herbalife ile zayiflayanlar buraya...

Herkese merhaba,

Bende başladım kullanmaya öncesinde çok araştırdım bu yöntem ile çok kilo veren var. Ve ben geri almayanlarıda gördüm ama hep dikkat ediyorlar. Aslında olması gerekende bu. Nasıl zayflarsanız zayıflayın sonrasında dikkat etmeyince alınıyor. Bu cuma günü başlayalı 2 hafta olavak. Şu an 2 kilo verdim. İnşallah böyle gider. Hedefim 12 kilo.
Buraya yazarsak motivasyon olur diye düşünüyorum. Herkes deneyimini paylaşırsa zevkle okuruz. Şu an 66 kiloyum hedefim 55.

Sevgiler,
bende başlayalı 3 gun oldu arkdasımın tavsıyesıyle basladım arkdasım muthıs derecede zayıflamış ve hemsıre kendısı ona guvenerek aldım yemeyı cok seven iştahlı bırısıyım.acıkmasamda psıkolojık olarak ac hıssedıyorm :) 67,800 kılo ile basladım sabah baktıgımda 66,100 ve daha 3 gun oldu shake çay ve hap kullanıyorum çok çok su ıcıyorum gardıyan oldugum ıcınde sabhtan aksama kadar hareket halındeyım onunda etkısı oldu galıba hedef 55 ama 50 de olablır :)

Bende başlayalı 3. Gün daha henüz tartılmadım kutu bitmeden tartışmayı düşünmüyorum mide bulantısı yaptı biraz sanırım fazla sıvı alımından hem çay hem Shake kullanıyorum sonuçları yazıcam size

shake icerken yaninda mutlaka suda icin kizlar yudum yudum kahvalti yapar gibi dusunun bi shake bi su ozaman daha cok tok tutuyor.. bende kullanmaya basladim tekrar ve -5 kg gitti bile

Benimde bugün ilk günüm amaa içimi zor geldi bana... Hem vanilyalı hem çikolatalı shake aldım sabah zar zor çikolatalıyı ictim vanilyalıyı lezzetlendireyim dedim içine muz+tarçın kattım ama şuan içmekte zorlanıyorum Dilerim birkaç güne kadar bu konuda bir çözüm bulabilirim yoksa içemiycem

Merhaba arkadaşlar
Herbalife kullanmaya 3 ay önce başladım
İlk 5 haftada 5 kilo verdim daha sonraki sürede 2kg daha gitti toplamda 7 kg aşağı kilo kontrolü sağladım
Ancak ürünlerin yanında diyet programı uyguladım ve ücretsiz danışmanlık desteğiyle bu sonucu aldım
Devam ediyorum. Hedefim -5 kg daha vermek inşallah.
Yeni başlayanlara tavsiyem ilk haftada yaşanması muhtemel bulantı, içinizin kıyılması gibi tarif edilen durumların geçici olduğu ve vücudunuzun alışacağını bilmeniz ve sonuca odaklanmanızdır.
Diğer takviye edici ürünlerinden ve cilt bakım ürünlerinden kullandıklarımla ilgili de olumlu sonuçlar yaşıyorum zaman içinde paylaşırım
İnşallah sizler de memnun kalırsınız..

Bende başlayalı 3. Gün daha henüz tartılmadım kutu bitmeden tartışmayı düşünmüyorum mide bulantısı yaptı biraz sanırım fazla sıvı alımından hem çay hem Shake kullanıyorum sonuçları yazıcam size
Nasıl gidiyor Herbalife beslenme programına devam ediyor musunuz?
Ben toplamda -10 kg ulaştım

kullanıp kilo koruması yaptığı halde geri alanlar var mı ?
25 yaşında yağ yakıcı hapınıda kullanan oldumu =?

omur bozu kullancak diye bisey yokki bende kullandim fakat simdi kulanmiyorum kiloda almiyorum aksine gram gram kaybediyorum dikkat ediyorum beslenmeme

canim benim her bunye ayni degilde kiside kendi bunyesini tanimali ne kilo aldiriyor bilmeli ve ondan uzak durmali.. durduk yere kilolar geri gelmez yani bence ben kendi fikrimi soyluyorum..

Benim ikinci günüm shake aloe vera ve çayına başladım . Ücretsiz danışmanlık alıyorum. Başlarken tartilmadim. Vücut ölçülerimi not ettim . Iki hafta gözle görülür kilo veren arkadaşlarımı gördm araştırdım. Ve başlamaya karar verdim ramazan ayına kadar devam edeceğim. Sonucu burada kullanmak isteyen arkadaşlara bildiririm . :spor:

Selam kızlarrr ben de herbalifea başlayalı yarın 1 hafta olacak. 12 kg fazlam var. Tartıda pek bir fark görünmüyor. Özel günümdeyim, ondan olabilir mi ? burdan yazıp birbirimizi motive edersek süper olur :)

Selam kızlarrr ben de herbalifea başlayalı yarın 1 hafta olacak. 12 kg fazlam var. Tartıda pek bir fark görünmüyor. Özel günümdeyim, ondan olabilir mi ? burdan yazıp birbirimizi motive edersek süper olur :)
Vücut ölçülerini almış mıydın? O sekilde ölçüm yaparsan gözle görülür birnfark olduğunun farkina varacaksin :KK49:

X