Hera klinik tuzağı

Tomris63

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2021
21
17
32
Öncelikle herkese merhaba. Bu konuyu açmanın sebebi daha fazla insanın suistimal edilmesinin, umutlarının sömürülmesinin Bi nebze de olsa önüne geçmek istemem. Maalesef evlilliğimin 2.gününde vajinusmus olduğumu öğrendim. Günler haftalar geçti zorla da olsa ilişki yaşamaya başladık. Kendi araştırmalarım sonucunda dilatörlerle egzersizleri yapmayı başardım. Fakat yine istediğim gibi olmadı. En son profesyonel bir destek almaya karar verdik. İnternette araştırmalarım sonucu kadınlar kulübünde sürekli Hera kliniğin reklamlarını gördüm. Burada açılan başlıklarda hera kliniği göklere çıkartıp ballandıra ballandıra anlatan sahte kullanıcılara kanıp soluğu 12 saatlik yolculuktan sonra Ankara hera klinikte aldık. Güler yüzlü karşılandıktan sonra asıl mevzuya geçtik. Kendilerine ben egzersizlerle dilatör setinin hepsini kullanıyorum dedim. Yani ilişki oluyor ama çok acı çekiyorum dedim. Bunun üzerine merak etmeyin buradan başarmış Bi şekilde çıkacaksınız diyince ağzımız kulaklarımızda oradan çıktık. Güzelce binlerce lirayı yatırdık fatura istememize rağmen vermediler bu arada. Neyse dedik her şey mutluluğumuz için ses etmedik. Ertesi gün tedaviye başladık. Bana kolayca yapabildiğim dilatör egzersizlerini yapmaya başladılar. Ben de sanırım bu daha ısınma turları esas tedavi sonra gelecek diye düşünüyorum. Eşim biz bunları zaten yapıyoruz başka yöntem yok mu deyince Ayla hanım elbette var dedi. Tabi bütün tedavi bundan ibaretti aslında. Biz hala bir umut son gün geldik yine mucize olmadı
Ben kendilerine, size bir kucak dolusu para vermemizin sebebi vajinismus illetinden kurtulacağımı garanti ettiğiniz içindi ama ben yine eli boş dönüyorum dedim. Bizim diğerleriinden farkımız olumlu sonuç almadan hastayı bırakmıyoruz dediler. Velhasılı hala olumlu sonuç alamadık. Çünkü oradan çıktıktan sonra ne arayan oldu ne soran. Benim de bütün emeğim umudum yerle yeksan oldu. Hadi ben altınım vardı birikimim maaşım vardı memleketten çıkıp oraya gittim. Bir sürü maddi olanağı olmayıp borç harçla oraya gidip eli boş gelen insanlar nasıl toparlanacak. Maddi boyutundan ziyade psikolojik olarak yıkıldık. Umudumuz azmimiz gitti. Düzeleceğine dair inancım da yok oldu zaten eskisinden de kötüyüm.gerçekten o kliniğe gidip sonuç alanlar vardır onlara sözüm yok ama burada fake hesaplarla boş ve asılsız reklam yapan insanlara diyorum ki umudunu kırdığınız herkesin ahını alın inşallah. Benden söylemesi. Herkese selamlar 🤚

Gecmis olsun öncelikle ben Hera klinikte atlattim fake hesapta değilim çokta memnun kalmıştım gerçekten dört günde bitti devamı size bağlı oraya birşey girdiğini görüyorsunuz gün aşırı devam edin demişlerdi oylece alışıyorsunuz

Birde ben böyle olumsuz yazılar yüzünden çok bekledim guvenemeyip inşallah siz fake değilsinizdir. İnsanların en son umudu bu tedaviler çünkü

Çoğu insan egzersizler sayesinde yeniyo zaten . Ben doktora gitmemiştim ama düzenli egzersizleri yaparak rahatlattım kendimi . Hazır hissedene kadar egzersizleri yapmaya devam edin

Birde ben böyle olumsuz yazılar yüzünden çok bekledim guvenemeyip inşallah siz fake değilsinizdir. İnsanların en son umudu bu tedaviler çünkü
Fake hesap açıp kimi kamdırabilirim ki ya da ne gibi bir rant beklentim olabilir. Sizin için elbette faydalı olmuştur zaten herkes için konuşmadım. Benim sıkıntım ve zoruma giden şu onlara egzersizleri rahat yapıyorum deneme rağmen aynı şeyi sanki ilk kez yapıyormuş gibi bana yaptırmaları oldu. Sizin adınıza sevindim bu arada

Çoğu insan egzersizler sayesinde yeniyo zaten . Ben doktora gitmemiştim ama düzenli egzersizleri yaparak rahatlattım kendimi . Hazır hissedene kadar egzersizleri yapmaya devam edin
İşte ben egzersiz yapıyorum ilişki de oluyor ama zorla yani. Bilseydim değişik bir şey yapılmayacak kendim çalışırdım. Şimdi artık kendime güvenim de gitti

Fake hesap açıp kimi kamdırabilirim ki ya da ne gibi bir rant beklentim olabilir. Sizin için elbette faydalı olmuştur zaten herkes için konuşmadım. Benim sıkıntım ve zoruma giden şu onlara egzersizleri rahat yapıyorum deneme rağmen aynı şeyi sanki ilk kez yapıyormuş gibi bana yaptırmaları oldu. Sizin adınıza sevindim bu arada
Hayırlısıyla sizde atlatirsinjz inşallah ben kesinlike oraya birşey girmesine izin vermiyordum siz vajinismus musunuz acaba çünkü giriş oluyormus zamanla alisirsiniz bence çünkü ilk birkaç ay benimde ağrım oldu o kadar yapabilsm o parayı vermezdim gerçekten ciddi bir miktar çünkü

