Her göz göze geldiği erkeği kendisine aşık sanan o kız ?

Bunlar benim konu sahibi hakkındaki kşisel görüşlerimdir ve kendisinin içten pazarlıklı ve sinsi tavırlar içinde olduğunu ve slut shaming yaptığını ve kendisini bu yolla değerli hissetmeye çalıştığını düşünüyorum. Bu da benim şahsi görüşümdür. Bu kadar. Daha da beni alıntılamayın. Bu konudaki son yorumum buydu.
Düşünce özgürlüğüne bende inanıyorum ama size katılmıyorum. Kimse kimseyi aşağılamıyor farkındaysanız eleştiri ile aşağılamayo ayırt edemiyorsunuz. İçten pazarlıklı? Kime göre neye göre ne biçim bi itham bu ? Lütfen bazı kavramları ayırt edin sonra insanlara bulaşın

Ayyy benim bir arkadaşım vardı üniversitedeyken, o da buna benzerdi. Nereye gitsek yok şu çocuk bana bakıyor, yok bu beni kesiyor, falanca sürekli dikizledi bilmem ne. Kızı severdim ama bu muhabbetlerini asla çekemezdim, katlanamıyordum öyle saçmaydı ki. Hep de nedense benim arkamda kalırdı bu sürekli onu izleyen tipler. Mesela avmde yemek yiyoruz, buna bakan çocuğa benim arkam dönük falan. Arkandaki çocuk süreli bakıp durdu öff pöfff yapardı ahahha bana çok kompleksli geliyor bu tarz söylemler. Benim de arkam dönük ya hani, göremezdim bakanları :) İnsan insana bakabilir, beğenerek bakması da anormal değil ama bunun dillendirilmesi ve sürekli olması rahatsız edici.
çok haklısınız da bende rahatsız olup abarttım mı diye merak ettiğimden konu açıyorum ahlah bekçisi,içten pazarlıkçı ilan ediliyorum 😅 Şaka gibi

Bel altı yorum derken, gösterir misiniz nerde ? Siz de kendinizi herhalde konu sahibiyle içselleştirdiniz ki avukatı gibi yorumlarımı alıntılayıp duruyorsunuz ? Hayırdır yoksa sizin de arkadaşlarınız hep bu üyenin arkadaşı gibi aptal ve düşük ahlaklılar mı yoksa ? Hepsi evli, sevgilisi olan erkeklere bakıyorlar dimi? Gözleri hep dışarıda, hep aşk meşk konuları, ne kadar ahlaksızca dimi???. Kızla kimsenin ilgilenmediğini düşünüp, aşağılayarak forum köşelerinde egosunu tatmin ediyor konu sahibi.

Siz de avukatlık yapıyorsunuz.
Ama ben sizin konularınızı aratıp oradan bir şeyler çıkarmaya çalışmayacağım işsiz gibi tabi ki. üyelerin konularını kurcalayıp, alakasız şekilde olayı benim üzerimden kişiselleştirmeye çalışıyosunuz. İnsanların şahsi fikirlerine saygı duymayı öğrenin.

Burası sizin yankı odanız değil. Canınız neyi duymak istiyorsa, kimi aşağılamak istiyorsa yazıp cevap almayı beklemekten vazgeçin , burada hepimiz farklı yorumları bakış açılarını göze alarak konu açıyoruz.Farklı fikirlere tahammülünüz yoksa da yorumları okumamalısınız.

Ayrıca benim konum da bana özgüdür konunun üzerinden aylar geçmişken, neler olduğunu bilmiyorken yorum yapıp komik duruma düşürmeyin bence kendinizi.. Ama yine de benim eski konum üzerimden yaptığınız ithamlara cevap vermiycem. Çünkü düşünce özgürlüğüne inanıyorum. Şimdi oturup konu sahibinin verdiği donelerle başka hemcinslerinizi forumda aşağılamaya ve kendisinin ne kadar harika olduğunu birbirinize söyleyip tatmin olmaya devam devam edebilirsiniz.

