Her ay en az bir altın

Herkese merhaba sevgili birikim yoldaslarim. Uzunca bir sure burada guzel bir surec gecirdik. Ben eksisini artisini dusunup site uyeligimi iptal etmeye karar verdim. Cok fazla zaman harciyorum ve de malesef hem bazen gereksiz uzulup hem de gereksiz yere bazen baskalarini uzuyorum. Hem kendimi korumak hem de baskalarini gereksiz yere uzmeye hakkim olmadigini dusunerek bu karari verdim. Bu da belki gereksiz bir aciklama oldu ama nasilsa bu sitedeki son gereksiz davranisim:) bir eksik bir fazla fark etmez gibi:):) Birazdan bu planimi hayata gecirecegim. Bunca zamandir burada bir yoldaslik yaptigimiz icin sizlere veda etmenin uygun olacagini dusundum. Hepinize tesekkur editorum ayrica. Hepinize bol bereketli gunler aylar yillar diliyorum. Hoscakalin.

Herkese merhaba sevgili birikim yoldaslarim. Uzunca bir sure burada guzel bir surec gecirdik. Ben eksisini artisini dusunup site uyeligimi iptal etmeye karar verdim. Cok fazla zaman harciyorum ve de malesef hem bazen gereksiz uzulup hem de gereksiz yere bazen baskalarini uzuyorum. Hem kendimi korumak hem de baskalarini gereksiz yere uzmeye hakkim olmadigini dusunerek bu karari verdim. Bu da belki gereksiz bir aciklama oldu ama nasilsa bu sitedeki son gereksiz davranisim:) bir eksik bir fazla fark etmez gibi:):) Birazdan bu planimi hayata gecirecegim. Bunca zamandir burada bir yoldaslik yaptigimiz icin sizlere veda etmenin uygun olacagini dusundum. Hepinize tesekkur editorum ayrica. Hepinize bol bereketli gunler aylar yillar diliyorum. Hoscakalin.
Ne kadar ince düşüncelisin canımm ❣️🙏🏻 kararına saygı duyuyorum ben de bol bereketli günler aylar dilerim 💫🙏🏻

Selamlar:KK37:

Bugün okuldan sonra kuyumcuya koştum:)
2. bileziğimi aldım.15.39 gram 34.900lira.
Kristialia Kristialia canım ekler misin.

Eklentiler

• 1000026363.jpg
    1000026363.jpg
    81,5 KB · Görüntüleme: 68
Bilezik alanlara kocaman maşallah diliyorum herkese hayırlı birikimler. Bende maaşı gecikmeli alanlardanim.birde ikili parça halinde şimdi yatan maaşla kredilerimi ödedim.hafta içi yaklaşık 20-22 si gibi de becerebilirsem bir gram da ben alacağım alınca yazarım inşallah

Sevgili arkadaşlar
Grubumuzun öncüsü Burhanımız ❤️‍🔥 birikimimize vesile oldu başa yazmak istedim.

Her ay Altın, Euro, Dolar, Döviz, TL hiç farketmez ne bulursak kenara atıyoruz. Kazançlarınız bol olsun. 🧿🧿🧿😁

Grubumuzun amacı ; “ İyi gün parası “

Kötü gün parası olumsuzu çekiyor. Çekim yasasında olumlu cümleler kurmak her zaman kazandırır..

NOT:Her ay bildirim yapılmalıdır. 🧿

ÜYE
ADI
EYLÜLEKİMKASIMARALIKOCAKŞUBATMARTNİSAN
Kısmetli Burhan🧿1 çeyrek1 çeyrek1 çeyrek2 Çeyrek
Y Yenidenbashlasin 2 gram altın