Hayırlısıyla sizde atlatirsinjz inşallah ben kesinlike oraya birşey girmesine izin vermiyordum siz vajinismus musunuz acaba çünkü giriş oluyormus zamanla alisirsiniz bence çünkü ilk birkaç ay benimde ağrım oldu o kadar yapabilsm o parayı vermezdim gerçekten ciddi bir miktar çünkü
Benim aşırı kasılmam var. Ben de üzerine çok gittim ve ilişki zorla olsa da oldu. Vajinusmus zaten kasların kasılması hera klinikte sadece mekanik olarak çözüyorlar psikolojik hiçbir destekleri yok. Keşke benim de sizin gibi olsaydı da başta çözülseydi ama bu durum daha zor. İçeriye bir şey giriyor bunun farkındayım ama o an bilinçaltım devreye giriyor ve kapanıyor kırk zahmetle ilişki oluyor

İşte ben egzersiz yapıyorum ilişki de oluyor ama zorla yani. Bilseydim değişik bir şey yapılmayacak kendim çalışırdım. Şimdi artık kendime güvenim de gitti
Ilişki ne zamandan beri oluyo ? Yeniyse eğer alışana kadar benimde ağrılarım olmustu. Kayganlaştırıcı ya da sprey falan kullandınız mi onlar da iyi geliyo

Jinekolojik muayene defalarca oldu fiziksel Bi sıkıntı yok. Ta ki ilişki başlayınca ipler kopuyor. Gerilme kasılma iğneleme.. VS. Başka ne olabilir acaba
Bu arkadaş size yazsın o da birlesme yaşıyor ama acılı vajinismus öyküsü de yoktu bildiğim. Yapısal bi problemdi galiba.

Jinekolojik muayene defalarca oldu fiziksel Bi sıkıntı yok. Ta ki ilişki başlayınca ipler kopuyor. Gerilme kasılma iğneleme.. VS. Başka ne olabilir acaba
Vulvar vestibülit sendromu olabilir. Hem nette araştırın hem de benim profilimden açtığım konulara bir bakın. ben şimdi kız isteme merasimindeyim, uzun uzadıya yazamicam ama dediğim rahatsızlığı mutlaka araştırın.

Ilişki ne zamandan beri oluyo ? Yeniyse eğer alışana kadar benimde ağrılarım olmustu. Kayganlaştırıcı ya da sprey falan kullandınız mi onlar da iyi

Bu arkadaş size yazsın o da birlesme yaşıyor ama acılı vajinismus öyküsü de yoktu bildiğim. Yapısal bi problemdi galiba.
Parmak dilatör vs giriyor acı yok fakat ilişkide acı oluyor. Sizin dediğiniz vestibulit diye Bi rahatsızlık olabilir

Ilişki ne zamandan beri oluyo ? Yeniyse eğer alışana kadar benimde ağrılarım olmustu. Kayganlaştırıcı ya da sprey falan kullandınız mi onlar da iyi geliyo
İlişki 15 aydır var. Zaten kas gevşeticiler kayganlaştırıcılar anestezik kremlerle anca oluyor. Aldığım tedaviden önce daha iyiydi. Tedavi olumsuz olunca daha çok ağrım oluyor çünkü bilinçaltım artık bunun üstesinden gelemeyeceğimin sinyalini veriyor

İlişki 15 aydır var. Zaten kas gevşeticiler kayganlaştırıcılar anestezik kremlerle anca oluyor. Aldığım tedaviden önce daha iyiydi. Tedavi olumsuz olunca daha çok ağrım oluyor çünkü bilinçaltım artık bunun üstesinden gelemeyeceğimin sinyalini veriyor
Açtığım konuları okuyun. libklerini kopyaladım.

Teşekkür ederim zaman ayırdığınız için. Dediğiniz şeyi biliyorum doktorlar onu da araştırdı vulvar vestibulit olamaz dendi. Çünkü parmak muayene ya da farklı bişey girişinde acı yok. İlişki sırasında kasılmaları eşim de hissediyor. Siz vajina girişine dokunabiliyor muydunuz.?

Parmak dilatör vs giriyor acı yok fakat ilişkide acı oluyor. Sizin dediğiniz vestibulit diye Bi rahatsızlık olabilir
Ilişki sırasında oluyosa psikolojik olabilir . Egzersiz yaparken kendini kasmadigin için acı olmuyo büyük ihtimal .
Ama böyle düşünmemen lazım. Sen zaten yenmişsin vajinismusu. Kendini rahat bırakırsan acı olmaz . Çok zor ama kendini gevşetmeye çalış canım . Rahatlarsan ilişkiden zevk almaya başlarsın.

Teşekkür ederim zaman ayırdığınız için. Dediğiniz şeyi biliyorum doktorlar onu da araştırdı vulvar vestibulit olamaz dendi. Çünkü parmak muayene ya da farklı bişey girişinde acı yok. İlişki sırasında kasılmaları eşim de hissediyor. Siz vajina girişine dokunabiliyor muydunuz.

X