Bunlar benim konu sahibi hakkındaki kşisel görüşlerimdir ve kendisinin içten pazarlıklı ve sinsi tavırlar içinde olduğunu ve slut shaming yaptığını ve kendisini bu yolla değerli hissetmeye çalıştığını düşünüyorum. Bu da benim şahsi görüşümdür. Bu kadar. Daha da beni alıntılamayın. Bu konudaki son yorumum buydu.
Bence siz arkadaşınızla kendinizi içselleştirdiniz gelen yorumları da üzerinize alınıp tüm kini,nefreti bana kustunuz ama gülüyorum:)

Merhaba hanımlar kafama bir şey takıldı onu danışmak istiyorum.
Bir arkadaşım var okuldayken ona her bakan erkeği,göz göze geldiklerini falan bana söylüyor.Ve söylerken sanki o erkekler ona aşıkmış gibi davranıyor. Sonrasında aynı anda bir kaç kişiden hoşlanıyor bayağı bağlılık derecesinde. Sanırım en son 2 kişiye bağlılık derecesinde bakıyordu. İkisini ne zaman görse kendini göstermeye çalışıyor. Geçen gün bir alt katta gördü birini dur ben gidip geliyorum dedi gitti.Sırf göz göze gelmek için. E hoşlanıyorsan istek at diyorum atmıyor . Bana istek attırmaya çalışıyor. Güya benden bakacakmış profiline. Bir tanesinin sevgilisi olmuş gördü bunu. Ağladı gözleri doldu. Anlam veremedim.
Bugün de bana gelmiş diyor ki “ kanka bana bugün biri istek attı” Bende en sonunda sinirlendim.Olabilir dedim. Arkadaş olarak atmıştır dedim. Her istek atan sana aşıkmış gibi ima ediyorsun dedim. Bozuldu.
Haksız mıyım?

Her istek atanı her ona bakanı her göz göze geldiği erkeği ona aşıkmış gibi ima ediyor. Gerçekten hoşlandıkları içinde git istek at diyorum hiç bir şey yapmıyor sonra onlar sevgili yapınca oturuyor depresyona giriyor. Şaka mı bu yani artık çok sıkıldım bu konulardan.
Siz olsanız bu durumda nasıl bir durum takınırdınız?
Yanından yavaşca uzaklaşır en az şekilde görüşüp hayatımda pek bir yerlere koymazdim.
Yarin bir gün sevgilin olursa çocuk ona dostça davranır ve gözlerine bakarsaaaaa🙄😅

Bel altı yorum derken, gösterir misiniz nerde ? Siz de kendinizi herhalde konu sahibiyle içselleştirdiniz ki avukatı gibi yorumlarımı alıntılayıp duruyorsunuz ? Hayırdır yoksa sizin de arkadaşlarınız hep bu üyenin arkadaşı gibi aptal ve düşük ahlaklılar mı yoksa ? Hepsi evli, sevgilisi olan erkeklere bakıyorlar dimi? Gözleri hep dışarıda, hep aşk meşk konuları, ne kadar ahlaksızca dimi???. Kızla kimsenin ilgilenmediğini düşünüp, aşağılayarak forum köşelerinde egosunu tatmin ediyor konu sahibi.

Siz de avukatlık yapıyorsunuz.
Ama ben sizin konularınızı aratıp oradan bir şeyler çıkarmaya çalışmayacağım işsiz gibi tabi ki. üyelerin konularını kurcalayıp, alakasız şekilde olayı benim üzerimden kişiselleştirmeye çalışıyosunuz. İnsanların şahsi fikirlerine saygı duymayı öğrenin.

Burası sizin yankı odanız değil. Canınız neyi duymak istiyorsa, kimi aşağılamak istiyorsa yazıp cevap almayı beklemekten vazgeçin , burada hepimiz farklı yorumları bakış açılarını göze alarak konu açıyoruz.Farklı fikirlere tahammülünüz yoksa da yorumları okumamalısınız.

Ayrıca benim konum da bana özgüdür konunun üzerinden aylar geçmişken, neler olduğunu bilmiyorken yorum yapıp komik duruma düşürmeyin bence kendinizi.. Ama yine de benim eski konum üzerimden yaptığınız ithamlara cevap vermiycem. Çünkü düşünce özgürlüğüne inanıyorum. Şimdi oturup konu sahibinin verdiği donelerle başka hemcinslerinizi forumda aşağılamaya ve kendisinin ne kadar harika olduğunu birbirinize söyleyip tatmin olmaya devam devam edebilirsiniz.

Yoo hiç alakasız değil bahsettiğim konunuz. Siz de size zerre ilgi göstermeyen erkeğin size ilgi duyduğu konusunda milyon kişi hayır ilgisi yok demesine rağmen var diye diretmiştiniz.

