Hepinize merhaba ilk gebeliğinizi nasıl öğrendiniz tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirler mi

İlk hamileliğim
》Baş dönmesi 》kase kırma 》şüpheyle asm'de kan tahlili》ertesi gün bebiş haberi.
İkinci gebeliğim
Vur patlasın çal oynasın》hafif baş dönmeleri》tecrübeye dayalı ve pandemi sebebi ile evde idrar testi》pozitif çıkması ile kadın doğum doktoru kontrolü Kronolojik sıraladım sana 😁

İlk hamileliğim
》Baş dönmesi 》kase kırma 》şüpheyle asm'de kan tahlili》ertesi gün bebiş haberi.
İkinci gebeliğim
Vur patlasın çal oynasın》hafif baş dönmeleri》tecrübeye dayalı ve pandemi sebebi ile evde idrar testi》pozitif çıkması ile kadın doğum doktoru kontrolü Kronolojik sıraladım sana 😁
Yaaa Allah bağışlasın miniğinizi sağlıkla büyütün inşallah benim de adetime iki hafta kala goguslerimde hassasiyet başladı kasıklarımda ara ara sancı oldu ama geçti bat a 5 gün var test yapmak için geçmesini beklemeli miyim çok sabırsızım

Adetten 2 hafta önce başlayan karında hafif sancılar ve sol kasığımda minik minik batmalar. Onun dışında hiç bsey yoktu. Adet gecikmesinin 4.günü çift çizgiyi gördüm.
Ne güzel benim de bata 5 gün var adetime 13 gün kala göğsümde hassasiyet başladı normalde adetime 3 4 gün kala agrirdi test yapmak için erken mi biraz daha beklemeli miyim 😔 çok sabırsızım Allah bağışlasın sağlıkla büyütün inşallah ❤️❤️

Yaaa Allah bağışlasın miniğinizi sağlıkla büyütün inşallah benim de adetime iki hafta kala goguslerimde hassasiyet başladı kasıklarımda ara ara sancı oldu ama geçti bat a 5 gün var test yapmak için geçmesini beklemeli miyim çok sabırsızım
Bekle bakalım Allahta hakkında hayırlısını etsin. Pozitif çıkarsa mercimeğe K² teyzoşundan selam var de hemi 😁

Ne güzel benim de bata 5 gün var adetime 13 gün kala göğsümde hassasiyet başladı normalde adetime 3 4 gün kala agrirdi test yapmak için erken mi biraz daha beklemeli miyim 😔 çok sabırsızım Allah bağışlasın sağlıkla büyütün inşallah ❤️❤️
Benim fikrim üzülmemek adına bat günü ya da innnşallah gecikirse gecikince yapın. Ben de 1.5 aylıkken düşük yaptım zaten de. O yüzden nedense tecrübeli hamileler yorum yapsın deyince çekiniyorum biraz 😅

Benim fikrim üzülmemek adına bat günü ya da innnşallah gecikirse gecikince yapın. Ben de 1.5 aylıkken düşük yaptım zaten de. O yüzden nedense tecrübeli hamileler yorum yapsın deyince çekiniyorum biraz 😅
Hayır hayır yanlış anlamayın siz de bir gebelik gecirmissiniz sonuçta bu asla sizin cekiniceginiz bir durum değil tecrübeli diye bir başlık açmadım aksine düşüncelerinizi özgürce yargılanmadan bu platformda söyleyebilirsiniz sende tecrübe sahibisin Allah'ım inşallah gönlüne göre bir çocuk daha nasip eder size ❤️❤️❤️❤️❤️🧿👼

Bekle bakalım Allahta hakkında hayırlısını etsin. Pozitif çıkarsa mercimeğe K² teyzoşundan selam var de hemi 😁
Canimm merhaba
IMG_20210221_124159.jpg
bata 3 gün var gebelik var mıdır sence hayal meyal çizgi görünüyor sanki erkennmi yapmışım kaset testi ??

X