hep bana bakan bir erkek 2 yıldır neden açılmaz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana evlilerde zamaninda aynen boyle cok bakti,yuz versem anında damlarlar,hatta arkadasimla birini dalgaya aldik evli biri vardi surekli bana bakmalar,yardimci olmalar,korumalar falan yuz vermedigim icin acilamiyordu,sonra bir gun bosluguma denk geldi ona gulumsedim samimi davrandım..sonuc? Instagramdan gece dm atip nasilsin diye sordu cevap vermedim.Yani evli adamlarin cogu icin evlilik engel degil ki,alice harikalar diyarinda yasiyorsun galiba
Adım atardı diyorlar işte zaten.ne istiyorsunuz anlamak mümkün değil.sen bu adamın neresinden kurtulacaksın onu anlamadık ki.ortada ilişki yok.dalga geçmek için mi konu açtınız?

Merhaba burası açık bir platform o yüzden iyi veya kötü yorum gelmesi çok normal buraya soru atarken on kere düşünülmesi gerek 😀 .. neyse şunu diyecektim ben , 2 yıl çok uzun bir süre 2 yıl içinde bir insan gerçekten aşıkmı değil mi anlar zaten ve o süre içinde de açılır bir insan bile bile neden içinde tutsun. Onun dışında acaba iyi arkadaşlığınız var bozulsun mu istemiyor diye düşündüm yada ben mi çok iyi niyetliyim🤔🤭 bilemedim açıkçası ben böyle düşünüyorum

Cirkin oldugunu burdan anlamis olduk zira biraz genc ve cekici her bayan istedigi erkegi bir parmak şıklatmasiyla elde eder ki..cirkin oldugun icin anlamaman normal be bacim
Selena mısın sen parmak şıklatmayla istediğin olsun ? ya bazı kadınları anlamıyorum gerçekten erkeklerin bu kadar kritersiz sadece iki bacak arasındaki için her kadına yürüyeceğini veya siz ona açılınca size olumlu bakacağını mı sanıyorsunuz.Erkekler de seçiyor ...huyunuza bakıyor ,güzelliğinize bakıyor, üslubunuza bakıyor.Sizde güzellik olsa bile bu terbiye yoksunluğuyla adam değil 2 yıl 10 yıl daha bakar anca bakar ama.Ötesi için değmezsiniz çünkü ben bunu anladım.Ha güzellik çok olsaydı yine sizinle takılmak için adım atardı belki bi nebze ama adam onu da yapmamış :halay: genç ve güzel kategorisinde birisi olarak bende reddedildim 1 kere.Tüh ya keşke selena olaydım da parmak şıklatmayla malatyalı erkoyu kendime aşık edeydim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X