Her haksız durumda kendini haklı çıkaran nankörler..

Ailene muhtaç mısın, onlara kabul ettirmek zorunda mısın? Hem hayatından hem kendinden vazgeçmişsin zaten. Boşanmam da diyorsun maalesef yazacak hiçbir tavsiyem yok.

Yani gerçekten bu adamı sevseydiniz tepkisiz kalıp susamazdınız. İnsanın içi yana yana biter kül olur böyle bir durumda.Gerçekten nasıl susup izlediniz, tepkisiz kalabildiniz merak ediyorum. Çok çok ağır bu yaşadıkşarınız.Maddi durumunuz, birikiminiz varsa neden katlanıyorsunuz.Neden gerçekten tüm kalbi ile sizin olmayan bir adamda kendinizi kaybediyorsunuz. Zaten "gömleğindeki fondöten izlerini ağlayarak yıkadım" bunu okuyunca içim titredi. Lütfen yapmayın bunu kendinize.Bir kere yapan hep yapar.

Daha neler okuyacağım şu kk da yahu
Aldatan içen s.çan adamı affedip daha ne bekliyorsun bu evlilikten. Ha yola gelir mi gelir , şöyle bi 60 yaşına gelip ceviz kıramayınca dizinin dibinde oturur merak etme

G Gulenay4040 olayları anlatisin,vurgulamalarda bulunduğun noktalar eşinin ikinci bir iş yapması ve bu işte kazandığını sadece kendisine harcaması ...bu işte zarar edince de. "senin yüzünden battım " demesi senin canını aldatilmakdan daha çok sıkmış gibi bir his uyandırdı bende.Ben yanlış noktalara takıldığını ,asıl problemi kaçırdığını dusunuyorum

Aynı evrelerden bende geçtim siz şu an kendinizle pazarlık evresindesiniz. Eğer boşanırsam beni suçlar ve annem kalp hastası en iyisi böyle devam diyorsunuz. Bu içten içe kimsenin bilmediği pazarlık sizi çok kısa bi süre daha idare edicek bir sonraki evre için bir olay daha yaşamayı bekliyorsunuz. O da olunca gözünüz hiçbir şeyi görmez olacak. Çoğu kişi bu evrede depresyona giriyor. Bende kısa bi bulanım yaşadım. Son evre de herşeyi kabullenip güçlenip o adamdan kurtulduğun ve yoluna baktığın gün olacak. Hakkında hayırlısı. Ben son evreye 13 yılda geldim. Yıllarını heba etme. Annenin doktoruna danış bu durum krize yol açar mı diye sor. Benim annem tansiyon hastası üzüldü fakat atlattı.

B Began 'cım yine bize söylenmeyen gerçekleri ortaya çıkarmışsın

Çok enteresan gerçekten konu, aldatılmayı o kadar kaniksamış ki konu sahibi, asıl takıldığı konu olmaktan bile çıkmış. Adam yine aldatsa yine sorun çıkarmayacak, fondötenli gömleklerin yıkamaya devam edip, kombi kısacak. Kamburum bu adam benim diyip oturacak o evde. Sonrada bu adamdan vefa bekleyecek çünkü tek sorun o zaten.

Yoooo haklısında aldatıldım tmm af diledi tmm kendi itiraf etti tmm sineğe çektim gurursuzluk yaptım tmm da Arkadaşım benim çözemediğim nasıl bi insan herşeude kendi haklı çıkartır

Daha neler okuyacağım şu kk da yahu
Aldatan içen s.çan adamı affedip daha ne bekliyorsun bu evlilikten. Ha yola gelir mi gelir , şöyle bi 60 yaşına gelip ceviz kıramayınca dizinin dibinde oturur merak etme
Hakkusın ben de istemedim böyle bi adamla hayat geçirmeyi boşanmaktan hiç bi zaman korkmadım beni tutan ailem

Sevgi fln yok güzelim öldürdü onun sadakatsizliği sevgiyi kim severki canını yakan birini işte anlattım zaten annem e ne zaman konuyu açsam ayılmalar bayılmalar oldum bittim adamın açığını vermedim o melek ben nankör oldum napıyım kurban ettik kendimizi