Ayrıca aşağılayan sizsiniz. Sinsi, İçten pazarlıklı, pick me girl bilmem ne neler söylemişsiniz. Ne kadar çirkin şeyler biraz ağzınızı toplayın. Bu kadar yükselmek için üstüne alınmak gerek. O arkadaşın sorunlu hareketlerinde kendinizi görmüşsünüz belli ki.

Bu arada evet ben de konu sahibiyle empati yaptım çünkü bahsettiği arkadaş türünde arkadaşım oldu şu an görüşmüyorum. Zaten konuya bir sürü kişi benim de böyle arkadaşım oldu yazmış. Sizin aksinize bundan gocunmuyorum 😁

Yoo hiç alakasız değil bahsettiğim konunuz. Siz de size zerre ilgi göstermeyen erkeğin size ilgi duyduğu konusunda milyon kişi hayır ilgisi yok demesine rağmen var diye diretmiştiniz.

Ayrıca aşağılayan sizsiniz. Sinsi, İçten pazarlıklı, pick me girl bilmem ne neler söylemişsiniz. Ne kadar çirkin şeyler biraz ağzınızı toplayın. Bu kadar yükselmek için üstüne alınmak gerek. O arkadaşın sorunlu hareketlerinde kendinizi görmüşsünüz belli ki.

Bu arada evet ben de konu sahibiyle empati yaptım çünkü bahsettiği arkadaş türünde arkadaşım oldu şu an görüşmüyorum. Zaten konuya bir sürü kişi benim de böyle arkadaşım oldu yazmış. Sizin aksinize bundan gocunmuyorum 😁
içimden geçen her cümleye değinmişsiniz ☺️

çok haklısınız da bende rahatsız olup abarttım mı diye merak ettiğimden konu açıyorum ahlah bekçisi,içten pazarlıkçı ilan ediliyorum 😅 Şaka gibi
ya onlarla alakası yok da ne bileyim, hoş gelmeyen davranışlara da kimse katlanmak zorunda değil. benim arkadaş bu kadar abartı seviyesinde değildi, genel anlamda kızı sevdiğim için bu yönünü ciddiye almazdım. kompleksi vardı çünkü bence. sürekli bi takdir ihtiyacı hissederdi. mesela sohbet sırasında bir arkadaşından bahsedip arkadaşının ona "güzel hatunsun" falan dediğini vurgulardı :KK70: böyle konularda ucu bana dokunmadığı sürece karşımdakini bozmak pek bana göre olmadığı için genelde gülüp geçiyorum ben. gerçekten gülüyordum böyle söylediği zaman. öyle bıyık altından veya imalı biçimde değil, gerçekten normal biçimde gülerdim.

O yaşlar için normal bence. 25 yaşından önce beyin gelişimi bile daha tamamlanmamış oluyor. 40 yaşında kadın olsa haklısınız. Ağır şekilde yargılanmasına karşı çıktım sadece, arkadaşlık etmemekte tamamen özgür😂

14-15 yaşlarimda flortlerim olmaya başlamişti, platonik his bile beslemedim kimseye ki bu bile daha normal.
O yaşlardaki arkadaşlarim da gayet normal flortler ediyorlardi. Boyle goz goze geldigine herkes bana asik diye ortalarda dolananlar vardi tek tük ama herkese bikkinlik geliyordu onlari dinlerken o yaşta bile.
Yaşla alakasi yok yani bu durumun.

14-15 yaşlarimda flortlerim olmaya başlamişti, platonik his bile beslemedim kimseye ki bu bile daha normal.
O yaşlardaki arkadaşlarim da gayet normal flortler ediyorlardi. Boyle goz goze geldigine herkes bana asik diye ortalarda dolananlar vardi tek tük ama herkese bikkinlik geliyordu onlari dinlerken o yaşta bile.
Yaşla alakasi yok yani bu durumun.
aynen yaşla alakası yok ama hanımefendi üzerine alındı konuya gelen yorumları o yüzden bu kadar fevri 🤣

Var böyle tipler herkes onlara aşık.
Aşkı bırak adamlar hoşlanmıyor bile.
Hoşlanan adam sosyal medyadadan kendi istek atar sohbet açmaya çalışır.
20 li yaşlarımda sokakta gezerken yanımdan geçen bütün erkekler bakardı şimdi 30 larımdayım yine süslenip çıkınca bakıyorlar.
Bu bana aşık olduklarını göstermez.
Güzel bir kadınsan zaten buna alışkın oluyorsun.

X