Her haksız durumda kendini haklı çıkaran nankörler..

Yahu derdi aldatılmak ya da boşanmak değil, kocası terkeder diye korkuyor.
Gebe kalabilmek için vitamin vs sipariş vermiş ve kullanıyor. Gebe kalırsa müjde verecekmiş buradaki arkadaşlara.
15 Aralık'taki mesajında yazıyor.

Biz de boş yere gerilip üzülüyoruz.

Sana kocanla mutluluklar canım. Umarım gayrı meşru çocuğu falan çocuğu çıkmaz ortaya.

Bende okudum. 5 senedir evlat sahibi olmaya çalışıyor. Ne diyebilir ki insan. Er gec anne ölünce gitmemek icin yeni bahane olur en azından. Olan o çocuklara oluyor ama kimin umrunda zaten

Haklısın ama bu anne olayı elimi kolumu dilimi bağlıyor bende hazmedemiyorum ne zaman konuyu açsam sen bizi öldürecekmisin oluyor
Ee anlatmadığıniz için olabilir mi ? Siz eşimle iyiyiz işi gücü iyi modunda olursanız herkes derdin ne madem iyi adam neden boşanıyorsun der. Söylesenize kadınlarla gezip tozuyor diye. Fondotenli gömleğini annenize gösterseydiniz ya. Al iyi adam dediğin kocam eve böyle geldi diye. Bunlara rağmen hala boşanma sen beni öldürecek misin derse zaten hiç umursamayın bile. Bir sey olmaz öyle anneye. Bunları bilip o adamın yanında vicdanlı bir anne bırakmaz. Siz kendinize hayatı dram yapmayı benimsemissiniz. Ne kadınlar var ben kendi gözlerimde gördüm. Ailesine 2 çocuğuna ragmen boşanıp kendisi çalışıyor bakıyor. Gömlek yıkamak kombiyi kısmak fedakarlık değildir. Yazdıklarınızı okudum da yukarıda zihniyet çok geride kalmış sizde. Biraz vizyonunuzu genişletin. Ve ozguveniniz cok düşük bence. Ayrılırsam kimle evlenirim artik düşüncesi falan mi var ? Öyle bir enerji aldım.

Bu adam artık benim sırtımın Kamburu ömür boyu taşıyacağım öylede derdi bende böylede
Eeeeee? Sonuç? Taşıyacaksan kim ne dese boş.. Başlığın amacı ne? Konuyu niye açtın o zaman?
Aynen öyle yapmasaydın diyor..çok haklısın ama herkesin zaafı var benimde zaafım annem zaten boşanmamda bu pislikten o yokmuş gibi davranıyorum ama sorunum şu bi insan nasıl bu kadar nankör ve halsızken yüzsüz yüzsüz kendini haklı çıkartır sokakta etrafımızda ailenizde herkes onu adam gibi adam olarak görüyor bumu adamlık tahammül ediyorsam annem için çekiyorsam suçlu benmiyim
Annen mi evli kocanla sen mi? Kafalar piril.

Beni aldattıdan sonrasını okumadım.
Aileniz cok duskun demek sızı aldatan bu pis adama.
Bosanmakta kolay degılmıs seceneklerınızde yok gordugum kadarıyla.
Hayırlısı....

Ben yazdığım konuda ekonomik durumumdan bahsetmedim ona muhtaç olduğum gebe olduğum için kabullendim demedim tekrar okuyun lütfen tam tersi benim maddi durumum ondan daha iyi en azından çalıştığım dönemden yaptığım yatırımlar var oda biliyor bunu konu maddiyat değil çok ince detaylar var anlamamılsınız lütfen tekrar okuyun adamı boşamama sebebim ailem ve onun her türlü durumda kendi haklı çıkartması
Cocuklarını bahane edeni gordum de annesini babasını bahane edıp aldatanı ılkkez gordum.

Sorma canım çok rahatım Allah aşkına elini vijdanına koy kim sadakatsiz davranan hesap bilmeyen en ufak bi durumda kendini haklı gören böyle nankör bencil bi adamın yanında rahat olabilir ki...boşanmayı düşünmedimmi sanıyorsun adama ne zaman konuyu açsam yine haksız olan benim boynuna taşma geçir benim ne istiyorsun daha benden sana yaranamadım diyor aikwme konuyu açsam kocamın açığını vermediğim için şımaran benmişim anne hastalığını kullanıyor beni öldüreceksin diyor banane o adamdan da evlilikten de beni annem ve ailem bağlıyor kocanın açığını ver diyeceksiniz bana göre yanlış eşler birbirinin ayıbını örtmeli....kkimseyi takmasam kendi bildiğimi yapsam yaşam tarzıma yanlış kolaymı bunları yaşamak hangi kadın istemezki eşinin sadık olmasını değer vermesini bencil olan ben değilim çıkarım fln da yol herkesin bazı zaafları var benim zaafımda annem yoksa çoktan adam yerine koymazdım onu
Megg neden elini vicdanına koysun, kocan koysun. Ne okuyorsak ona göre yazıyoruz.
Haksızsınız, aldatılmayı affetmıssınız bundan sonrakileride affedin bitsin.