2gram altın ve
50 Dolar
50 Dolar 1Çeyrek2 gram altın
1 Çeyrek
100 dolar
700 altın sertifikası
56 altins1 hissesi
50 dolar
1 gram 1 çeyrek 44 altın s1 hisse 100 dolar
3 gr altın 50 dolar
1 çeyrek altın 50 dolar
120 altıns1 hissesi 1çeyrek altın 50 dolar
@Rprnn2 çeyrek3 çeyrek altın
Amarylliss Amarylliss 15.27 gram altın3 Çeyrek5 gram altın9 gram altın12 gram altın2 gram altın
15.39 gr bilezik
gulayb gulayb 3 gram altın28 adet Altıns1 hissesi3 gram altın20 altıns1
Kristialia Kristialia 100 Euro230 Euro275 Euro
50 Kanada doları
500 Euro460 euro8 çeyrek altın10 gram altın
L lilyummm 1çeyrek 1gram Altın2 gram
1.20 gram
1 gram altın1000 dolar1 gram 1 Çeyrek2 çeyrek altın
@Cemoos1 Gram Altın
1Çeyrek
1 Çeyrek2 Çeyrek 1 gram altın
@ailurophile5 Gram Altın50 gram Altın10 gram altın300 kanada doları 200 euro
@KIZLARIMCANLARIM10 Gram bilezik5 Gram Altın
50 euro
10 gram bilezik
50 euro
10 gram bilezik
300 euro
100 dolar
10 gram bilezik 50 Euro
@yenGEnC5 gram Altın
730Euro
100 Dolar
10 Gr Altın
300 Euro
400Dolar
330 euro200 euro150 Euro 5gram altın
@darkideas50Dolar
50Sterlin
50Euro
2 gram Altın
150 Gr Gümüş
5 Gr Altın
200 gr Gümüş
@XXVeronicaXX300 Euro250 Euro
@Nane limon kabugu1 Gr altın1 Çeyrek
S sifirdanhayatcokmuzor 1 çeyrek1çeyrek1 çeyrek
1250 tl
3çeyrek
50 euro
2 çeyrek 1 gram altın
@sehribann161 gram Altın
@Sulukuleli1 Çeyrek
1Gram Altın
1 çeyrek 1 gram
ozrengin ozrengin 6 gram Altın1 gram Altın13 gram Altın5 gram Altın115 gram altın7 gram altın1.5 gram altın
Redpanda11 Redpanda11 1Çeyrek 1Gram Altın1 çeyrek , 0,5 gram altın5 çeyrek
1 gram altın
1 yarım altın7gram altın3,5 gram altın5 gram altın
yiitee yiitee 4 gram Altın170 Euro1 gram altın
50 euro
1 gram altın 50euro10 gram bilezik10 gram altın
@Gudugudu7.09 gram altın
1.5 dolar
@penceremden11 gram bilezik3 gram altın
askoyum askoyum 8 gram altın15gram altın1 gram altın
@mathildays50 gram altın
Öncelikle muazzam çalışmanızı ve motivasyon grubunuzu kutlarım❤️🙏İnşallah bereketlenerek artar. Ben sadece bu işi meslek edinen biri olarak (Agesa Hayat Emeklilik birikim güvence danışmanı) şu tavsiyeyi de naçizane vermek isterim. Bireysel emeklilik sisteminde Altın fonu fiziksel altına göre %10 daha fazla getiri sağlıyor ve alım satım arsındaki makas çok düşük ayrıca güvenlik sorunu yok. Yine dövizin karşılığı Eurobond un dolara karşı %40 gibi ezici bir getiri üstünlüğü var. Dolardaki alım satım makası ve özellikle enflasyonunu düşünürsek dolar zaten şu anda sıkıntılı bir koruma aracı asla yatırım aracı değil. Ve tüm bunların dışında Apple Tesla Microsoft THY Sabancı gibi şirketin hisselerini alabileceğiniz yüksek getirili fonları bir de üstüne %30 devlet desteğiyle sahip olabilirsiniz. Böylelikle tek bir sistem ğzerinden dağılmadan size ait akıllı bir kumbara oluşturabilirsiniz. Bilgi almak isterseniz severek size bu sistemi anlatabilirim. Besle ilgilenmiyorsanız bile dolara ayıracağınız bütçeyi lütfen altına çevirin.

X