Yoooo haklısında aldatıldım tmm af diledi tmm kendi itiraf etti tmm sineğe çektim gurursuzluk yaptım tmm da Arkadaşım benim çözemediğim nasıl bi insan herşeude kendi haklı çıkartır
Ne olursa sesinizi çıkarmamışsın çünkü. Sen kombi kısarken o karı kızla yemiş parayı.
Ya hadi bahane buldun kendine ses çıkarmadın. Beddua ettin tamam ama nasıl maddi zorluk çekersin ya yerinde olsam dünya turuna çıkmıştım. Ocak ortasında evde askılıyla gezerdim. (en büyük hayalim zengin olsam keşke. ) Ayrıca adam memur en az 3 bin maaş alır bu para ev giderlerine yetmiyor muydu burası da ilginç. Neyse bir daha aldatılırsan sende parasını ye bari kombiyi kısma.

Canım ne kadar haklısın anlatamam bu söylediklerinizi insnım hergün kendi kendime söyleyen benim ben Anlatamadım galiba burda herkes beni yargılar olmuş adam 2 ayaklı şeytan nankör ben çok istedim ayrılmayı yüzsüz yüzsüz kim aldatan bi adamla aynı sofraya oturup aynı yatağa girer inan bunu yakın arkadaşlarım bilse sen evrimmi geçirdin der inanmazlar ama diyorum ya her boşanmaya çalışan çiftlerin arasına bi arabulucu giriyor işte ne zaman derdimi anlatmaya kendimi ifade etmeye çalışsam ailede ayılanlar bayılanlar hakkını helal etmeyenler önümü kesiyor çoöuk konusunda hamile kalmak için bi çabam yok olursa da başım üzerine neticede onun olduğu kadar bu iğrençlikler içinde bana bi evlat vermiş olacak

Siz buraya dertleşmeye konu açmışsınız çözüm aramaya değil.

Eşimle bir sefer boşanma aşamasına gelmiştik. Herşeyde beni suçluyordu. Dedim ki ben suçluyum haklısın, işte bak sana layık değilim. Hemen boşanalım sana yazık oluyor dedim. Anında tornistan. Sonrasında karşıma geçip tüm hatalarını köküne kadar saymıştı.

Gerçi sizinki aldatmış etmiş. Benimki evdeki iktidar savaşıydı, küfürsüz hakaretsiz geçimsizlik.. Aldatma falan olsa yüzüne bakmazdım anında çekişmeliyi açardım.

Annenizi bahane ediyorsunuz rahatınızı(!) bozmamak için. Böyle yaşamaya devam edin, anneniz de güzel yolunu bulmuş kendi rahatını bozmamak için.

O zaman adamın açığını verin herkes görsün gerçek yüzünü ki size de derler zatennayrıl diye.

Anneniz kendini camdan at dese atacak mısınız, bırakın bu mağdur psikolojisini. Evde çalışmayıp para yemek tatlı. Çalışıp eve çıkıp para kazanmak zor. Ohooo kim kalkacak sabah 7 de işe gidecek siz de haklısınız tabi

Aslında adamdan tek beklediği sessiz olması. Ne halt ederse etsin yeter ki konu sahibinin huzurunu kaçırmasın.
Başka kadınlarla düşüp kalkması bu yüzden sorun bile değil. Yeter ki dışarıdan mutlu bir evlilik olarak görünsün.

Annenizi bahane ediyorsunuz rahatınız için demişsiniz açtıpım konuda yırdışı turları pırlantalar limitsiz kredi kartı yazlık kışlık hizmetçiler var diye bişey yazmadım olsa da işin içinde aldatma olduğu için açardım hem zina hm madfi manevi davayı daha rahat ederdim dimi..anneminde bi kârı yok bu evlilikten..o kadar şey yazdım adam aldattı itiraf etti bi şekilde sineğe çektim affettim dedim adam en ufak bi durumda haksızken kendini haklı çıkartıyor dedim aldatıldım diye konu açmadım ben ama yaşadıkşarımı yazmak istedim aldatılmanın üzerinden çok geçti şimdi onun davasında değilim çok şey yazdım içinden bi tek aldatılmaya yorum geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…