Siz ayrılmak istedikten sonra adamın haklı gördüğü haksız gördüğü sizi ne ilgilendirir istediğini düşünsün diyebilirsiniz. Siz belli ki ayrılmak istemiyorsunuz o zaman bir orta yol bulmaya bakın ilişki terapisi alın her şeyi sıfırlayın karşılıklı suçlamalarınızı yapın kıran kırana tartışın sonra da geçmişe bir sünger çekin

Beni aldattıdan sonrasını okumadım.
Aileniz cok duskun demek sızı aldatan bu pis adama.
Bosanmakta kolay degılmıs seceneklerınızde yok gordugum kadarıyla.
Hayırlısı....
Sonrasını okumamışsınız ya ben anlatayım. Adamın işleri yolunda gitmemiş. Sonra da hanımefendiye demiş ki: Sen sabahları işe giderken bana dua etmedin, işler yolunda gitmiyor. :KK70::KK70:

Sonrasını okumamışsınız ya ben anlatayım. Adamın işleri yolunda gitmemiş. Sonra da hanımefendiye demiş ki: Sen sabahları işe giderken bana dua etmedin, işler yolunda gitmiyor. :KK70::KK70:
Hahhaha önemli tabi işler yolunda gitmeyince kadınlarla da gezilmiyor malum para yoksa kadın yok adam bu nedenle sinirli 😂😂

Zuhahahaha diycem tipime hıc yakısmayarak🤣
Affedılmekten almıs olabılır mı acaba bu cesareti? Sigara ıcerken bunu dusunecegım🥰

Hahhaha önemli tabi işler yolunda gitmeyince kadınlarla da gezilmiyor malum para yoksa kadın yok adam bu nedenle sinirli 😂😂
Evet adam çok haklı sinirlenmeye. Bir de adamcağız aldatılmış metresi tarafından... Şu drama bakar mısınız? İçim acıdı Allah ne dertler veriyor. Adamcağızın başına gelmeyen kalmamış. Aramızda para toplayıp maddi yardımda bulunabiliriz belki 🤔

Evet adam çok haklı sinirlenmeye. Bir de adamcağız aldatılmış metresi tarafından... Şu drama bakar mısınız? İçim acıdı Allah ne dertler veriyor. Adamcağızın başına gelmeyen kalmamış. Aramızda para toplayıp maddi yardımda bulunabiliriz belki 🤔

Neyse ki adamcagizin bütün bu üzüntülerinin karşısında kombiyi kisip, ağlayarak fondotenli gömlek yikayan bir kadin var. Yoksa lux mekanlarda takıldığı kadınlar " Aşkoo bu eve bir hizmetli almayacaksan ben gidiyorum " deyip başka zengin adam bulur malum. Bu adam üzülmesinde ben mi üzüleyim 😂 neyse daha birşey demeyeceğim 😂😂

Neyse ki adamcagizin bütün bu üzüntülerinin karşısında kombiyi kisip, ağlayarak fondotenli gömlek yikayan bir kadin var. Yoksa lux mekanlarda takıldığı kadınlar " Aşkoo bu eve bir hizmetli almayacaksan ben gidiyorum " deyip başka zengin adam bulur malum. Bu adam üzülmesinde ben mi üzüleyim 😂 neyse daha birşey demeyeceğim 😂😂
Allah derdi verince dermanı da veriyor :KK53:

Gebe kalabilmek için vitamin vs sipariş vermiş ve kullanıyor. Gebe kalırsa müjde verecekmiş buradaki arkadaşlara.

Sana kocanla mutluluklar canım. Umarım gayrı meşru çocuğu falan çocuğu çıkmaz ortaya.

e daha sağlam bir bahane lazım napsın?

Sorma canım çok rahatım Allah aşkına elini vijdanına koy kim sadakatsiz davranan hesap bilmeyen en ufak bi durumda kendini haklı gören böyle nankör bencil bi adamın yanında rahat olabilir ki...boşanmayı düşünmedimmi sanıyorsun adama ne zaman konuyu açsam yine haksız olan benim boynuna taşma geçir benim ne istiyorsun daha benden sana yaranamadım diyor aikwme konuyu açsam kocamın açığını vermediğim için şımaran benmişim anne hastalığını kullanıyor beni öldüreceksin diyor banane o adamdan da evlilikten de beni annem ve ailem bağlıyor kocanın açığını ver diyeceksiniz bana göre yanlış eşler birbirinin ayıbını örtmeli....kkimseyi takmasam kendi bildiğimi yapsam yaşam tarzıma yanlış kolaymı bunları yaşamak hangi kadın istemezki eşinin sadık olmasını değer vermesini bencil olan ben değilim çıkarım fln da yol herkesin bazı zaafları var benim zaafımda annem yoksa çoktan adam yerine koymazdım onu

Ya buna gülünmez ama gerçekten gülüyorum. Açığını örttüğünüz için sizi anlamıyorlar, boşanma diyorlar ama siz eşler birbirinin ayıbını örtmeli diye düşünüp anlatmıyorsunuz öyle mi?
Boşanmaya karar verdiğiniz adam eşiniz mi oluyor? Ne ayıp örtmesi, ne eşi?
Bir de çocuk yok sanırım ve siz çocuk yapmaya çalışıyorsunuz. Allah kolaylık versin öyle eve bağlama planlarınız var galiba. Ama çok zor söyleyeyim ben, hamile kalır kalmaz başka birini bulup sizi aldatacak.

Yahu inanılır gibi değil. Tek gecelik aldatılma filan da değil, adam sizi aldatırken o kadın tarafından aldatılmış bir de onun depresyonunu yaşamış. Siz hala daha ayıp örtmek diyorsunuz. Bari çocuğun günahına girmeyin hamile kalıp.

Aslinda o da var:110: Yanlış hatırlamıyorsam konu sahibi ile evlenmeden önce yaşadığı bir ilişkiden

X