Her haksız durumda kendini haklı çıkaran nankörler..

Ailene muhtaç mısın, onlara kabul ettirmek zorunda mısın? Hem hayatından hem kendinden vazgeçmişsin zaten. Boşanmam da diyorsun maalesef yazacak hiçbir tavsiyem yok.

Slmlar..yapılan haksızlıklara tahammülüm kalmadı çekip gitmek istiyorum yeni insanlarla yeni hayat kurmak istiyorum ama hayaller ve hayatlar buna izin vermiyor..Şimdi boşan bırak diyeceksiniz ama öyle kolay değil bazı şeyler ayrılmak boşanmak ta çözüm değil ailemin tek çocuğuyum ailem eşime çok düşkün çok bağlı çünkü onlara göre mükemmel eş neden derseniz devlet memuru güler yüzlü saygılı evine ve eşine bağlı daha ne olsunmuşmuş....neyse konuya geleyim eşim devlet memuru aynı zamanda ek iş yapıyor güzel para kazanıyor lakin paranın kıymetini bilmeyen biri ogün kazandığını o gün harcar hesapsız bi adam sürekli araba değiştirir kılık kıyafet alır maaşı ile ben ve evin geçimi sağlanıyor ben çalışmıyorum dışarda kazandığı parayla da araba değiştir lüks telefon al arkadaşlarla masa kur ye iç bişey dediğim zamanda neyin eksik oluyor benim bi hayatım bi özelim olmasın mı tasma tak bana oluyor son 6 aydır bıraktım peşini maaş harici bişey görmedim 2 yıldır ne evime ne kendime bişey almadım tatile bile gitmedim o arkadaşı ile iş gereği il dışına çıkmıştı hazır gitmişken bi hafta kalalım dedi ok dedim bi kadınla yıl içinde beni aldattı kadınla lüks mekanlarda yedi içti gezdi bildiğim halde sustum sonra kadın bunu aldattı bu bunu hazmedemedi bi gece geldi benim bildiklerimi bilmiyormuşum gibi bana itiraf eddi tabi bildiğimi belli etmedim çok ağladı yalvardı klasik erkek savunması cinsellik yaşamadım kısa sürede görüştüm dedi ama ben zaten biliyordum aylardır o kadınla birlikte olduğunu kadını sosyal medyadan takibe almıştım eşim ne zaman eve geç gelse kadın o gece o lüks mekanlardan canlı yayın ve fotoğraf atıyordu tabi eşim görünmüyordu bunlarda ama ben masanın üzerinde duran çakmak tan telefondan bile Anlıyordum hatta bi gün kadın canlı yayın yaparken kasıtlı eşimi aramıştım masanın üzerinde telefonun çaldığını gördüm kan kustum kızılcık şerbeti dedim ona hiç belli etmedim neden göz göre göre sustun diyeceksiniz bilmiyorum Rabbim bana bi sakinlik verdi oysaki konuşan bağıran kavga eden bunları asla kabulkenemeyecek bi kadındım ama o dönem ne olduysa belki şaşkınlıktan belki kırılmışlıktan sustum onunla kavga etmeyi bile canım istemedi..Allaha sığındım birbirlerinden bulsunlar belalarını bana yaşattığını yaşasın dedim aynısını yaşadı kadın bunu aldattı bana yaptığı sadakatsizliği okadında ona yaptı zaten biliyorum ki onun farkında olduğu için gelip itiraf edip yalvarmaları tövbe etmeleri oldu..konuyu kapattım yine içimde ettim kavgamı küfrümü 1 yıldır bana vakit ayırmadı maddi manevi yanımda olmadı şu 6 aydır işleri kötü ve bu sabah durup dururken senin yüzünden battım işlerim kötüye gitti dedi param pulun kalmadı kuruttun beni dedi çok şaşırdım ben mi yaptım ne yaptım dedim yok işe giderken hayır duası yapmamışım onun içip gezmesine arkadaşlarına karışmışım işin gücün rast gelsin dememişim benim içindeki fitne ve fesatlık onu batırmış....aaaaa Tabi patladım ben artık son damlaydı o itiraf olayında söykeyemediklerimi tek tek söyledim ben evimde senin maaşınla hem kendimi hem evini geçindirirken bu evde arımla namusumla oturup seni beklerken geceleri sen başkasına kocalık yaparken ben sadece namaz kıldım Allaha sığındım senin ıslah olman için dua ettim ne verdiysen onunla yetindim senin yakandaki üzerindeki fondöten izlerini ağlaya ağlaya temizledim bir gün bile yüzüne vurmadım sen lüks arabada lüks mekanlarda o oros....la gülüp eğlenirken ben tasarruf olsun diye kombiyi kapattım dedim sadece gözleri doldu tamam sus sus dedi uyukladı yine sürekli suratıma baktı durdu yeter ağlayıp daha fazla beni ezme dedi....boşan bırak diyenlerde haklı ama adam her konuda kendini haklı çıkartıyor boşanalım deyince suçlu ben oluyorum bana yaranamamışmışşşş ailem başka dert dışarda adammı varmış herkesin kocası sorunluymuş kimi alkolikmiş kimi kumarbazmış kimi huysuzmuş şımaran benmişim ailemi üzmemek için bu adama katlanıyorum çünkü annem kalp hastası en ufak bişeyde çarpıntım oldu yok sen beni öldüreceksin....offff offff Allaha sığındım madem ben bunu boşayamıyorum Rabbim ıslah etsin çok beddua ettim birbirimizden bulun belanızı dedim buldular işin gücün rast gitmesin dedim gitmedi çünkü o işden kazandığıyla beni aldattı yedi içti gezdi Rabbimin adaleti tecelli etti hiç te pişman değilim ettiğim beddualardan halende ediyorum Rabbim beni sana değil seni bana muhtaç etsin inşallah...Adam halen hatalı benim haksızlıklar yaptım de üzdüm yedim içtim gezdim paranın hesabını yapmadım sen de mağdur oldun deniyor haksızken halen beni suçluyor..
Yani gerçekten bu adamı sevseydiniz tepkisiz kalıp susamazdınız. İnsanın içi yana yana biter kül olur böyle bir durumda.Gerçekten nasıl susup izlediniz, tepkisiz kalabildiniz merak ediyorum. Çok çok ağır bu yaşadıkşarınız.Maddi durumunuz, birikiminiz varsa neden katlanıyorsunuz.Neden gerçekten tüm kalbi ile sizin olmayan bir adamda kendinizi kaybediyorsunuz. Zaten "gömleğindeki fondöten izlerini ağlayarak yıkadım" bunu okuyunca içim titredi. Lütfen yapmayın bunu kendinize.Bir kere yapan hep yapar.

