hergün 50 sayfa okuyorum yada dinliyorum

aralik20

söyleyecek iyi bişey yoksa susmak en iyisi...
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2021
285
799
hergün 50 sayfa okuyorum yada okuyamazsam en azından dinliyorum
hiç bişey yapamazsam şarkı dinliycem:)

youtube tan bir sesli hikaye açtım şuan 'Memduh Şevket Esendal Sıdıka' dinliyorum

her gün 50 sayfa 2.gün daha tık yok tabi ki:)
benim için önceliksiz bi durum oldu ki demek ki sabah kitap almayı unuttum evden çıkarken ...ama bunu kırabilirim 50 sayfa okunacak bugun...

günaydın
okuyamadım ya..
biraz meal okudum sadece..50 sayfayı bulmaz yani..bişeyi yapıcam deyince yapamıyorum ben zaten.. böyle akışına bırakıp kıyın kıyın gelmesi lazım .. yapıcam deyince bi tarafınızın onu salması lazım bitarafınızın tutması ..bahsettiğim biraz manevi bişey yani bi alışkanlığı kazanmak için yapılamsı gerekenlerin başında yapıcam demek benim için çok motivasyon olmuyor yolun yarısı değil yani..

bi serüven olması lazım ...serüven olması için hoş tefavuklar felan lazım böyle hikayenizin ona göre eğrilmesi lazım..aslında çok da bi bok olamay hayatımızda biyere sığışması lazım..ama ona yer açmak içinde boşlukların sıvışması lazım.. okumalıyım anlamasam bile ...

ben bile içimden bukadar konuşçaana oku diyorum şuan okusan şimdiye bitmişti..

yine olmadı 50 yi bulamadım ..ensonunda 50 sayfayı suraya yapıştırıp zorla okuyacağım:)
ama bugun başkabigündür..başkabigün ogün ogün de belkibugundür..

50 sayfa dinlendi ve geçildi hatta çok şükür..

kitaptan minikler
"çünkü içten gelen şeyler hep yalnış anlaşılır" bilinir ki
"azlıkta kalanlar çok olanlara nedense tepeden bakar"

Tavsiyem 1000kitap kullanmıyorsanız yükleyin. Okuklarinizi girersiniz, her gün alıntı yaparsınız. Daha çok şevklendirecektir. Kitap bittikten sonra dönüp bakması çok güzel oluyor. Hem açıp baktıkça okuduklarınız aklınıza gelir.

X