Her haksız durumda kendini haklı çıkaran nankörler..

Sorma canım çok rahatım Allah aşkına elini vijdanına koy kim sadakatsiz davranan hesap bilmeyen en ufak bi durumda kendini haklı gören böyle nankör bencil bi adamın yanında rahat olabilir ki...boşanmayı düşünmedimmi sanıyorsun adama ne zaman konuyu açsam yine haksız olan benim boynuna taşma geçir benim ne istiyorsun daha benden sana yaranamadım diyor aikwme konuyu açsam kocamın açığını vermediğim için şımaran benmişim anne hastalığını kullanıyor beni öldüreceksin diyor banane o adamdan da evlilikten de beni annem ve ailem bağlıyor kocanın açığını ver diyeceksiniz bana göre yanlış eşler birbirinin ayıbını örtmeli....kkimseyi takmasam kendi bildiğimi yapsam yaşam tarzıma yanlış kolaymı bunları yaşamak hangi kadın istemezki eşinin sadık olmasını değer vermesini bencil olan ben değilim çıkarım fln da yol herkesin bazı zaafları var benim zaafımda annem yoksa çoktan adam yerine koymazdım onu
Hanımefendi örttüğünüz ayıp adamın başka kadınlarla lüks ortamlarda para yiyip sosyal medyada canlı yayın yapması.. :skandal:

Ölmez merak etmeyin. Yavrusunun böyle bir adamla neler yaşadığını duymaya tahammülü yok daha. Siz de kendinizi kurbanlık gibi feda ediyorsunuz. Bugün o saydığınız fedakarlıklarınızla susturduğunuz karakter yoksunu adam var ya, yarın size "yapmasaydın" diyecek.
Ya bu evcilik oyununu ye iç gez tarzı sürdüreceksiniz ya da kimseye aldırmadan koyacaksınız kapı önüne.
Alnınızda köle mi yazıyor? Ya da aileniz sizi kan yerine mi verdi de ayrılamıyorsunuz?
Aynen öyle yapmasaydın diyor..çok haklısın ama herkesin zaafı var benimde zaafım annem zaten boşanmamda bu pislikten o yokmuş gibi davranıyorum ama sorunum şu bi insan nasıl bu kadar nankör ve halsızken yüzsüz yüzsüz kendini haklı çıkartır sokakta etrafımızda ailenizde herkes onu adam gibi adam olarak görüyor bumu adamlık tahammül ediyorsam annem için çekiyorsam suçlu benmiyim

İşte eşiniz siz ihaneti affedince işi pişkinliğe vurmuş sizi şamar oğlanı gibi kullanıyor adam stres atıyor üzerinizden. Gitmediğiniz ayrılmadığınız için size öfkeli bile olabilir,saygı duymadığı için hırsını çıkarıyor.
Evet haklıda olabilirsiniz ama bi insan sevip aşık olup aylarca evliliğe ikna ettiği kişiye karşı böyle bencil adalatsiz olabilir mi hiçmi Allah korkusu olmaz

Aynen öyle yapmasaydın diyor..çok haklısın ama herkesin zaafı var benimde zaafım annem zaten boşanmamda bu pislikten o yokmuş gibi davranıyorum ama sorunum şu bi insan nasıl bu kadar nankör ve halsızken yüzsüz yüzsüz kendini haklı çıkartır sokakta etrafımızda ailenizde herkes onu adam gibi adam olarak görüyor bumu adamlık tahammül ediyorsam annem için çekiyorsam suçlu benmiyim
Adam karaktersiz, nereye kadar saklayacak. Çok gördük böylelerini foyaları bir bir çıktı.
Madem boşanmıyorsunuz o halde hiç şikayet etmeyin annenize. Çekin acınızı sineye oturun, ne diyelim.
İnşallah bir gün başkaları için perişan ettiğiniz hayatınıza üzülmezsiniz.

Evet sizsiniz.

Annenize eşinizin yaptıklarını anlatsaydinız, illa evli kal mi diyecekti? Böyle bir anne mi anneniz? Eğer evli kal diyecek kadar sizi düşünmüyorsa bu kadar saçmalığa güya onun için göz yummaniza zaten gerek yok. Gerçek bir anne zaten o adamla aynı evde durmanızı bile istemez.