Konu beni aldatması değilki canım artık onu kabullendik çektik sineğe konu bu adamın beni suçlaması yüzsüzlüğü adam yedi içti gezdi sadakatsiz davrandı battı işi gücü parası bitti sanki benimle yemiş içmiş gibi senin yüzünden battım demesi ben hayır duası etmemişim onun gezmesinden arkadaşlarından sürekli şikayetçi olmuşum fln fln benim zaten bu kocayı savunacak şirin gösterecek bi niyerim yok şeytanın iki ayaklısı nankör

Daha neler okuyacağım şu kk da yahu
Aldatan içen s.çan adamı affedip daha ne bekliyorsun bu evlilikten. Ha yola gelir mi gelir , şöyle bi 60 yaşına gelip ceviz kıramayınca dizinin dibinde oturur merak etme

G Gulenay4040 olayları anlatisin,vurgulamalarda bulunduğun noktalar eşinin ikinci bir iş yapması ve bu işte kazandığını sadece kendisine harcaması ...bu işte zarar edince de. "senin yüzünden battım " demesi senin canını aldatilmakdan daha çok sıkmış gibi bir his uyandırdı bende.Ben yanlış noktalara takıldığını ,asıl problemi kaçırdığını dusunuyorum

Aynı evrelerden bende geçtim siz şu an kendinizle pazarlık evresindesiniz. Eğer boşanırsam beni suçlar ve annem kalp hastası en iyisi böyle devam diyorsunuz. Bu içten içe kimsenin bilmediği pazarlık sizi çok kısa bi süre daha idare edicek bir sonraki evre için bir olay daha yaşamayı bekliyorsunuz. O da olunca gözünüz hiçbir şeyi görmez olacak. Çoğu kişi bu evrede depresyona giriyor. Bende kısa bi bulanım yaşadım. Son evre de herşeyi kabullenip güçlenip o adamdan kurtulduğun ve yoluna baktığın gün olacak. Hakkında hayırlısı. Ben son evreye 13 yılda geldim. Yıllarını heba etme. Annenin doktoruna danış bu durum krize yol açar mı diye sor. Benim annem tansiyon hastası üzüldü fakat atlattı.

B Began 'cım yine bize söylenmeyen gerçekleri ortaya çıkarmışsın 😅

Çok enteresan gerçekten konu, aldatılmayı o kadar kaniksamış ki konu sahibi, asıl takıldığı konu olmaktan bile çıkmış. Adam yine aldatsa yine sorun çıkarmayacak, fondötenli gömleklerin yıkamaya devam edip, kombi kısacak. Kamburum bu adam benim diyip oturacak o evde. Sonrada bu adamdan vefa bekleyecek çünkü tek sorun o zaten.

