Her haksız durumda kendini haklı çıkaran nankörler..

Eşiniz rezil bir adam biliyorsunuz değil mi ?
Maddiyatı iyiyken sizi aldatmakta, rızkınızı elalemin ......larıyla yemekte bir beis görmemiş , maddiyat bozulup metresi terkettiğindeyse suçlu yine siz olmuşsunuz . Eşinize olduğu kadar size de ağır konuşmak geliyor içimden .
Gurur nedir açıp bakın bir TDK’dan. Annem annem diyorsunuz başka da birşey demiyorsunuz . Yahu annenize adamın sizi aldattığınızı anlatmamışsınız , adamı melek sanıyorlar. Hele bi anlatın bakalım yaşadıklarınızı . Hala boşanırsan ölürüm biterim diyorsa bırakın oda ne hali varsa görsün . Hiçbir annenin kızının bu durumlar içinde evliliğini sürmesini isteyeceğine inanmak istemiyorum ben .
Bahane üretmeyi bırakın. Evliliğimi devam ettirme motivasyonum maddiyat değil diyorsunuz . Tamam maddiyat olmasın . Amma annenizde değil . Kurulu düzeninizi bozmak zor geliyor büyük ihtimal ama kendinize bunu yapmayın kendinize gelin .
Son olarak ; çocuk yapmaya çalıştığınızı gördüm biraz önce yorumlarda. Çocuklar , içinden kahkahalar yükselen evlere layıktır .Sorunlu evlilikleri kurtarmak için tampon görevi görmez bunu unutmayın .
Su forumda bunca zamandir okudugum en en en guzel yorum bu. Harikasin 👏👏

İnsanın annesinin babasının huzurunu sağlığını düşünmesi suçmu herkesin öncelikleri farklı benim için ailem herşeyden önemli koca nedir ki yaaa ailem üzülmesin kırılmasın kimler için ne fedekarlıklar yapıyoruz,aileyi bu kadar önemsemek kabahatmi
E tamam oturun evinizde haklısınız çekin.

Hele çocuk yapmaya çalıştığını görünce kan beynime sıçradı casper , hemcinslerime yakıştıramıyorum bu aciziyeti :KK43:
Ben artik acimiyorum ya. Herkes kendine ediyor iste. Aciziyet de degil bu. Bambaska bisey. Hele cocuk istemek. Bencillik dupeduz. Sirf rahatim kacmasin diye katlanmak falan ne bileyim bu acizlik degil bence. Isim bulamadim simdi ama acizlik olmadigi kesin 🤦‍♀️

Ben artik acimiyorum ya. Herkes kendine ediyor iste. Aciziyet de degil bu. Bambaska bisey. Hele cocuk istemek. Bencillik dupeduz. Sirf rahatim kacmasin diye katlanmak falan ne bileyim bu acizlik degil bence. Isim bulamadim simdi ama acizlik olmadigi kesin 🤦‍♀️
Dün bir konuya, eşim yakışıklı değil, zengin değil ama yinede çok kıskanıyorum yazmış yahu kıskanç hali bu yani. Bilmiyorum bizimle dalga mı geçiyor ne yapıyor🤷

aldattı affettim bitti konu bu değil adam her konuda haklı çıkıyor dedim halen aldatılmak affedilmek konuşuluyor o olay bitti kim ister böyle bi adamla hayatını devam ettirmeyi

nasıl bir savunma bu. adam haklı çıkıyorsa çıksın. adama mı bağlı ?
boşanmak istedikten sonra adam nereye çıkmış kimin umuru.
bahanelerinize inanmayı seçmişsiniz de komik yani.

Yani öyle olsa keşke 😅 en azından mantıklı bir açıklama olmuş olur bu, aynı kişiyse durum vahim 😅
Insallah oyledir yani aklimizla oynuyor yoksa 🤭
Yani aldatilip affetmek nasil bisey onu da bilmiyorum ve anlamiyorum. Cevremde aldatilan ne kadar kadin varsa bosandi mesela. Ben burda gordum israrla goz yumani. Inanmak istemiyorum boyle insanlarin varligina. Garip 🤦‍♀️

Canım ne kadar haklısın anlatamam bu söylediklerinizi insnım hergün kendi kendime söyleyen benim ben Anlatamadım galiba burda herkes beni yargılar olmuş adam 2 ayaklı şeytan nankör ben çok istedim ayrılmayı yüzsüz yüzsüz kim aldatan bi adamla aynı sofraya oturup aynı yatağa girer inan bunu yakın arkadaşlarım bilse sen evrimmi geçirdin der inanmazlar ama diyorum ya her boşanmaya çalışan çiftlerin arasına bi arabulucu giriyor işte ne zaman derdimi anlatmaya kendimi ifade etmeye çalışsam ailede ayılanlar bayılanlar hakkını helal etmeyenler önümü kesiyor çoöuk konusunda hamile kalmak için bi çabam yok olursa da başım üzerine neticede onun olduğu kadar bu iğrençlikler içinde bana bi evlat vermiş olacak
Vallahi hakediyorsun. Daha da bir şey demem.

Adamın yuzsuzlugu birde Hayır duası belki. SEN SABRETTİM SANAESİN YAPMASAYDİN OLUR.Kendini harcamış bence gerek yok bu pisliklerini biz yüz veriyoruz.Sen kendine acimamisinki Rabbim dert verir demand verir yapılacak olanı yapmayınca daha büyüğü gelir'.Sen kendi değerink bilmeden kimse senin değerini bilmez.

