herbalife ile zayiflayanlar buraya...

Arkadaşlar herbalife gerçekten bi mucize. Hiç aç kalmadan spor yapmadan kilo vermek istemez misin. Yıllarca diyet yapıp belli bir kilo verdikten sonra verilen kiloları kat kat geri mi aldınız. Diyet yaparken çok mu zorlanıyorsunuz. İşte size tavsiyem HERBALİFE ürünleri. Öncelikle herbalife sadece zayıflama ürünü değil ayrıca besin ve vitamin açısından takviye edici bir gıda ürünüdür de. Kilo almak isteyenler vermek isteyenler sağlığım bozuldu her gün yorgun hissediyorum diyenler gelin benim hikayemi bloğumdan dinleyin.ben bile rüya içindeyim sanki hâlâ .. bu benim bloğum kilonu kontrol et ve yolunu benden öğren. 😍🥰

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullananlar acaba şu konuda fikir verebilir mi? İleriki süreçte böbreğe zararlı olduğu söyleniyor. Kullanıp zayıflayanlar herhangi bir yan etki gördüler mi?

Benim kardeşim Beden Eğitimi Öğretmenliğinden yeni mezun olacak. Herbalife'ın satışını yapıyor, bireysel koçluk da yaptı zamanında. Bilinçsiz biri kesinlikle değil. Araştırmasa, emin olmasa bize kullandırmazdı ürünleri zaten. Teyzemin kızını ne zaman görsem kilosundan yakınırdı bende kendimce ona yol gösterirdim şöyle beslen, böyle beslen diye. Kardeşim ona yardımcı oldu ürünleri kullandı. Kızı en son gördüğümde kilosunu saklamak için tunik ya da uzun hırka giyen kız kısa gömlek giymişti :) Zararlı olsa kardeşim anneme kullandırmaz zaten. Halam, amcam, ailede çoğu kişi kullanmazdı ki zaten Allah korusun sağlık sorunlarına yol açacak bir durum olsa bu riski alır mıydı? Yorumum kesinlikle reklam değil ailemden biri yapıyor, deneyimlerimi, yorumlarımı yazmak istedim. Ben kendim de ürünleri kullandım, 8 kg verdim fakat yılladır süregelen psikolojik sorunlardan dolayı yeme bozukluğu teşhisi kondu, bu sebeple diyetisyene de gidiyorum eş zamanlı. Şu an herbalife'ın vitamin, kalsiyum ilaçları ile cilt bakım ürünlerini kullanıyorum. Körü körüne bir ürün zayıflatıyor diye kullanmasın kimse zaten. Ben de önce ön yargı ile başladım, kullandıktan sonra yorumum olumlu yöne doğru kaydı. Böbrek sorunları, sağlık sorunları ile ilgili olumsuz yorumlar okudum burda, internette fakat bizzat ailemden biri yapıyor bu işi, hiç böyle olumsuz bir durum söz konusu olmadı.

Ben yeni başladım kaç sene evvel de kullandım hic geri almadım kilo siz herbalifeden tek basına birsey beklemeyin zayıfladıktan sonra nasılsa zayıfladım diye yemeye devam ederseniz cok zaten alırsınız verdiğinizde yine dikkat ediceksiniz. Birde her koç ayrı söylüyo önceki koçum sabah shake öğlen yemek normal akşam shake tüket demişti. Şimdiki koçum kahvaltı shake çay aloevera ara öğün öğlen yemeği ara öğün alşam yemeği olarak verdi tabi menüyü kendi örnek verdi. Öğlen sadece protein olsun dedi akşam sebze dogru olan hangisi

Ben yeni başladım kaç sene evvel de kullandım hic geri almadım kilo siz herbalifeden tek basına birsey beklemeyin zayıfladıktan sonra nasılsa zayıfladım diye yemeye devam ederseniz cok zaten alırsınız verdiğinizde yine dikkat ediceksiniz. Birde her koç ayrı söylüyo önceki koçum sabah shake öğlen yemek normal akşam shake tüket demişti. Şimdiki koçum kahvaltı shake çay aloevera ara öğün öğlen yemeği ara öğün alşam yemeği olarak verdi tabi menüyü kendi örnek verdi. Öğlen sadece protein olsun dedi akşam sebze dogru olan hangisi
Bende 2.koçunuzun dediği gibi uyguluyorum çokta başarılı oluyor. 😊😊

İçindekilerdeki 2. sıradaki madde fruktoz olan birşey nasıl insan için faydalı olabilir ki?

Herkes azıcık kendi aklını kullansın bence...yok anam babama yaradı, ben çok fayda gördüm, komşum 20 kg verdi yorumlarından önce, fruktoz insana ne yapar onu bir araştırın.

Araştırmaya üşenen, That sugar belgelsine baksın.

X