hep bana bakan bir erkek 2 yıldır neden açılmaz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
E gunaydin adama kopek gibi asigim

İletişim biraz sıkıntılı sizde. Adama aşıksanız neden kurtulmak istiyorsunuz? Gidin siz duygularınızı açıklayın. Adam sizin ifade ettiğiniz gibi sürekli size bakıyorsa ve sizi başkalarından kıskanıyorsa duygularınızın karşılıklı olma ihtimali de var.

Hakaret davası yükleniyor….

Hayır anlamıyorsunuz işte. İnsanlar birinden hoşlanınca o kişinin her yaptığını hatta yapmadığını bile kendine yoruyor. Bakışmak tek başına bir hoşlanma belirtisi değildir. 2 yıl çok uzun bir süre. 2 yıl boyunca hiçbir adım atmayan adamın göz göze geldiniz, ortamlarda karşılaştınız diye size ilgisini olduğunu söylemek çok iddialı bir davranı

Aslinda onu cooooookkkk cesaretlendirdim ayrica sadece bakma seklinde degil bazi konularda oldu..misal yanimda is icabi bir erkegi gordu trip yapti acikca sordu bu kim diye..hatta foto cekindik ucumuz fotoda resmen adami iter gibiydi..bunu istemiyorum der gibi..
Siz gerçekten kendi kendinize baya gelin güvey olmuşsunuz. Platonikken insan böyle olabiliyor garipsemiyorum ama cidden bence adama gidip açılın ve bu duruma son verin.

Bir arkadaşım var birebir ona benziyor yazdıklarınız. O da bir tane adamın sürekli kendisine baktığını, onu görmek için bahanelerle bulunduğu ortama geldiğini, yanında erkek görünce kıskandığını falan iddia ediyordu. Aynı ortama girip adamı gözlemlememiş olsam inanıcam. Adam kendisine bakmadığında baktığını iddia ediyor, sigara içmek için dışarı çıktığında onu görmek için çıktığını söylüyordu. Sonra tabiyki fos çıktı. Şimdi bana kızacaksınız ama bunları boşuna ümitlenmeyin diye anlatıyorum.

Hayır anlamıyorsunuz işte. İnsanlar birinden hoşlanınca o kişinin her yaptığını hatta yapmadığını bile kendine yoruyor. Bakışmak tek başına bir hoşlanma belirtisi değildir. 2 yıl çok uzun bir süre. 2 yıl boyunca hiçbir adım atmayan adamın göz göze geldiniz, ortamlarda karşılaştınız diye size ilgisini olduğunu söylemek çok iddialı bir davranış.
Ha yani ben sizofrenim yanlis anladim .. yahu baska seylerde var tum yasananlar sorumdaki cumle adedi kadar degil oglu mal misiniz yaa sorudan kimse bi bok anlamamis engelliyorum yaa bana sadece zekiler gerek eşşek dolu burasi yaaa

Koskoca 2 sene boyunca ilgisini belli ettiği halde adım atmayan biri normal değildir. Taş olsa çatladı şuana kadar. Ama ben size şaşırdım. Halde o, 2 sene boyunca harekete geçmedi siz ne diye onun adım atmasını bekliyorsunuz. Salın gitsin ne yaptığı umrunuzda olmasın. Bırakın kendi ilgisini kendi içinde yaşamaya devam etsin.

Ha yani ben sizofrenim yanlis anladim .. yahu baska seylerde var tum yasananlar sorumdaki cumle adedi kadar degil oglu mal misiniz yaa sorudan kimse bi bok anlamamis engelliyorum yaa bana sadece zekiler gerek eşşek dolu burasi yaaa
Ay sana insan gibi yazanda kabahat. birazdan banlanıp def olup gideceksin. Adama git bir daha bana bakma diye tehdit et de ağzının payını alıp otur.

Sürekli bakan,göremeyince etrafımda dolanan olduğum ortamlara gelen,yanımda başka erkek görünce sinirlenen,kalabalık ortamlarda adeta etrafımda avını gözlemleyen köpekbalığı gibi çember çizen,hep bana bakan bir erkek 2 yıldır neden açılmaz?
Gözleriniz bozuk olabilir mi?

Sürekli bakan,göremeyince etrafımda dolanan olduğum ortamlara gelen,yanımda başka erkek görünce sinirlenen,kalabalık ortamlarda adeta etrafımda avını gözlemleyen köpekbalığı gibi çember çizen,hep bana bakan bir erkek 2 yıldır neden açılmaz?
Çok aşık olduğu için yanınıza gelmeye cekiniyordur. Bence gelinlik modeli seçmeye başlayın. Düğün tarihini de belirleyin yavaştan, yaz geliyor tarih bulamayabilirsiniz...

sürekli bakan ama açılmayan erkek,evli değilse,nişanlı değilse,herangi bir engeli yoksa size neden yaklaşmasınki,belkide o da şuanda sizin için aynı şeyleri söylüyordur,sürekli bana bakıyor,benden hoşlanıyor diye,belkide o yüzden sizin görebileceğiniz yerlere geliyordur,beğenilmek herkesin hoşuna gider,ama cidden bir engeli yoksa 50 defa gelir konuşurdu,düz mantık düşünnek lazım,aslında herşey çok basit,bizim yüklediğmiz anlamlar kadar derin değil,istiyorsa konuşurdu,istemiyorsa konuşmaz,bir engeli yoksa gelirdi bir engeli varsa gelemez vs.. uzar gider basit ve net.

bana öyle gelmiyor ..sosyal medyada attığım konumlara gelir ama uzaktan bakar vs vs vs
Hayır anlamıyorsunuz işte. İnsanlar birinden hoşlanınca o kişinin her yaptığını hatta yapmadığını bile kendine yoruyor. Bakışmak tek başına bir hoşlanma belirtisi değildir. 2 yıl çok uzun bir süre. 2 yıl boyunca hiçbir adım atmayan adamın göz göze geldiniz, ortamlarda karşılaştınız diye size ilgisini olduğunu söylemek çok iddialı bir davranış.
Ilgisi VAR BU KESİN onu gectik..ben ilgisi var mi yok muyu sormuyorum,bu adam hasta mi yoksa narsist mi ne ? Bana bugun adim atsa kabul etme cunku heves git bir yil once gelecekti bana mesela.. basima bir sey gelmis anlatiyorum nerde sevilmemis,haset gudubet varsa damlamis yoruma yaaa,sen hariç.

Bişey yaşanmamış ki. Adamın teki 2 yıl boyunca eğlence çıkarmış kendine. Bak güzel kardeşim, seven adam çeker alır, 2 yıl kaşık havası oynamaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X