B Began çok bencilce yorum yapıyorsunuz konuda aldatıldım ahhh vahhhh yazmadım adam aldattı itiraf etti dedim içim kan ağlaya ağlaya biliyordum ama sustum dedim adamla ne zaman ayrılmaya kalksam annem ayıldı bayıldı beni öldüreceksin dedi dedim adam her konuda bi şekilde haklı çıkıyor dedim içimdeki herşeyi kustum adam ezme beni diyip susturdu diyorum kocama aşığım aldattı yedi içti gezdi nede olsa kocamdır affettim demedim beni halinden hoşnut gibi bi hale getirdiniz herkesin aile yapısı farklı biz ataerkil bi aileyiz öyke yaparım asarım keserim olmuyor maddi gücüm diplomam evim arabam var bu adamı idare etmek için bi sebebim yok sadece aile sözünün üzerine söz söylenmiyor zaten konunun başındada yazmışım yeni insanlar yeni bi hayat istiyorum ama hayaller ve hayatlar diye lütfen biraz konunun özüne inelim aldattı affettim bitti konu bu değil adam her konuda haklı çıkıyor dedim halen aldatılmak affedilmek konuşuluyor o olay bitti kim ister böyle bi adamla hayatını devam ettirmeyi
Aldatıldın ve annen için affettin. Çocuğu da annen torun görsün diye yapmak istiyorsun demek ki.
Ailenden aldatıldığını gizlemeseydin, hatta üstüne paraları başka kadınlarla yediğini, sen evde yarı aç yarı tok yaşarken onun başka haltlar yediğini söyleseydin ailen boşanmana destek olurdu.
Bu rezil adama anne hatrı için bile katlanılmaz.

anam devlet memurluğu bu kadar önemli mi ya, adam aldatmış ses etmedim diyor fedakarlık gibi gösteriyor.
bacım onun adı fedakarlık değil söyleyeyim de farkına var.
adam kadınla gununu gun edecek ben de sakin sakin namaz kılıp fondoten temizliyecem.
bunu da başarı hikayesi gibi anlatacam.
susmasam çok şey konuşurdum ama forumdaki 4 harfli beni çarpar diye korkuyorum.
Bizim toplumumuz maalesef devlet memurluğuna resmen tapıyor.İki abim var birisi bekar diğeri yeni evlendi memur olan abime herkes kızını vermek istiyor, evli diyoruz evli hala o abimi anıyorlar diğer abim özel sektörde kimse fotoğrafına bile bakmak istemiyor ilk önce işini soruyorlar.Sanki kız satılık mal bizim toplumumuz da karakterine bakmıyorlar en çok üzüldüğüm nokta bu.Memur oo daha ne .. 🤦🏻‍♀️

Aldatıldın ve annen için affettin. Çocuğu da annen torun görsün diye yapmak istiyorsun demek ki.
Ailenden aldatıldığını gizlemeseydin, hatta üstüne paraları başka kadınlarla yediğini, sen evde yarı aç yarı tok yaşarken onun başka haltlar yediğini söyleseydin ailen boşanmana destek olurdu.
Bu rezil adama anne hatrı için bile katlanılmaz.

Bence konu sahibinin annesi boşanıpta yanıma gelecek diye korkuyor.Memur daha ne istiyorsun demesinden belli, bir anne ne olursa olsun kızına destek olmalı kapa ağzını otur evinde dememeli

Bence konu sahibinin annesi boşanıpta yanıma gelecek diye korkuyor.Memur daha ne istiyorsun demesinden belli, bir anne ne olursa olsun kızına destek olmalı kapa ağzını otur evinde dememeli

Annesinin bu yaşananlardan haberi bile yokmuş. E dışarıdan bakınca dört dörtlük evlilik gibi görünürse ben boşanacağım derse bir kadın sorarlar tabii derdin ne adam harika diye.
Aldatıldığını böyle rezil bir hayat yaşadığını bilse kolay kolay hiçbir anne otur çek demez. Annesinin de günahına giriyor farkında değil.

Bizim toplumumuz maalesef devlet memurluğuna resmen tapıyor.İki abim var birisi bekar diğeri yeni evlendi memur olan abime herkes kızını vermek istiyor, evli diyoruz evli hala o abimi anıyorlar diğer abim özel sektörde kimse fotoğrafına bile bakmak istemiyor ilk önce işini soruyorlar.Sanki kız satılık mal bizim toplumumuz da karakterine bakmıyorlar en çok üzüldüğüm nokta bu.Memur oo daha ne .. 🤦🏻‍♀️

ben de devletteyim ama, ne bileyim bana çok da havalı birşeymiş gibi gelmiyor.
ne var ki bunda, hani astrofizikçi, ne bileyim prof mrof olur havalı da, memur çok normal sıradan birşey.

Annesinin bu yaşananlardan haberi bile yokmuş. E dışarıdan bakınca dört dörtlük evlilik gibi görünürse ben boşanacağım derse bir kadın sorarlar tabii derdin ne adam harika diye.
Aldatıldığını böyle rezil bir hayat yaşadığını bilse kolay kolay hiçbir anne otur çek demez. Annesinin de günahına giriyor farkında değil.
Yok okudum annemin haberi yok dediği kısmı ama bana pek inandırıcı gelmediği için öyle söyledim birde kızına sırf kocasının işi iyi diye aman kızım şunu yap diyen aldatılınca bile sineye çek diyebilir umarım ben yanılıyorumdur tabi

X