G Gulenay4040 olayları anlatisin,vurgulamalarda bulunduğun noktalar eşinin ikinci bir iş yapması ve bu işte kazandığını sadece kendisine harcaması ...bu işte zarar edince de. "senin yüzünden battım " demesi senin canını aldatilmakdan daha çok sıkmış gibi bir his uyandırdı bende.Ben yanlış noktalara takıldığını ,asıl problemi kaçırdığını dusunuyorum
Yoooo haklısında aldatıldım tmm af diledi tmm kendi itiraf etti tmm sineğe çektim gurursuzluk yaptım tmm da Arkadaşım benim çözemediğim nasıl bi insan herşeude kendi haklı çıkartır

Daha neler okuyacağım şu kk da yahu
Aldatan içen s.çan adamı affedip daha ne bekliyorsun bu evlilikten. Ha yola gelir mi gelir , şöyle bi 60 yaşına gelip ceviz kıramayınca dizinin dibinde oturur merak etme
Hakkusın ben de istemedim böyle bi adamla hayat geçirmeyi boşanmaktan hiç bi zaman korkmadım beni tutan ailem

Yani gerçekten bu adamı sevseydiniz tepkisiz kalıp susamazdınız. İnsanın içi yana yana biter kül olur böyle bir durumda.Gerçekten nasıl susup izlediniz, tepkisiz kalabildiniz merak ediyorum. Çok çok ağır bu yaşadıkşarınız.Maddi durumunuz, birikiminiz varsa neden katlanıyorsunuz.Neden gerçekten tüm kalbi ile sizin olmayan bir adamda kendinizi kaybediyorsunuz. Zaten "gömleğindeki fondöten izlerini ağlayarak yıkadım" bunu okuyunca içim titredi. Lütfen yapmayın bunu kendinize.Bir kere yapan hep yapar.
Sevgi fln yok güzelim öldürdü onun sadakatsizliği sevgiyi kim severki canını yakan birini işte anlattım zaten annem e ne zaman konuyu açsam ayılmalar bayılmalar oldum bittim adamın açığını vermedim o melek ben nankör oldum napıyım kurban ettik kendimizi

Yoooo haklısında aldatıldım tmm af diledi tmm kendi itiraf etti tmm sineğe çektim gurursuzluk yaptım tmm da Arkadaşım benim çözemediğim nasıl bi insan herşeude kendi haklı çıkartır
Ne olursa sesinizi çıkarmamışsın çünkü. Sen kombi kısarken o karı kızla yemiş parayı.
Ya hadi bahane buldun kendine ses çıkarmadın. Beddua ettin tamam ama nasıl maddi zorluk çekersin ya yerinde olsam dünya turuna çıkmıştım. Ocak ortasında evde askılıyla gezerdim. (en büyük hayalim zengin olsam keşke. 😂) Ayrıca adam memur en az 3 bin maaş alır bu para ev giderlerine yetmiyor muydu burası da ilginç. Neyse bir daha aldatılırsan sende parasını ye bari kombiyi kısma.

Ya buna gülünmez ama gerçekten gülüyorum. Açığını örttüğünüz için sizi anlamıyorlar, boşanma diyorlar ama siz eşler birbirinin ayıbını örtmeli diye düşünüp anlatmıyorsunuz öyle mi?
Boşanmaya karar verdiğiniz adam eşiniz mi oluyor? Ne ayıp örtmesi, ne eşi?
Bir de çocuk yok sanırım ve siz çocuk yapmaya çalışıyorsunuz. Allah kolaylık versin öyle eve bağlama planlarınız var galiba. Ama çok zor söyleyeyim ben, hamile kalır kalmaz başka birini bulup sizi aldatacak.

Yahu inanılır gibi değil. Tek gecelik aldatılma filan da değil, adam sizi aldatırken o kadın tarafından aldatılmış bir de onun depresyonunu yaşamış. Siz hala daha ayıp örtmek diyorsunuz. Bari çocuğun günahına girmeyin hamile kalıp.
Canım ne kadar haklısın anlatamam bu söylediklerinizi insnım hergün kendi kendime söyleyen benim ben Anlatamadım galiba burda herkes beni yargılar olmuş adam 2 ayaklı şeytan nankör ben çok istedim ayrılmayı yüzsüz yüzsüz kim aldatan bi adamla aynı sofraya oturup aynı yatağa girer inan bunu yakın arkadaşlarım bilse sen evrimmi geçirdin der inanmazlar ama diyorum ya her boşanmaya çalışan çiftlerin arasına bi arabulucu giriyor işte ne zaman derdimi anlatmaya kendimi ifade etmeye çalışsam ailede ayılanlar bayılanlar hakkını helal etmeyenler önümü kesiyor çoöuk konusunda hamile kalmak için bi çabam yok olursa da başım üzerine neticede onun olduğu kadar bu iğrençlikler içinde bana bi evlat vermiş olacak

Siz buraya dertleşmeye konu açmışsınız çözüm aramaya değil.

