Hep beraber ufak ufak para biriktirelimm

melikea123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2010
1.982
63
Merhaba bayanlar eminim hepimizin birikmis bir paraya ihtiyaci oluyordur iste o zaman para biriktirseydim keske diyoruz bence artik boyle demeyelim para biriktirelim hep birlikte 10 kurusta olsa ufak ufak bi kenara koymaya baslayalim benimle birlikte biriktirmek isteyen varsa bugunden itibaren hep birlikte birikim yapalim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben aslında uzunca bir süredir para biriktiriyorum.
KK'da da bu konuyla ilgili açılmış topikler var ama pek güncel değil iyi oldu yeni bir konu açmanız.

Ben aslında uzunca bir süredir para biriktiriyorum.
KK'da da bu konuyla ilgili açılmış topikler var ama pek güncel değil iyi oldu yeni bir konu açmanız.
bende onlara bakıyordum bir türlü aktif yapamıyorum grubu bende bugün ufak ufak başlıyacağım bir kaç eksiğim vardı onları alacağım hep beraber hergün koyduğumuz paraları paylaşalım burada ne kadar koyduğumuz önemli değil yeterki biriktirelimde :)

bende istiyorum biriktirmek ama kenara koydugum paranin hep yeri cikiyor gidiyor para

yinede bu biriktirmemize engel değil genelde benimde çıkıyor paranın yeri ama bundan sonra o parayı sadece çok çok acil durumlar için saklayacağım heran ne çıkacağı belli olmuyor sonuçta

aylık veya haftalık toplamlar yapalımmı yoksa hergün koyduğumuz parayı yazıp toplam yapmayalım mı?

bencede aylık birikimleri yazalım.
onun dışında da burda birbirimizi motive edelim.

tamam istediğiniz gibi olsun isteyen yine paylaşır ben yarın diyete başlayacağım onun için diyet yiyecekleri falan alacağım birde lazerim var bugün ona gidicem bakalım artan bozukluklarıda kumbaraya atarım :)

Bende bozuk diye biriktirebildim butun olsaydi coktan harcardim :) gerci sonra butunlestirip harcadim :)

ahhaha ben farketmiyor çok harcıyorum birazda onu durdurmak için istiyorum para biriktirmeyi belki bi hedef koyarım şu kadar biriktirirsem işte onl şunu yaparım diye hedef koyarım

Bende varim :) . Her ay para geldigi gibi gidiyo cok bos yere harcamalar yapiyorum . Suan part time calisiyorum her ay bi ceyrek koymayi hedefledim kendime

Bende varim :) . Her ay para geldigi gibi gidiyo cok bos yere harcamalar yapiyorum . Suan part time calisiyorum her ay bi ceyrek koymayi hedefledim kendime

mükemmel hoşgeldin aramızaaa :) part time nasıl bir iş yapıyorsunn?

günaydınn kızlarr:)

günaydın :)
Ben elime geçen tüm bozuklukları kumbaraya atıyorum. 3 ay filan bu şekilde biriktiriyorum 300 lira filan birikiyor sonra gidip altın alıyorum.
Birde her ay maaşımın yarısını bankadaki hesabıma yatırıyorum ordada belli bir birikimim oluyor.
Kredi kartı kullanmıyorum bütün harcamalarımı nakit yapıyorum kozmetik ürünleri bitirene kadar kullanıyorum bitmiyorsa almıyorum.
haftalık cüzdanımda 20 lira para oluyor (ıvır zıvır harcamalar için) haftada ortalama 2 kez dışarı çıkıyorum.
İhtiyacım olan herşeyide alıyorum yazın tatillerimide yapıyorum bir miktar paramda birikiyor.
İradeli olduktan sonra para birikiyor bir süre sonra alışkanlık oluyor.

günaydın :)
Ben elime geçen tüm bozuklukları kumbaraya atıyorum. 3 ay filan bu şekilde biriktiriyorum 300 lira filan birikiyor sonra gidip altın alıyorum.
Birde her ay maaşımın yarısını bankadaki hesabıma yatırıyorum ordada belli bir birikimim oluyor.
Kredi kartı kullanmıyorum bütün harcamalarımı nakit yapıyorum kozmetik ürünleri bitirene kadar kullanıyorum bitmiyorsa almıyorum.
haftalık cüzdanımda 20 lira para oluyor (ıvır zıvır harcamalar için) haftada ortalama 2 kez dışarı çıkıyorum.
İhtiyacım olan herşeyide alıyorum yazın tatillerimide yapıyorum bir miktar paramda birikiyor.
İradeli olduktan sonra para birikiyor bir süre sonra alışkanlık oluyor.

yaptığınız çok güzel ya en azından israf yapmıyorsunuz ben onu yapamıyorum sürekli bir uerlere para harcıyorum sizin taktikleriniz çok iyiymiş bende bundan sonra böyle yapmaya çalışıcağım :)

X