Her ay en az bir altın

Ya o kadar sinir oldum ki, bugün yanyana iki kuyumcuya gittim gram altın fiyatı sordum. İlki daha ucuzdu 2075 dedi. Tekrar girdim,adam paramı sayıyor. Bir ses duydu içerden "fiyat güncellendi" diye, bana diyor ki "5 gram altın kalmadı" diyorum "burada tekler var, onlardan verin 5 tane" onu da vermedi. O kadar sinir oldum ki diğerine girdim, o da on lira fazla söyledi. Dedim bir dakikada on lira mi arttı yani? Ben böyle konuşurken "siz konuşun 3 lira daha arttı şimdi" dedi.
O kadar sinir oldum ki almadım, çıktım .
Bir gram altın durduk yere 13 lira artar mı birkaç dakika içinde. Vallahi gıcık oldum. En başta 2085 hatta 2100 deselerdi zaten verirdim. Ama bu şekilde olunca kendimi salak gibi hissettim.
Almadan döndüm. O ilk yerin Google yorumlarına da bir yıldız verip durumu anlatan bir yorum yazdım :KK43:
Hep aynı yerden alacaksın çok kötü bir davranış sergilemişler

abime bileziklerimi borç vermiştik onlar geldi. kibrit çöpü ve ajda karışıktı hepsini ajda yaptırdım. 50 gr altınım var 🙈 evlenirken takılanları 5 yıl önce 25 bine bozdurduğumuz için her gün üzülüyorum ama napalım…
Ekleyeyim mi listeye şubat ayı girişi olarak 50 gr 🥰

Kızlar doğum oldu bakamadım listeye ekledim hepinizi
Elime para geçti tam altın alıcam yarın inşallah 🙏🏻🥹 alınca kendime de eklerim bu ay döviz alamam artık
Geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsün kristialia 🙏
Sağlıkla büyüsün🥰
Ben Ocak ayında bişey alamadım subat da boş geçecek gibi.
Listede durayım en azından olur mu en geç Mart'ta borcum bitiyor dönerim geri 🤗

Kızlar doğum oldu bakamadım listeye ekledim hepinizi
Elime para geçti tam altın alıcam yarın inşallah 🙏🏻🥹 alınca kendime de eklerim bu ay döviz alamam artık
Allah anali babali buyutsun bebisinizin omru bolluk bereketle gecsin. Geldi ayın 15i cok sukur bu ay da birikim koyabildim. Bu ay 3425tlden 2 ceyrek, 2080 tlden bir gram altın aldım. Herkese bereketli gunler diliyorum.

X