, bence de airbnb dusunun. Daha ekonomik olur. Istediginiz gibi takilirsiniz. Umarim cok.guzel bir tatil gecirirsiniz.

Yerinin burası olup olmaması sizin ıcın onemsız. Cunku siz bilerek açtınız buraya bu konuyu. Dert olarak gordugunuz ıcin.evet baskalarına gercekten ayıp oluyor. Örnek vermek istemıyorum. Zaten anlamayacaksınız.
Içimizdeki vicdani merhameti de size sorgulatalım bir de isterseniz..
Bu kadar düşünceli iseniz lütfen benim konuma değil o konulara yorum yapın artık. Lütfen rica ediyorum. Polemik istemiyorum. Ben cevap verebilecek bir insanım ama sizinle münakaşa etmek istemiyorum. Lütfen ama lütfen daha fazla bu konuya ısrarla yorumda bulunmak yerine anlayabilecek insanlara yorum yapın

Valla bacım daha sana laf yetıstıremeyecgm bulasık yıkamam lazım makınam bozuk param yok alamıyorum. Al sana bi dert işte 🤣

Su an bdvdeki konularin basliklarina soyle bir goz gezdirdim de cok da önemli bir dert goremedim acikcasi. Yani var da ben mi goremedim? Neden bu konuya bu kadar itiraz edildi anlamiyorum. Zaten buyuk ihtimalle kapanacak ve konu sahibi banlanacak. Dert olmadigini kendisi de soylemis, muhtemelen daha fazla kisiye ulasabilmek icin buraya acti, konunun yeri yanlis diyip sikayet edilebilir kisaca. Bu kadar karsi cevaba gerek var miydi bilemedim 🤷‍♀️

Ankaradayım. Kişi başı 3 4 bin tl. 3 günlük tatil için yeterli değil midir ?

apartta kalırsanız 3 öğün artı arada içkisi vs üzerine kalacak yer parası için bence az. ama apart fiyatlarını hiç bilmem ben. o nedenle birşey diyemiyorum.

bakın kimseden çok net yorumlar alamıyorsunuz işte, o yüzden ben de yazmıştım en mantıklısı tek tek bütçenize uygun yerlerin yorumlarını okumak ve puanlarına bakmak diye.
burada sorularınıza net yanıtlar alamazsınız malesef.

Su an bdvdeki konularin basliklarina soyle bir goz gezdirdim de cok da önemli bir dert goremedim acikcasi. Yani var da ben mi goremedim? Neden bu konuya bu kadar itiraz edildi anlamiyorum. Zaten buyuk ihtimalle kapanacak ve konu sahibi banlanacak. Dert olmadigini kendisi de soylemis, muhtemelen daha fazla kisiye ulasabilmek icin buraya acti, konunun yeri yanlis diyip sikayet edilebilir kisaca. Bu kadar karsi cevaba gerek var miydi bilemedim 🤷‍♀️

konu benim açımdan dert olup olmaması değil. ben yanlış yerde fikir aradığını düşünüyorum. burada filtreleyip bulduğu gidebileceği yerlere gitmiş kaç kişi çıkar ? belki hiç..
oysa tek tek sitelerde yorum okursa çok daha detaylı bilgi ve fikir sahibi olur.
hem tatil bilgim yok diyor hem de açıp okumanız lazım önerisini beğenmiyor. ben bunu eleştiriyorum kendi adıma.
yoksa bence insanın ekmek keserken parmağının kesilmesi de dert. herkes için yaşadığı önemli. bunda eleştirecek birşey yok.

apartta kalırsanız 3 öğün artı arada içkisi vs üzerine kalacak yer parası için bence az. ama apart fiyatlarını hiç bilmem ben. o nedenle birşey diyemiyorum.

bakın kimseden çok net yorumlar alamıyorsunuz işte, o yüzden ben de yazmıştım en mantıklısı tek tek bütçenize uygun yerlerin yorumlarını okumak ve puanlarına bakmak diye.
burada sorularınıza net yanıtlar alamazsınız malesef.
Çünkü o kadar sabote ediliyor ki. Keşke hepimiz biraz duracağımız yeri bilseydik. Bu konuyu açtığım için başka insanlara ayıp ettiğim dahi söylendi. Herkes haddini biraz bilse keşke.
O kadar hevesli açtım ki konumu. Saldırmadan muneye şikâyet edebilirlerdi ve bu çok basitti. 1 dakika sürerdi. Ama ısrarla yorum yapmaya ve karşı çıkmaya devam ettiler. Ben bu tavrı anlayamıyorum. Bence bir kadın başka bir kadının tek başına tatil yapma endişesi için empati kurabilmeli. Bütün tedirginlikleri burada paylaşmaya gerek yok. Evet bir dert sayılmayabilir ama herkesin yapısı aynı değil.
Ben insanların saldırgan yorumlarına cevap vermekten odaklanamadım dahi. Ben dili sivri bir insanım. Herkese haddini çok iyi de bildirebilirim ama buna gerek yoktu ki. Işine gelmeyen içinden öf be salak deyip cikabirdi de.

konu benim açımdan dert olup olmaması değil. ben yanlış yerde fikir aradığını düşünüyorum. burada filtreleyip bulduğu gidebileceği yerlere gitmiş kaç kişi çıkar ? belki hiç..
oysa tek tek sitelerde yorum okursa çok daha detaylı bilgi ve fikir sahibi olur.
hem tatil bilgim yok diyor hem de açıp okumanız lazım önerisini beğenmiyor. ben bunu eleştiriyorum kendi adıma.
yoksa bence insanın ekmek keserken parmağının kesilmesi de dert. herkes için yaşadığı önemli. bunda eleştirecek birşey yok.
Elbette onları da araştırıyorum. Sadece buradaki birinin şuraya git demesi ile gidecek değilim. Ama ek bir fikir oluşması için ayrıca buraya da danıştım. O siteleri de şuan takip ediyorum. Bu öneriyi beğenmiyor değilim ama şu konu için başka insanlar dert paylaşıyor ayıp oluyor dahi dendi.
Herkese üslubumu koruyarak cevap verdim. Ama bu saldirgan hali anlayamiyorum

Konu sahibi uzun zamandir tatil yapmadigi icin cok heveslenmis geldi bana. Verdigin tavsiye dogru tabi, dedigin yerlere baksa daha dogru yorumlar elde edebilir. Ne kadar cok fikir alirsam o kadar iyi diye dusunuyor olabilir ama daha cok kafasi karisacak sanirim.
Lafim sana degildi bu arada. Kimsenin yorumunu da elestirmiyorum ama bu da dert mi diye karsi cikilarak ustune gidilmesi haksizlik gibi geldi bana. Zaten kurallara gore olmasi gereken olacak.

Geçen gün Tatil derdi diye konu açtım bdv’ye. 8 sayfa medeni medeni konuştuk fikir alışverişinde bulunduk. Burda noluyor size de saldırıyorsunuz yok efendim gerçekten derdi olanlara ayıp olur. O zaman bebeği yaramaz olan da konu açmasın bebeği olmayana ayıp olur. Kocası huysuz olan da açmasın evlenmek isteyene ayıp olur. Bdv’de konu açıyoruz altı üstü sanki semt pazarında tezgah açıp yerinizi işgal etmişiz gibi. 💩💩🌸🌸
Konu sahibi canını sıkanlar için göz ardı butonuna tıklamanı tavsiye ederim. Yaptığın uzun naif yorumlar karşısında ben mahçup oldum burda.

X