Annem için diyip kendinizi kandırmayın lütfen. Dışarıdan komik duruyor.

Kendi hayatınızı dram haline getirmişsiniz. Her boşananın ailesi üzülüyor ama kimseninki ölmüyor merak etmeyin. Ne demek devlet memuru aileniz boşanma dedi diye beraber olmak ? Eğer çaresiz ıssız güçsüz ailesiz köyde yaşayan biri olsanız tamam dicem ama maddi durumunuzda iyiymiş. Kusura bakmayın kendinize saygınız yok.
Aldatıldığımi yakaladım ve hemen boşandım. Kendime saygım var. Ayrıca başka kadınlarla orada burada gezen bir pisligin çamaşırını mi yikayacagim ? Yok artik ! Sonunda siz suçlu olursunuz tabi. Parayı bulsun yine sizi aldatacak. Sizi sevmiyor ve bence sizde onu sevmiyorsunuz. Sevseniz asla sessiz kalamazdınız aldatmaya.
Özür dilerim ama böyle aldatmayı falan gururuna sindirip bir de fondotenli gömleklerini aglayarak yıkayan kadınları gördükçe kendimle ve durusumla gurur duyuyorum. Kim üzülürse üzülürsün benim onurum herkesten daha önemlidir. Ayaklar altına alamam. Alınırsa sonuç bu olur.
Haklısın ama bu anne olayı elimi kolumu dilimi bağlıyor bende hazmedemiyorum ne zaman konuyu açsam sen bizi öldürecekmisin oluyor

Ben yazdığım konuda ekonomik durumumdan bahsetmedim ona muhtaç olduğum gebe olduğum için kabullendim demedim tekrar okuyun lütfen tam tersi benim maddi durumum ondan daha iyi en azından çalıştığım dönemden yaptığım yatırımlar var oda biliyor bunu konu maddiyat değil çok ince detaylar var anlamamılsınız lütfen tekrar okuyun adamı boşamama sebebim ailem ve onun her türlü durumda kendi haklı çıkartması
Neden size muhtaç olması için beddua ediyorsunuz ki? Çok mu meraklısınız bu adama ömür boyu bakmaya?
İnşallah beni boşar diye beddua etseniz daha doğru olurdu eğer ayrılmak isteseydiniz.
Sizin ayrılmaya niyetiniz yokmuş bahaneniz aileniz olmuş. Çocuk olsaydı çocuk olacaktı.
Ne olduysa sebebi sizsiniz. Katlanmaya mecbur değilken katlandınız.
Kocanızın söyleyemediğini ben söyleyeyim; YAPMASAYDIN!..

Konu beni aldatması değilki canım artık onu kabullendik çektik sineğe konu bu adamın beni suçlaması yüzsüzlüğü adam yedi içti gezdi sadakatsiz davrandı battı işi gücü parası bitti sanki benimle yemiş içmiş gibi senin yüzünden battım demesi ben hayır duası etmemişim onun gezmesinden arkadaşlarından sürekli şikayetçi olmuşum fln fln benim zaten bu kocayı savunacak şirin gösterecek bi niyerim yok şeytanın iki ayaklısı nankör
Adama bu yüzsüzlüğü veren sizsiniz.
Adam sizi boynuzlarken sizin derdiniz kombi az yansın olmuş.
Böyle bir kadına hiç kimse saygı duymaz.

Sorma canım çok rahatım Allah aşkına elini vijdanına koy kim sadakatsiz davranan hesap bilmeyen en ufak bi durumda kendini haklı gören böyle nankör bencil bi adamın yanında rahat olabilir ki...boşanmayı düşünmedimmi sanıyorsun adama ne zaman konuyu açsam yine haksız olan benim boynuna taşma geçir benim ne istiyorsun daha benden sana yaranamadım diyor aikwme konuyu açsam kocamın açığını vermediğim için şımaran benmişim anne hastalığını kullanıyor beni öldüreceksin diyor banane o adamdan da evlilikten de beni annem ve ailem bağlıyor kocanın açığını ver diyeceksiniz bana göre yanlış eşler birbirinin ayıbını örtmeli....kkimseyi takmasam kendi bildiğimi yapsam yaşam tarzıma yanlış kolaymı bunları yaşamak hangi kadın istemezki eşinin sadık olmasını değer vermesini bencil olan ben değilim çıkarım fln da yol herkesin bazı zaafları var benim zaafımda annem yoksa çoktan adam yerine koymazdım onu
Eşler birbirinin ayıbını örtmeli mi?
Hahahahaha.
Ailen aldatıldığını duyar da boşan derler diye gizlediğinden eminim.