Eşimle bir sefer boşanma aşamasına gelmiştik. Herşeyde beni suçluyordu. Dedim ki ben suçluyum haklısın, işte bak sana layık değilim. Hemen boşanalım sana yazık oluyor dedim. Anında tornistan. Sonrasında karşıma geçip tüm hatalarını köküne kadar saymıştı.

Gerçi sizinki aldatmış etmiş. Benimki evdeki iktidar savaşıydı, küfürsüz hakaretsiz geçimsizlik.. Aldatma falan olsa yüzüne bakmazdım anında çekişmeliyi açardım.

Annenizi bahane ediyorsunuz rahatınızı(!) bozmamak için. Böyle yaşamaya devam edin, anneniz de güzel yolunu bulmuş kendi rahatını bozmamak için.

Sevgi fln yok güzelim öldürdü onun sadakatsizliği sevgiyi kim severki canını yakan birini işte anlattım zaten annem e ne zaman konuyu açsam ayılmalar bayılmalar oldum bittim adamın açığını vermedim o melek ben nankör oldum napıyım kurban ettik kendimizi
O zaman adamın açığını verin herkes görsün gerçek yüzünü ki size de derler zatennayrıl diye.

Anneniz kendini camdan at dese atacak mısınız, bırakın bu mağdur psikolojisini. Evde çalışmayıp para yemek tatlı. Çalışıp eve çıkıp para kazanmak zor. Ohooo kim kalkacak sabah 7 de işe gidecek siz de haklısınız tabi

B Began 'cım yine bize söylenmeyen gerçekleri ortaya çıkarmışsın 😅

Çok enteresan gerçekten konu, aldatılmayı o kadar kaniksamış ki konu sahibi, asıl takıldığı konu olmaktan bile çıkmış. Adam yine aldatsa yine sorun çıkarmayacak, fondötenli gömleklerin yıkamaya devam edip, kombi kısacak. Kamburum bu adam benim diyip oturacak o evde. Sonrada bu adamdan vefa bekleyecek çünkü tek sorun o zaten.
Aslında adamdan tek beklediği sessiz olması. Ne halt ederse etsin yeter ki konu sahibinin huzurunu kaçırmasın.
Başka kadınlarla düşüp kalkması bu yüzden sorun bile değil. Yeter ki dışarıdan mutlu bir evlilik olarak görünsün.

Siz buraya dertleşmeye konu açmışsınız çözüm aramaya değil.

Eşimle bir sefer boşanma aşamasına gelmiştik. Herşeyde beni suçluyordu. Dedim ki ben suçluyum haklısın, işte bak sana layık değilim. Hemen boşanalım sana yazık oluyor dedim. Anında tornistan. Sonrasında karşıma geçip tüm hatalarını köküne kadar saymıştı.

Gerçi sizinki aldatmış etmiş. Benimki evdeki iktidar savaşıydı, küfürsüz hakaretsiz geçimsizlik.. Aldatma falan olsa yüzüne bakmazdım anında çekişmeliyi açardım.

Annenizi bahane ediyorsunuz rahatınızı(!) bozmamak için. Böyle yaşamaya devam edin, anneniz de güzel yolunu bulmuş kendi rahatını bozmamak için.
Annenizi bahane ediyorsunuz rahatınız için demişsiniz açtıpım konuda yırdışı turları pırlantalar limitsiz kredi kartı yazlık kışlık hizmetçiler var diye bişey yazmadım olsa da işin içinde aldatma olduğu için açardım hem zina hm madfi manevi davayı daha rahat ederdim dimi..anneminde bi kârı yok bu evlilikten..o kadar şey yazdım adam aldattı itiraf etti bi şekilde sineğe çektim affettim dedim adam en ufak bi durumda haksızken kendini haklı çıkartıyor dedim aldatıldım diye konu açmadım ben ama yaşadıkşarımı yazmak istedim aldatılmanın üzerinden çok geçti şimdi onun davasında değilim çok şey yazdım içinden bi tek aldatılmaya yorum geldi

X