hep bana bakan bir erkek 2 yıldır neden açılmaz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Huzurum53

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2017
57
-134
34
Sürekli bakan,göremeyince etrafımda dolanan olduğum ortamlara gelen,yanımda başka erkek görünce sinirlenen,kalabalık ortamlarda adeta etrafımda avını gözlemleyen köpekbalığı gibi çember çizen,hep bana bakan bir erkek 2 yıldır neden açılmaz?

(Ekleme: bazı hiç sevilmemiş,muhtemelen "aldatılmış",ucube kadınlar kıskançlık krizine girip dalgaya aldılar,cevap verdiler,onları engelliyorum.Sadece zekice olan cevaplar kalacak.Forumda yeni olduğum için cevaplar nerden nasıl alınıyor,her şey çok karışık geldi.Sadece zekiler muhatabımdır,eşşekleri şutluyorum,hayat zaten zor burdada eşşek çekemem.)

Son düzenleme:
Ben bu bakışma olayına anlam yüklenmesini çok garipsiyorum eğer kişiler yetişkinse. Ya siz normal bakışlara fazla anlam yüklüyorsunuz. Yada karşınızdaki insan herkese bakan bir tip. Seven, hoşlanan adam adım atar. trene bakar gibi bakmaz. Bu bakışlara mana yükleyip aşk sananlar da tuhaf bana göre

Sürekli bakan,göremeyince etrafımda dolanan olduğum ortamlara gelen,yanımda başka erkek görünce sinirlenen,kalabalık ortamlarda adeta etrafımda avını gözlemleyen köpekbalığı gibi çember çizen,hep bana bakan bir erkek 2 yıldır neden açılmaz?
Profildeki yaş doğruysa eğer 34 yaşında bir kadının bu soruyu sorması normal değil. Ya adam arıza ya siz. Bu yaşlarda kadın erkek ilişkileri o şekilde yürümüyor.

Konu basligi cok yaratici olmus. Konunuzun icerigi de konu basligindan farksiz. Niyeti olsa coktan adim atardi. Etrafinizda her bakana boyle anlamlar yukluyorsaniz isiniz zor.

Profildeki yaş doğruysa eğer 34 yaşında bir kadının bu soruyu sorması normal değil. Ya adam arıza ya siz. Bu yaşlarda kadın erkek ilişkileri o şekilde yürümüyor.
Af buyur adamın kucağına mı atlayayım neyi ima ediyorsun ..sen sana her bakana gel yanıma mı diyorsun ?

Konu basligi cok yaratici olmus. Konunuzun icerigi de konu basligindan farksiz. Niyeti olsa coktan adim atardi. Etrafinizda her bakana boyle anlamlar yukluyorsaniz isiniz zor.
Kimin ne gözle baktığını anlıyoruz bu hamdolsun bu kişi peşimden ayrılmıyor adımda atmıyor,misal sosyal medyada attığım konuma gelir ama yanıma gelmez..

Ben bu bakışma olayına anlam yüklenmesini çok garipsiyorum eğer kişiler yetişkinse. Ya siz normal bakışlara fazla anlam yüklüyorsunuz. Yada karşınızdaki insan herkese bakan bir tip. Seven, hoşlanan adam adım atar. trene bakar gibi bakmaz. Bu bakışlara mana yükleyip aşk sananlar da tuhaf bana göre
Belli ki aşkı tatmamışsın,kimse etrafında dolanmamış

Baktığını nasıl anlıyorlar ki ona da hayret ediyorum. Unide arkadaş bı çocukla bakistigini sanmıştı, biz kalktık bı bakrik yanındaki focuk geldi kızla konusmaya :) bakismada kaydırma diye bir şey de var .

Üyeleri terslemenize gerek yok. İki yıl uzun bir süre. Yanınıza gelecek kadar cesareti varsa açılabilirdi de. Ne olduğu belirsiz biri. Eğer sizi istese çoktan görüşürdü.
Bende seviyorum ama yüzlerce defa unutmak istememe rağmen sanki uyuşturucu bağımlısı gibi geri dönüyorum..kurtulmak için ne yapmalıyım..tehdit etmeyi düşünüyorum bir daha etrafımda dolanırsa rezil ederim diye.

Kimin ne gözle baktığını anlıyoruz bu hamdolsun bu kişi peşimden ayrılmıyor adımda atmıyor,misal sosyal medyada attığım konuma gelir ama yanıma gelmez..
Hayır anlamıyorsunuz işte. İnsanlar birinden hoşlanınca o kişinin her yaptığını hatta yapmadığını bile kendine yoruyor. Bakışmak tek başına bir hoşlanma belirtisi değildir. 2 yıl çok uzun bir süre. 2 yıl boyunca hiçbir adım atmayan adamın göz göze geldiniz, ortamlarda karşılaştınız diye size ilgisini olduğunu söylemek çok iddialı bir davranış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X