Bebek Beslenmesi her gün banyo...

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

aysenfb

Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2012
51
0
arkadaşlar merhaba,

oğlum 3,5 aylık ve ben nerdeyse doğduğundan beri istisnalar hariç bebeğimi hergün yıkıyorum. öyle hergün sabunla şampuanla değil ama. 3 günde bir sabunluyorum diğer günler sadece ılık suyla duş gibi. çok rahatlıyor, mışıl mışıl uyuyor, gazını güzel çıkartıyor. ayrıca çokta seviyor suyu. bugün bir arkadaşım hergün yıkama zayıflar dedi. yağlar erirmiş. bana pek mantıklı gelmedi ama.. bende bebekler suyla daha güzel büyür diye okumuştum. bu konuda fikriniz var mı?

Son düzenleme:
ne alakaymış zayıflamasıyla. ama ben hasta olur dıye korkumdan sıksık yıkamadım.yanı oyle hergun yıkamadım.yenıdoğanlar cabuk üşütur dıkkat etmek gerekır

misss süt kokulum,bende yıkarım olsa :KK43::KK43: hergün öper koklarım :KK14::KK14::KK14:

arkadaşlar merhaba,

oğlum 3,5 aylık ve ben nerdeyse doğduğundan beri istisnalar hariç bebeğimi hergün yıkıyorum. öyle hergün sabunla şampuanla değil ama. 3 günde bir sabunluyorum diğer günler sadece ılık suyla duş gibi. çok rahatlıyor, mışıl mışıl uyuyor, gazını güzel çıkartıyor. ayrıca çokta seviyor suyu. bugün bir arkadaşım hergün yıkama zayıflar dedi. yağlar erirmiş. bana pek mantıklı gelmedi ama.. bende bebekler suyla daha güzel büyür diye okumuştum. bu konuda fikriniz var mı?

Annem hep çocuk yıkandıkça ve uyudukça büyür der.. :KK23:

Alakası yok.
Onu diyen arkadaşınız biraz cahilmiş kusura bakmayın.
Yıkandıkça stresi, ağrısı gider bebeğinizin. Rahatlar ve daha uzun kaliteli uyur. Daha uzun uyudukça da gelişir. Ben de oğlumu her gün neredeyse gün aşırı yıkadım doğduğundan beri. Maaşallah hiç de zayıf değil.

arkadaşlar merhaba,

Bende rahat uyuması için özellikle akşamları yıkıyorum. Çok rahatlıyor. Mışıl mışıl uyuyor.
Zayıflaması gibi bir durum olabilirmi allah aşkına. Çok rahatlıyor kuzular.

Sevgiler...

misss süt kokulum,bende yıkarım olsa :KK43::KK43: hergün öper koklarım :KK14::KK14::KK14:
canım benm yaaa allah hayırlısını versin inşallah bende bir kaç ay önce senin gibiydim zor ewet ama herşein allah tarafından bi sınavı var mtlaka olucak sadce zamanını bilmiorum ama allah büyüktür allahu ekber

canım benm yaaa allah hayırlısını versin inşallah bende bir kaç ay önce senin gibiydim zor ewet ama herşein allah tarafından bi sınavı var mtlaka olucak sadce zamanını bilmiorum ama allah büyüktür allahu ekber

hamile misin cnm sen :44::KK31:

ewet canmbenmde 2senesonra oldu bide kis ameliyatı oldum ... neler yaptım neler olmadı en sonunda hacetnamazıkıldım o ay hamile kaldım kendiliğimden

gözünüz aydın cnm sağsalim al kucağına bebişini :KK16:
HACET NAMAZINI NE ZAMANLARDA NASIL KILDINIZ CNM .. :KK31:

gözünüz aydın cnm sağsalim al kucağına bebişini :KK16:
HACET NAMAZINI NE ZAMANLARDA NASIL KILDINIZ CNM .. :KK31:
farketmez canm ama perşembeyi cumaya bağlayan gece olursa daha hoş olur ama gerçekten o an allaha ruhunu teslim edercesine yapıcaksın o samimiyle içtenlikle .ben uykuda doktorumu görmüştüm :):):)http://www.hacetnamazi.com/

Hiç alakası yok.yıka bebişini canım .sadece dikkat et üşütme

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X