Herhangi Diyet Programına Uymadan Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kizlarrrrrrr maxicim hosgeldin nerelerdeydin ozlettin:)

Yelkencimm kahvaltın gözlerimi yaşattı masallahh, yeşil çayda kafein var o yüzden yatmaya yakın icme kuzum..
Bu kahvaltım fena
2 dilim kepek ekmegi
1 domates
Kahve

Bugün kuzenim ve esi geliyor onları gezdirecegim diye cozutabilirim, cozutsam da size itiraf edicem:))

hepbera, nedir bu?
gözünü seveyim napalım yani?

biz ülkemizdeki insanları hallettik oralar kaldı değil mi?
sen bunları cemaatinle konuş.
konuşmaktan başka bir şeyler yaparsanız ne ala.

geldim geldim ketoscum :)

keten tohumu aldım bugün
yoğurtla karıştırıp yicem
keten tohumu yemek lazım

keten tohumu aldım bugün
keten tohumu yemek lazım

kızlarrrr napıyosunuz bakaammm

sabah ogununden sonra aksam yemegıne kadar bısıy yemedım kıtap okuyodum su dedıgım aklından bır sayı tut bıtırdımm herıf geldı ben son sayfaları okuyorum sessız old bıtmek uzere dedım adam tırstı :)) anlayacagınız kıtap okuyacagım dıye yemek yemedımde yapmadım da hahaha :)) neyse bıttı sukur bende kalktım bır yogurt corbası yaptım bırde arkadasım geldı onada tıramusu gıbı bısıy yaptım kedıdılınden :) atmasyonla bu kadar oluyor labnede koydum tabee:) neyse yedıklerım

aksam yemegı
1 tabak yogurt corbası
1 -2 kasık kadar acıbıber tursusu

ara
3 cb sekersız cay
1 porsıyon tıramısu

tekde olsam yuruyorum sevıyorum yaaa acık havada daha ıyı amaaa rampa seğğmiyorum :)
bırakma bızı bırakma bızı sensız yasayamayız bırakma bızııı anla halımızdennnn amannnn ne kadar acıtasyon oldu:) turku ıste

tutututuuu maşallah hepımıze:)
kız ekmekle domates yemısın menemene cevıreydın barı :)) bızım ınsaatı yemegı :) bol yaglıysa off ne ekmek banılır
aksam ıcmeyı bırak hıc ıcmıyorum:))

sende cozuttt sende cozuttt :)) haha saklama bızden

keten tohumu aldım bugün
keten tohumu yemek lazım

ayy benımde buzlukta keten tohumum var yogurtla cookk guzel oluyor ben ıcıne kavrulmamıs susamda koyuyorum ama yogurt az yedıgımden onuda az yemıs oluyorum :)

afiyet olsun maximacim.. bu arada lafi gedigine koymakta da usutune yok:))

yelkencikkk senin aklina zararli seyler geliyor gelmesinler soyle onlara.. yogurt gelsin aklina:) nane de koyun ohhh..

ben de oglen:
bol yesillikli salata
biraz kavun

aksam:2 elma 15 badem bir de jole yedim limonlu sekersiz berbatti :))

henuz cozutmaya baslamadimmmm.. Allahim sen kalorilerimi cabuk yaktir yarabbim

yelkenli kızcağızım, valla ben tek yürüyemiyorum yaauuv, hele de dışarda.
burda herkes obez olduğu için; ben zayıf halimle yürüyünce deli diye bakıyolar bana
komşumla da anlaştık, 6,7den sonra yürücez 1 saat civarı.

ketoscum; sen nick değiştirmişsin ama ben ketos diye alıstım sana, dilim dönmüyo yeni nickine. hem de uzun
hihi laf koyma meselesini herkes söylüyo

kuzularımmmmm
nasılsınınız bakalım?
12 de kalktım tabı oncelıkle sabah karsı 4 de uyuyabıldım kahvaltı 12:30 cıvarı.

kahvaltı
5 yesıl 5 sıyah zeytın
1 salatalık
1,5 dlm tam tahıllı ekmek
1 elma

afıyet olsun drcum jole sekersız lımonlu oooowwww :)) lımonu somursaydın daha ıyı olurdu :))

soğuk su diyetini deniycem. ama bademciklerim şişer diye korkuyorum :S

canım bu sok dıyet sıstemlerının kımseye faydası yok yavas adımlarla saglam kılo verebılırsın en sagşlıklısı ve yıpratmayanıda bence bu, nasıl bırsey bılmıyorum ama afrıkada yasamıyorsan o soguk su bu mevsımde adamı hastanelık eder.

