İntaniye - Bulaşıcı Hastalıklar Hepatit B Bilgi ve Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar, ben de kronik hepatit b hastasıyım. Taşıyıcıydım uzun zamandır hbeag negatif khb hastası olduğumu öğrendim. Hbv dna değerim 5000 civarında. Doktor aslında takip yeterli dedi fakat abimde ve babamda aynı hastalıktan tedavi gördükleri için bende de tedaviye başlayacak. Karaciğerimde damar toplanması oldugu için Biyopsi de yapılamıyor. Ve ben çok korkuyorum çok endişeliyim. İlaçlar gerçekten etkili mi? İlerde çocuk sahibi de olmak istiyorum. Deneyimlerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim. Herkese çok geçmiş olsun.
canim cocuk sahibi olmaya engeldegil ki bu hastalik hamilelikte de ilac kullaniliyor emzirirken de bn suan emziriyorum ve ilacimi da.kullaniyorum

canim cocuk sahibi olmaya engeldegil ki bu hastalik hamilelikte de ilac kullaniliyor emzirirken de bn suan emziriyorum ve ilacimi da.kullaniyorum
Yorumun için çok tesekkür ederim canım o kadar su serptin ki içime Son çıkan ilaçların etkili olduğunu görüyorum fakat internette dogru bilgilerin yanında bilgi kirlilikleri de çok bu yüzden kafam çok bulandı. İnsan aynı durumu yaşayanlarla konuşmak istiyor. Senin için de çok sevindim umarım benim de bebegim olur ve sağlıklı bir şekilde dünyaya getirir büyütürüm. Çok sağol

Yorumun için çok tesekkür ederim canım o kadar su serptin ki içime Son çıkan ilaçların etkili olduğunu görüyorum fakat internette dogru bilgilerin yanında bilgi kirlilikleri de çok bu yüzden kafam çok bulandı. İnsan aynı durumu yaşayanlarla konuşmak istiyor. Senin için de çok sevindim umarım benim de bebegim olur ve sağlıklı bir şekilde dünyaya getirir büyütürüm. Çok sağol
canm Facebook kullaniyorsan eger orada hepberaber grubu var selma hocamiz var orda kendsi enfeksiyon hastaliklari doktoru kendsiyle gorus istersen bana cok yardimci oldu hatta burda yazan hacer22 ile de o grupta karsilastm Allah razi olsun cok yardimi dokundu bana

Merhaba Arkadaşlar,
Siteyi ve forumları takip ettiğim için bende fikir almak istedim,
3 yıl önce hepatit b bulaşmış ve apandist ameliyatımda sonra bu durumu öğrenmiştim, hiç bir şekilde aşı olmadım doktorumun söylediği üzere ; vücudum kendi antikorlarını üretmiş ve atlatmışım. 1 yıllık bir ilişkim var ve Allah nasip ederse evleneceğiz problem şu ki; oda hepatit b taşıyıcısıymış ve ve bende bunu atlatmış biriyim forumlarda aşı olmam gerektiğini anladım fakat ben atlattım bunu tekrar mı tedavi görecem? evlenmemizde herhangi bir mani olur mu ? ilerde çocuğum olursa oda hepatit b mi doğacak? yardımcı olur ve fikirlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum teşekkürler...
Hayir siz gecirdiginiz icin antikor olusmus bebeginizde dogdugunda asilanacak o nedenle hepatit bulasmayacak zaten cinsel yolla ve kan yoluyla bulasiyor sadece

X