Son düzenleme:
Bahane bulmayin ya bosanmak isteyen bosanir herseyi bilip katlanmak buna midemi dayanir yok annem hasta bilmem ne oturun cekin ozaman bunlari ayrica biz ne diyelim bosanmaya niyetin yok kimse sana burda haklisin cek bu cileyi kardesim demiycek bosuna bekleme

Senin zaafın annen falan değil kocan.
Asla ayrılmak gibi bir düşüncen yok.
Aksine kocan seni boşar diye korkudan ölen sensin.

Ahhh ahhhh keşke ailem bilse onun yaptıklarını burda sadece sizinle paylaştım onun yaptıklarını konuda da bahsettim annem hastalığını kullanıyor ne zaman olumsuz bi şey söykesem hemen çarpıntısı oluyor hemen sen beni öldüreceksin oluyor

O zaman yatsın ölsün. Kusura bakmayın ama böyle zayıf olup ama aslında zayıf olmayan çocuklarını harcayan insanları Allah bildiği gibi yapsın. Zaten böyle ebeveynler böyle sağlıksız evliliklerin zeminini hazırlıyor. Size biraz öz sevgi ve öz saygı aşılasalar hiç evli kalmazdiniz. Alışmışsiniz hastalıklı insanların sevgisini tutmaya calismaya taa baba evinden, bu evliliği tutunmaya çalışmaniz hiç de garip degil. Acil psikolojik destek alin yoksa size kurtuluş yok

Yahu derdi aldatılmak ya da boşanmak değil, kocası terkeder diye korkuyor.
Gebe kalabilmek için vitamin vs sipariş vermiş ve kullanıyor. Gebe kalırsa müjde verecekmiş buradaki arkadaşlara.
15 Aralık'taki mesajında yazıyor.

Biz de boş yere gerilip üzülüyoruz.

Sana kocanla mutluluklar canım. Umarım gayrı meşru çocuğu falan çocuğu çıkmaz ortaya.

Eline çok güzel kanıt geçmiş sen kullanamamışsın.. anlat bi bakalım annene şu sebepten boşanmak istiyorum diye destek olacak mı olmayacak mı.. anlatmadigin sey uzerinden uzulur diyorsun. Üzülecek tabi ama belki destek olacak boşan diye.. ayrıca bu üzeri örtülecek bir ayıp değil aksine söylenmesi gereken büyük bir olay.. sen fedakarlık adı altında adamın yanlışına susarsan o da böyle kötü davranır tabi.. sen kendine değer vermezsen kimse vermez..

Umarim konu fake-dir.
Konu sahibi, kusura bakmayin ama ailem yuzunden boşanmiyorum, annemin carpintisi var falan bahane uretmeyin. Annenize bir sey olmaz merak etmeyin. Boşanmak isteyen her turlu boşanir.
Lutfen kendinize saygi duyun ve boşanin.
Bu gun senin yuzunden her seyimi kaybettin diyen yarin nefes aldigin icin bile sizi suclar.
Adamin hakki da var yani, adamdaki bu hakki siz vermissiniz ona.

Gebe kalabilmek için vitamin vs sipariş vermiş ve kullanıyor. Gebe kalırsa müjde verecekmiş buradaki arkadaşlara.

Sana kocanla mutluluklar canım. Umarım gayrı meşru çocuğu falan çocuğu çıkmaz ortaya.
Yok artik. Konu fake-mi? Dalga mi geciyor bizle? Fake olsa şasirmam zaten

Vitamin mi sipariş etmiş? :olamaz:
Anlatılanlar gerçekse psikolojik bir vaka vallahi...
Neyse çocuk rızkıyla gelir hjhjssjs kombiyi yakarlar o zaman rahat rahat

X