:) bende obezım zayıfa nıye yuruyor demem sıkılasmak ıcın form tutmak ıcın egezersız ıcın gune keyfle baslamak ıcınnn nedenı cok olur yanı avm gezecegıne yuruyor ıste nedır yanı :)
6,7 derken sabah mı bu aksam mı sabah ıcın cookkk erken aksam ıcın cok gec bana hahaha :)))
ketosa bende drcum dıyorum o da bence kımlık karmasası yasıyor :) sayemızde hahahaha:))

sen zayıflamak için çabada bulunuyosun ama, burdakiler homili gırtlak yiyiolar maşallah
akşam canım
gün boyu yediklerimizi hem daha rahat eritmek için, hemde sıkılaşmak için

sen zayıflamak için çabada bulunuyosun ama, burdakiler homili gırtlak yiyiolar maşallah
akşam canım
gün boyu yediklerimizi hem daha rahat eritmek için, hemde sıkılaşmak için

kızz ablası tutmaya calısıyordurlar kendılerını belkı horr gorrmmeee:) valla obezlık kesınlıkle bır hastalık yeme hastalıgı tokluk hıssı kazanmıyor bunye yemek ıstıyorsun cok basın agrırsa hap alırsın cok acıkırsın yemek yersın aynen durum yemekler tokluk saglamıyor tokluk hıssı ıcın bolcada ekmek yenıyor vs bu boyle berbat bı kısır dongu kırılması zor ırade bu zamanda zorrr Allah hepsının hepımızın yardımcısı olsun canım
aksam serın olmuyor mu bacım.

akşam serin olmuyo da, şimdi farkettim hava erken kararmaya başlamış.
sabah 9 civarı yaparız herhalde

obezlik hastalık tabi.
insülin tavan yapıyor, doyulur mu hiç

selam kızlarr

araogun olarak saat 15 gıbı bır avuc kadar badem-cevız yedım yanında da yarım bardak ancak yesılcay ıcebıldım

aksam yemegı fena oldu gozlerınız lapatın okkumayın :)
19 gıbı yaptım

5 adet şebit :) nedır dıye sorarsanız sormayın :))
yanında da 2 brdk vısne suyu bunu ıcmesem ıyıydı herıf halt yemıs almıs getırmıs ıcım yandı ıctım :)

adet oldum bu arada sıscem heralde bısıy veremem bu haftaa kalırım kosedenek.

drcum kayıp burcucuk yok maxımacım buralardaymıs dıger kızlarda nerddee

akşam serin olmuyo da, şimdi farkettim hava erken kararmaya başlamış.
sabah 9 civarı yaparız herhalde

obezlik hastalık tabi.
insülin tavan yapıyor, doyulur mu hiç

hee insülin :) neyseki hapını kullanıyoruz
ee bı zahmet kıs gelkdı kararacak tabe:) ben bugun gıdemedım yuruyuse mutfaga gırdım cıkamadım

kızlar bende hic düzenli saatlerde duzenli şekilde olmayacak bu diyet. bildigim kadarıyla uyabildigim kdr yapıcam ama aksam yemicemm ... desteginize ihtiyacım var güzel zarif kızşeler

boyum 163
bugunku kilom 69.7

günaydın kızlaar

günümü havuçla açtım

bundan sonra haftada 1 gün sebze günü yapmayı düşünüyorum kendime
sadece sebze yicem(ketoscum patates hariç:)

bayrama da az kaldı
1-2 kilo verebilsem ne iyi olacak
54.5 te takılı kaldım

selam yavrucaklarım
yahu kac gundur sesımız solugumuz cıkmadı ne ısss:)
bırıkı gundur hafıf cozutmalı gıdıyorum ama topralancammmm
oglen uyandım yıne :)
kahvaltı olarak canım ıstemedı 1 yesıl elma ıle basladım gerısıne hayırlısı dıyoruz :)

kızlar bende hic düzenli saatlerde duzenli şekilde olmayacak bu diyet. bildigim kadarıyla uyabildigim kdr yapıcam ama aksam yemicemm ... desteginize ihtiyacım var güzel zarif kızşeler

boyum 163
bugunku kilom 69.7

hosgeldın canım kılon cok degılmıs verırsın kısa surede azz gayrett
aksam 7 den sonra yemesek cokkk far edıyor zaten sekerle ekmegıde kesersen kısa surede verılıyor zaten

hımm sadece sebce ne dıyolardı bunu yapmaya be heee detoks mu yapcan :) hos onlar sadece yesıl yıyorlardı heralde:)
bende az kacırdım bu aralar ama gecen pazara bakarak yıne gramlarla olculur vermısım gıbı :) hafta sonu haltyemezsem :))
drcum gelemedı mısafırlerınden yahu :)

evet drcuğumuz şu an yemekle meşgul
yok kız detoks değil de vücudu dinlendirmek adına

dun 69.7 idim bugun 69.3 üm 600 gr vermişim :))) kızlarr motivenizi oralardan hissediyorummm soldan soldan bana motive gelio

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…